Sparingi

Strefa Trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Drużyna KS Troszyn  ma wolne terminy na sparingi .Mile widziane kluby z IV ligi .Prosimy o kontakt telefoniczny 606-396-907

*     *     *

Hutnik Warszawa zaprasza zawodników z roczników 2001-2005 na testy do drużyn seniorskich. Prosimy o przesłanie na adres e-mail biuro@hutnikwarszawa.pl następujących danych: imię i nazwisko, data urodzenia, pozycja, obecny klub

*     *     *

KS Drukarz Warszawa poszukuje sparingpartnera na 31 lipca. Nie dysponujemy boiskiem, więc chętnie dojedziemy. Po naszej stronie koszt sędziów. Proszę o kontakt z II trenerem Przemkiem Cegiełko 889-252-271

Polecane strony

M Gol

19 sierpnia

ŁDK Łosice - PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI 2:5

Bramki: Paweł Bartoszuk 77, Artur Demianiuk 90 - Paweł Buczyński 11 i 22, Łukasz Supleński 21, Hubert Fabisiak 49 (rzut karny), Adam Czerkas 66

Żółta kartka: Żek

Sędziował: Paweł Wasiluk

Widzów: 130

ŁDK: Radziwonka (75 Jaszczuk) - Marczewski, Bartoszuk, Roman (60 Dołęgowski), Wyrzykowski (75 Maleńczyk), Żek, Naumiuk (60 Demianiuk), Szupiluk, Sawicki (72 Chwedoruk), Ułasiuk, Szpura

Podlasie: Gralik (69 Bieliński) - Steć, Supleński (69 Czarkowski), Buczyński (58 Mitas), Fabisiak (67 Panufnik), Czerkas, Wełpa, Balsam (58 Kobus), Przybyszewski, Skwarek (64 Wasiluk), Omieciuch (58 M. Piotrowski)

 

26 sierpnia

BTS Verifis Wyrozęby - JASTRZĄB ŻELISZEW 0:5

Bramki: Krzysztof Ignaciuk 45 (samobójcza), Michał Mularczyk 52, Rafał Polkowski 60, Cezary Bareja 76 i 87

Żółta kartka: Bareja

Sędziował: Dariusz Adaśko

BTS Verifis: Wierzbicki - D. Gębicki, Ławecki, Zegadło, Niewiadomski (82 Bieliński), Karcz, Wilk, Ignaciuk, Czarnocki (46 Gryglas), Chmielewski, Kisieliński (62 Szczeć)

Jastrząb: D. Pazdyga - Roman (46 M. Pazdyga), Karpiarz, Strojek, Krasnodębski (75 Gasek), Bareja, Mularczyk (46 Kielak), Szeląg, Stankiewicz (46 Jarocki), Roguski (75 Janeczek), Konopka (46 Polkowski)

 

TĘCZA KORCZEW - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 (karne: 4:3)

Bramki: Dominik Jaszczuk 73 - Michał Rozbiewski 90

Żółte kartki: Jarmoch, Sawtyruk - Rudyk, Budkiewicz

Sędziował: Tomasz Jastrzębski

Tęcza: K. Lewczuk - Jarmoch (46 Wójciuk), Patryk Głozak, Marszałek (90 Pykacz), Kruk, Bartoszuk, Jaszczuk (80 Ogórek), Podlewski, Kalinowski, Krawczyk, Sawtyruk (85 Woźniak)

Mazovia: Ostrowski - Domański, Górski, Rozbiewski, Sikorski, Budkiewicz, Wójcik, Mazanka (80 Antosiewicz), Witkowski, Grochowski (80 Malka), Rudyk

 

ULKS Gołąbek - WEKTRA ZBUCZYN 0:2

Bramki: Jakub Rzewuski 24, Cezary Kruk 77

Sędziował: Krzysztof Borkowski

ULKS: Czerwiński - G. Olszewski (55 Gil), Suchożebrski, M. Olszewski (54 Marchel), Zemło, Mamcarz, Krawczyk, Czarczyński, Utnicki (46 Wikiera), Rusiniak (70 Borkowski), Cabaj (70 Skóra)

Wektra: D. Krasuski - K. Golec (46 M. Jasiński), Grodzicki, Michalak, J. Bobryk (80 Piekutowski), Tyszkiewicz, Żółkowski, Rzewuski (25 P. Jasiński), D. Prokurat, J. Mruz (46 Kruk), Wróbel

 

Victoria Kałuszyn - TYGRYS HUTA MIŃSKA 0:4

Bramki: Kacper Piętka 25, Kamil Sadoch 50 (samobójcza), Piotr Haber 67, Michał Koszela 82

Żółte kartki: Domański, Grabarek - Piętka

Czerwona kartka: Domański (83, za dwie żółte)

Sędziował: Piotr Pniewski

Victoria: Ciechański - Gierszewski, Wikluk, J. Gójski, Szczęsny, Grabarek, Walkowski (55 Łukasiak), Sadoch, Madziar, Domański, Wąsowski (57 Dziugieł)

Tygrys: Kielak - Dróżdż (46 Podgórski), Pasik, Piętka (46 Żurawski), Koszela, Niemyjski (46 Biesiada), Chałabis (46 Haber), Gromysz, Janusiewicz (46 Wereda), Kwaczreliszwili, Walas (70 Parzonka)

 

Watra Mrozy - HUTNIK HUTA CZECHY 0:1

Bramka: Łukasz Ściborowski 53

Żółte kartki: Krzyżanowski, Kowalczyk

Sędziował: Arkadiusz Pazdyka

Watra: Szelągowski - Sikora (60 Sujak), D. Mrozik, Muracki (85 Kielak), Bieniak, Żydkiewicz, Malka (69 H. Kąca), Wronowski (57 Rastawicki), Krzyżanowski, Kowalczyk, Osiński

Hutnik: Łuczak - A. Wardak, Mazek, J. Kardyka (65 R. Głąbicki), J. Wardak, Ściborowski, Kowalski (57 Gawinek), Zawadka (60 P. Wilczek), M. Macioszek, Grzegorczyk, Jarzyna (81 B. Głąbicki)

 

Wicher Sadowne - POGOŃ II SIEDLCE 0:6

Mecz zakończony po pierwszej połowie - gospodarze zrezygnowali z dalszej gry

Bramki: Maciej LItwiński 3, 8 i 40, Mateusz Wszoła 23 i 45, Dawid Nojszewski 37

Żółta kartka: Małetka

Sędziował: Rafał Kaim

Wicher: Małetka - Szymanik (41 Telak), Bełczyński, Zyśk, Małkiński, Zieliński, P. Wycech, S. Wycech, Piotrowski, Kowalczyk, Uziębło

Pogoń II: Wasilczyk - Rodak, Ardej, Łęczycki, Misiak, Płudowski, M. Wszoła, Bujalski, K. Wszoła, Nojszewski, Litwiński

 

Zryw Sobolew - PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 1:5

Bramki: Jakub Białecki 51 - Michał Malesa 35, Mateusz Malesa 55, Krystian Rogala 60, Piotr Barszczewski 66, Wiktor Antolak 72

Żółte kartki: Więckowski - M. Laskowski

Sędziował: Marcin Sokołowski

Zryw: Mirowski - Figelski (60 Kwaśniak), Pielak, Więckowski, Michalec, Ostrowski, J. Białecki (85 Pawlik), Szymański (75 Wiśnioch), Kowalczyk, Kulik, Górski

Płomień: Dróżdż - Pyrek, Wojda, J. Laskowski (60 Świstak), M. Laskowski, Nidzgorski (55 Antolak), Mateusz Malesa, Michał Malesa (80 Jankowski), Cacko (46 Siporski), Woś (65 Barszczewski), K. Rogala