9 września

GKS Andrzejewo - KS CK TROSZYN 0:5

Bramki: Jakub Stepnowski 15 i 38, Patryk Gumowski 23 i 30, Dominik Dzwonkowski 48

Żółta kartka: D. Płotczyk

Sędziował: Piotr Pałaszewski

GKS: M. Płotczyk - Kapica, Rybicki, Pac (55 Brzozowski), Kępisty (55 D. Płotczyk), Rakowiecki, Sierota, Gniazdowski, Kaczyński, Sutkowski (55 P. Kraszewski), Kiempisty (46 R. Piwoński)

KS CK: Paweł Modzelewski - Bajor (60 Przemysław Modzelewski), Petrosjan, Kamionowski (46 Górski), Kowalczyk, Gumowski (65 Ł. Świderski), Gąska, Bałas (60 M. Świderski), Szklanko, Stepnowski (46 Dzwonkowski), Grodzki

 

Gryf Kownaty Żędowe - PAF PŁOŃSK 3:10

Bramki: Rafał Krzyśpiak 2x, Mateusz Jurkiewicz - Piotr Ronczkowski 4, 43 i 51, Piotr Wypyszyński 26, 77 i 85, Adam Uniewski 37 i 46, Adam Szcześniak 66, Piotr Grzelak 86

Żółte kartki: Ugoda - Uniewski

Sędziował: Jakub Mikołajewski

Gryf: Szustowski (60 Rykaczewski) - Kaliszewski (65 Zieliński), Ickiewicz, Ugoda (80 Przybyłowski), Stępiński, Szulborski (75 Mateusz Jurkiewicz), D. Sepczyński, Krzyśpiak, Kapczyński (60 D. Matuszewski), M. Sepczyński (60 Tereszkiewicz), Chojnowski (78 A. Matuszewski)

PAF: Lewandowski - Żóltowski, Szcześniak, Pełka (65 Duszyński), Kamiński (55 Jakubiak), Karwowski, Gołaszewski, Uniewski (55 Podgórski), Wypyszyński, M. Wiśniewski (65 S. Wiśniewski), Ronczkowski (65 Grzelak)

 

MŁAWIANKA II MŁAWA - Kryształ Glinojeck 6:4

Bramki: Cezary Jastrzębowski 9 i 43, Filip Rogalski 11, Jakub Szczepkowski 16, Jakub Nowiński 53 (rzut karny), Dawid Rosocha 76 - Szymon Zawadzki 17 i 82, Michał Ernest 29 i 44

Sędziował: Czarek Ossowski

Mławianka II: Kalman - D. Dąbrowski, Michalski (46 Sadza), Rosocha, Tomczyk (77 Przybysz), Ogrodowczyk (80 Karczewski), Szczepkowski, Nowiński, Ł. Wróblewski, Rogalski (66 N. Dąbrowski), Jastrzębowski

Kryształ: Wołowski - Sikorski, Wodzyński, Dąbrowski, Markiewicz (46 Goszczycki), Zawadzki, Kaczorek, Licnerski (46 Boniewski), Jędrzejewski, Stadnik (46 Kacper Winiecki), Ernest

 

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - NADNARWIANKA PUŁTUSK 3:5

Bramki: Piotr Zacheja 33, Adrian Romanik 45, Patryk Gromek 69 - Łukasz Kamiński, Christian Nnamani 2x, Daniel Ziółkowski, Damian Gałązka

Żółta kartka: K. Wątróbski

Sędziował: Sebastian Załęski

Ostrovia: Mianowicz - Korzeb, J. Małkiński, K. Wątróbski, R. Wilczewski (78 Krystosik), S. Wątróbski, D. Wilczewski, Augustyniak, Zacheja, Gromek, Romanik

Nadnarwianka: Tkaczyk - Jagielski, Cynt, Salwin, Pietroń, Cywiński (90 Osiewicz), Baranowski (90 Gerek), Nnamani, Śledziewski (77 Pękała), Gałązka (90 Łebkowski), Kamiński (77 Ziółkowski)

 

Świt Baranowo - NAREW OSTROŁĘKA 1:5

Bramki: Marcin Tabaka I 62 - Aleksander Dmochowski 42, Kamil Jastrzębski 53, Przemysław Olesiński 70, Wojciech Skorupka 82, Mateusz Turek 87

Sędziował: Adrian Pydyn

Świt: Grabowski - Dawid, Dąbrowski, Madrak (36 Tadra), Zygmunt (63 Wołosz), Sakowski (63 S. Ogonowski), M. Tabaka I (63 R. Ogonowski), K. Olender, D. Olender (63 M. Tabaka II), Brodowski (63 Michalak), Dobrzyński (63 Bieńkowski)

Narew: Stepnowski (46 A. Drężek) - Banach, Borkowski (46 Skorupka), Pełtak, Ludwiczak (46 Dąbkowski, 63 Ochrimenko), Turek, Dąbrowski, Białobrzeski (46 Olesiński), Dmochowski, Karwowski (46 Jastrzębski), Kiernozek

 

Tamka Dzierzgowo - MKS PRZASNYSZ 0:4

Bramki: Kacper Sawczenko, Maciej Traczewski, Krzysztof Kopciński, Dominik Zajkowski

Sędziował: Marcin Falencki

Tamka: Perdion - Nadrowski, Puźmirowski, Kwiatek, Dymkowski, Grzybowski (75 Andraski), Wójtowicz, Sobiecki, Szypulski, Zbysiński, Dudziński (46 Krajewski)

MKS: Przychodzki (46 Cichocki) - Zajkowski, Borowiec (46 Słowik), Grędziński, Obłudka, Witkowski (46 Prusik), M. Pragacz, Rutkowski (46 Kopciński), Sitek (70 Kask), T. Kamiński (46 S. Kamiński), Sawczenko (46 Traczewski)

 

Wkra Radzanów - MŁAWIANKA MŁAWA 0:2

Bramki: Patryk Piasecki, Krzysztof Dąbkowski

Żółte kartki: Inserte

Czerwona kartka: Inserte (za dwie żółte)

Sędziował: Ursyn Smacki

Wkra: Żółtowski - Piórkowski (Dziurlikowski), Chojnacki, Racki, G. Rutecki, Mroczkowski (46 Kosiorek), M. Rutecki, Ziółkowski (Strzelec), Czernik (T. Rutecki), D. Szpinda, Dwużnik (M. Siemianowski)

Mławianka: Kubik - Masiak, Maszota, Gąsiorowski, Inserte, Mateusz Stryjewski, Wydra, Tomczak, Lemanek (46 Dąbkowski), Czyżyk (60 Michał Stryjewski), Piasecki