9 września

Legion Warszawa - POLONIA II WARSZAWA 2:4

Bramki: Mikołaj Sitarek 22, Gracjan Konopski 54 - Rafał Wroński 12, Batuhan Budak 26 i 46, Piotr Śledziewski 90

Żółte kartki: Rowicki, Wroński

Sędziował: Łukasz Witczak

Legion: Rogowski (63 Gajc) - Żuk (63 Sadurek), Nowicki (73 Sańko), Hopcia, Szafoni, Barwiński (83 Łęczycki), Jusiński, Szałek, Sitarek (63 Rosochacki), Ignacak, Konopski

Polonia II: Kacperski (65 Bandera) - Pyśniak, Slyusarenko, Weigl, Smorczewski (70 Pasik), Ambroziak, Cichocki (35 Żakowski), Rowicki, Łojszczyk (70 Śledziewski), Budak (70 Koszil), Wroński

Mecz w Ząbkach

 

ORZEŁ PARYSÓW - Korona Góra Kalwaria 3:2

Bramki: Krystian Kot 28 (rzut karny) i 67, Szymon Sowiński 73 - Tomasz Folwarski 21, Sebastian Wiszniewski 61

Żółte kartki: Kot, S. Bryłka

Czerwona kartka: Lach (90, za niesportowe zachowanie)

Sędziował: Kamil Serafinowicz

Orzeł: O. Kuszpit - Kielak (40 Latuszek), Saganek, S. Sowiński, Mucha (65 Jóźwicki), Boratyński (60 D. Sowiński), Talarek (70 S. Bryłka), S. Zawadka (46 Mazek), F. Kuszpit, Kot, K. Kwiatkowski (75 Kazubek)

Korona: Rosłonek - Mrowiński, Wiśniewski, Wiszniewski, D, Folwarski, Piotr Pamrów (20 Dombek), Dudzicki (46 Lach), Michalski, Grzybiak (75 Myszyński), Parol (46 Nojek), T. Folwarski (60 Paweł Pamrów)

 

Varsovia Warszawa (juniorzy) - ORZEŁ BANIOCHA 2:5

Bramki: Michał Butkiewicz 5 i 72 - Konrad Staszewski 20 i 27, Aleksy Hoduń 31 (samobójcza), Cezary Michalak 38, Piotr Grzelka 88

Żółte kartki: Michalak, Wojniusz, Grzelka

Sędziował: Przemysław Kasiak

Varsovia: Marnik - Seliborski (80 Jarosiński), Hoduń, Piegat, Niegowski (80 Nosow), Kobuciński (70 Łosiński), Witecki (75 Ostalski), Kłossek, Butkiewicz, Scecewicz (70 Marciniak), Michalski

Orzeł: Imiołek - Ciesielski (46 Sadowski), Bartnik (46 A. Myszkowski), Kiełtyka, Doliński (46 Bogacki), Zych, Michalak (46 Kocicki), Wojniusz, Niciporuk (46 Kociński), Staszewski (46 Kościanek), Vogtman (46 Grzelka)

 

WICHER KOBYŁKA - Grom Warszawa 1:1 (karne: 4:2)

Bramki: Kacper Pałka 38 - Jan Pietraszkiewicz 82

Żółta kartka: Brzeski

Sędziował: Jakub Przygoda

Wicher: Grabek - Babicki, Jąkała, Sulich, Kamiński (62 Trzonkowski), Brzeski (62 Senda), Ślesiński (75 Bartochowski), Pawlak (62 Hargot), Szulkowski (62 Grabowski), Boguszewski (46 Skotnicki), Pałka

Grom: Nowiński - Michalak, Gralec, Tarasov (55 Mandryk), Charyton (55 Zawadka), Choiński, Nowak, Karolik (46 Luna), Ślęzak (61 Pietraszkiewicz), Więczek, Barzyc

 

WKS RZĄŚNIK - KS Wesoła 4:2

Bramki: Karol Rosa 6, Mateusz Krawczyk 36, Grzegorz Abramczyk 51, Piotr Ciemerych 84 - Marcin Fronczak 28 (rzut karny), Michał Kucharczyk 90

Żółte kartki: Grabowski, Klimaszewski, Wierzchoń, Rosiński, Ciemerych, Piątek, Piotrowski, Osowiecki, Ankiewicz, Wojtaszek - Kucharczyk

Czerwona kartka: Ankiewicz (za dwie żółte)

Sędziował: Adrian Karandys

WKS: Grabowski - Klimaszewski (70 Wojtaszek), Wierzchoń, Borowski (46 Ciemerych), Rosiński, Piątek, Krawczyk (60 Cichocki), Śleszyński (55 Ankiewicz), Rębała (46 Piotrowski), G. Abramczyk (60 Osowiecki), Rosa (46 Karp)

KS: Szpak - Ampt (82 Rawski), Kozłowski, Fronczak (85 Wróblewski), Alberski (67 Dziedzic), Szewczyk (60 Betliński), Przygoda, Szatkowski (82 Kuta), Kucharczyk, Zając, Kawalec (46 Wołowicz)

 

Delta Warszawa (juniorzy) - POGOŃ II GRODZISK MAZOWIECKI 1:5

Bramki: Wiktor Bogacz 33 - Łukasz Krzemiński 6, Sebastian Dziewulski 29 i 86, Michał Pindor 56, Kamil Przyżycki 82

Żółta kartka: Drabik

Sędziował: Sebastian Skoneczny

Delta: Fijałkowski (74 Szczęk) - Drabik, Paradowski, Hamulczuk (65 Wagner), Krępicz (70 Czarnak), Wojciechowski, Marczuk (65 Głowala), Traczyk (55 Rusztecki), Kucharski, Bogacz, Michalak (67 Dyga)

Pogoń: Zygier - Skorupa, Lonc, Młynarski, Ciupa (46 Łoś), Wojacik, Dziewulski, Leszczyński, Przyżycki (83 Grygiel), Krzemiński (46 Pindor), Misiak (72 Konopka)

Mecz w Grodzisku Mazowieckim

 

Vulcan Wólka Mlądzka - ŚWIT II NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2:2 (karne: 3:4)

Bramki: Tomasz Kęsek 77, Brian Torrado 88 - Sebastian Socha 25 i 56

Żółta kartka: Miszczak

Sędziował: Piotr Gryżewski

Vulcan: Kałowski - Jackowski (70 Podolski), Kęsek, Michałowski, Konowrocki, Daniel Nowak (46 Hrycajewski), Feliciak (46 Całka), Kołodziejczyk (46 Jacquet), Maliar (46 K. Nowak), Winiarek (46 Torrado), Trzepałka (46 Fedurek)

Świt II: Mściwujewski - Pawłowski (70 Filipowicz), Kokoszczyński, Miszczak (65 Sawicki), Rosiński, Górski, Cymerman, Fabryc (65 Drejka), Wrzesiński (60 Śliwiński), Socha (60 Rydz), Jagielski (60 Świderski)

 

Dąb Wieliszew - BUG WYSZKÓW 1:5

Bramki: Piotr Kalinowski 10 - Piotr Połodziuk 35 i 46, Jakub Rejnuś 43, Krzysztof Maciak 44, Błażej Rejnuś 63

Żółte kartki: M. Maciak, Nogaj

Sędziował: Krzysztof Korycki

Dąb: Łączyński (60 Marchlewski) - Burza, Szczypiński (85 Buszko), S. Koperkiewicz (46 Ślubowski), Janaśkiewicz (60 Piekut), Teofilak (46 Szczepkowski), Wojtecki (70 Duszak), Chrzanowski, K. Dankowski, B. Koperkiewicz, Kalinowski (46 W. Dankowski)

Bug: Laskowski (82 Piechociński) - Rogulski, M. Maciak, Nogaj, Komosa (32 Penkul), Wojtkowski, K. Maciak (71 Rytelewski), B. Rejnuś, J. Rejnuś (81 Kopiejewski), Damętko (73 Nasiadka), Połodziuk (61 Rudnik)

 

Rozwój Warszawa - SRT HALINÓW 0:4

Bramki: Mariusz Kostecki, Dominik Rosa, Adrian Skolimowski, Arkadiusz Kuczera

Żółte kartki: Rosa, Kuczera, D. Gomulski, Gołąb, Bąk, A. Banaszek, J. Gomulski

Sędziował: Kamil Siulkowski

Rozwój: Krawczyk (46 Morawski) - Kruczyński, Pigiel, Byliński (65 Kuhn), Kostrzycki, Wolszczak (30 Łukomski), Świderski (80 Korycki), S. Zieliński (70 Jóźwiak), Pawłowski, Łapko, Łukasik (70 Gonerka)

SRT: Sowiński - Rosa, Jęczmieniowski, Gołąb, Kuczera, Bąk (73 Pietrzyk), Kuśmierczyk (17 Wieczorek), J. Gomulski, A. Banaszek (75 Woźnica), D. Gomulski (60 T. Gomulski), Kostecki (68 Skolimowski)

Mecz w Markach

 

Wicher II Kobyłka - MKS POLONIA WARSZAWA 0:4

Bramki: Oskar Białek 30, Dawid Keller 37, Bartosz Kowalik 56, Dawid Baraniecki 76

Sędziował: Damian Truszkowski

Wicher II: Rejf - Lewczuk, Dorsz, Roszuk (65 Bembenkowski), Dybowski (81 Łepecki), Lisicki, Koc (46 Jasiński), Waś (46 Rawski), Stachowicz, Muszyński (81 Jabłoński), Podsendek

MKS Polonia: Ziółko - Mikołajewski, Keller, Koterwas (60 Bartkiewicz), Koton, Białek (70 Raczyński), Sonnenberg (65 Biedrzycki), Szyszkowski, Kudokas (9 Baraniecki), Kowalik (75 Truchel), Gajgier

 

AKS Zły Warszawa - PKS RADOŚĆ 1:2

Bramki: Filip Pelc 31 - Filip Musiał 35, Kacper Korona 42

Żółta kartka: Mogielnicki

Sędziował: Michał Grabowski

AKS Zły: De Hoyos - Gierasimiuk, Anglart, Thomas (51 Lauryn), Borkowski (51 Łukasiak), Lewandowski (60 Shehadee), D. Smokowski (65 Pham), Pelc (66 Jedynecki), Malinowski, K. Smokowski, Nguyen (60 Mogielnicki)

PKS: Daniluk (46 Dudziński) - Pazgier (46 Banaszek), Jaroszewski (46 Rychlewski), W. Kociński (57 Dukielski), Nachiło, Korona (46 A. Kociński), Jarosiewicz, Sajór, Pliszka, Romaszko, Musiał (46 Trąbiński)

 

POLONIA WARSZAWA (JUNIORZY) - Błyskawica Warszawa 6:1

Bramki: Patryk Motyczyński 12 i 45, Patryk Kędziora 41, 81 i 87, Oskar Baruś 83 - Michał Kowalski

Żółta kartka: Kędziora - Z. Dzięcioł

Sędziował: Jakub Witkowski

Polonia: Gnas (46 Malinowski) - Wójcik, Jankowski, Chybalski, Sejda (46 Mudryj), Pałubicki, Ślęzak, Baruś (78 Łychołot), Romanik (80 Szymański), Kędziora, Motyczyński (75 Żurawski)

Błyskawica: Wawrzonkowski - Giza (80 Marczak), Waśko, A. Kowalski, Żwinis, Z. Dzięcioł, Miedziński, Szela (70 Nagórski), Sobieszczuk (60 Giżyński), Malinowski (60 Tymiński), M. Kowalski

 

Józefovia II Józefów - SOKÓŁ SEROCK 1:3

Bramki: Mariusz Boniec 68 - Bartłomiej Bednarz 5, Patryk Olszewski 33, Szymon Darkowski 88

Żółte kartki: Pastewka, Rosiński

Sędziował: Piotr Lewandowski

Józefovia II: Herdzik - Nowowiejski (60 J. Lamparski), P. Pietrzak (70 D. Lamparski), Łysiak, Krzywda, Citkowski, Boniec, Kopczyński (55 M. Pietrzak), Kruszewski, Błaszczyk (46 Olpiński), Krystosik (46 Wadowski)

Sokół: Dąbek - Sobczyk, Pastewka, Rosiński, Markowicz (65 Lipski), Choszcz, Głowacki (68 Niedźwiedź), S. Szambelan (80 Jędrysiak), Bednarz (65 Czarnecki), Olszewski, Rawa (82 Darkowski)