Sparingi

Strefa Trenera

Polecane strony

M Gol

9 września

Akcja Jastrzębia - ENERGIA KOZIENICE 0:7

Bramki: Roman Skowroński 5 i 44, Patryk Starzyk 7, Marcel Grot 38, Mateusz Wójcik 71, Eugeniusz Kołodziejczyk 80, Artur Boruciński 85

Sędziował: Jakub Gołda

Akcja: Żyła - Wojciechowski, Cieżuch, Strzecha, Bilow, Przewoźny (62 Woźniak), Korycki (55 O. Kilianek), Komorowski, Wojdak (50 Kwaśnik), Lisek (60 Dynia), Rębiś (52 Staniszewski)

Energia: Wrzosek - Adamczyk (46 Puzianowski), Lament (46 Czerwiński), Grot, Wasilewski (70 Pietrzyk), Walisiewicz (46 Kalinka), Wójcik, Piasek, Starzyk, F. Maciąg (60 Boruciński), Skowroński (46 Kołodziejczyk)

 

Jaguar Wolanów - OSKAR PRZYSUCHA 2:10

Bramki: Maciej Zdonek 6, Dawid Świątkowski 36 (rzut karny) - Patryk Czarnota 12, Michał Bednarek 33 i 42, Michał Bojek 52, Tomasz Janiszewski 55 i 84, Jakub Sapieja 68 i 76 (rzut karny), Cezary Kubryn 71 (rzut karny) i 87

Żółte kartki: P. Pikiewicz, Zdonek, Kołodziejski - Gromski, Kołtunowicz, Czarnota, Sapieja

Sędziował: Norbert Chrząstek

Jaguar: Kołodzijeski - Nachyła (60 Kaluga), Derleta, Sukiennik (46 Poneta), Lesiak (65 Kutkiewicz), Trojanowski, Świątkowski, P. Pikiewicz (85 F. Pikiewicz), Gajos, Zdonek (70 Faliński), K. Pikierwicz

Oskar: Wieczorek - Włodarczyk, Gromski, Sala, Wicik (74 Wajs), Bojek (53 Kowalczyk), Czarnota, Zagórski (59 Sapieja), Kołtunowicz (53 Janiszewski), Nogaj (69 Szczodry), Bednarek (59 Kubryn)

 

KS Błotnica Stara - POWIŚLANKA LIPSKO 2:8

Bramki: Karol Rogoliński 11 (rzut karny), Kacper Grochala 19 - Oskar Brociek 12, Jakub Cieciura 26, Damian Gardynik 33, Kamil Dębski 70 (samobójcza),  Damian Nogaj 78. 82 i 85, Radosław Mikołajek 85

Żółte kartki: Damian Gardynik, Nogaj

Czerwone kartki: Grochala (28, za niesportowe zachowanie) - Damian Gardynik (40, za dwie żółte), Nogaj (89)

Sędziował: Jakub Jabłoński

KS: M. Rogoliński - K. Dębski, Wójcik (60 Babut), Barszcz, Bernaś (46 Rychel), Boczek (75 Jurczak), Podymniak, N. Michalak, Płaskociński, K. Rogoliński, Grochala, 

Powiślanka: Wilk - Heda (19 Król), Cieciura, Spyra (62 Bzikot), Bąk (55 Ogonowski), Mikołajek, Bajor, Nogaj, Gajos, Damian Gardynik, Brociek (55 Włoszczak)

 

Oronka Orońsko - RADOMIAK II RADOM 3:6

Bramki: Grzegorz Obuch 59 i 86, Jarosław Gołda 70 - Remigiusz Grotek 33, Dominik Łyko 35, Jakub Podsiadło 44 i 80, Oskar Markiewicz 49, Jarosław Wieczorek 61

Żółte kartki: Bińkowski - Figarski

Sędziował: Jarosław Gromek

Oronka: Stanik (46 Czerepak) - Wyrwiński, Zepchło (52 Fajdek), Bińkowski, Stysiek (80 Nitek), Siwak, Winter (60 C. Bursa), Szczygłowski, Obuch, Kumoch, Gołda

Radomiak II: Koptas - Podsiadło (80 Pacyna), Lament (30 Dorożyński), Białogłowicz, Figarski (80 Szwaczka), Grotek (80 Pankowski), Wieczorek (80 Wojtyniak), Łyko, Klimas, Wołczyński, Markiewicz (67 Osiej)

 

PLON GARBATKA-LETNISKO - Pilica Nowe Miasto 3:0

Bramki: Piotr Marszałek 32, Mateusz Kocyk 63, Damian Konopka 68

Żółte kartki: Wójcik, Kustra - Dziuba, Wietrzyński, Płodzik

Sędziował: Wojciech Bednarczyk

Plon: Kuliński - Wójcik, Kustra, Fusiek, Marszałek, K. Kocyk (46 M. Kocyk), Śmielak, Neska, Niziński, Rolnik, Konopka

Pilica: Wietrzyński - Dziuba, Kiljan, Krzanowski, Kryński (80 Wawrzyńczak), Lewecki, Węglicki (46 Kozłowski), Rzepkowski (80 Warda), Zanjat (46 Grudzień), P. Karwowski, Płodzik

 

Postęp Łaziska - KS WARKA 0:6

Bramki: Rafał Sobczak 18, 23, 30 i 42, Grzegorz Witan 67, Dominik Madej 82

Sędziował: Tomasz Ksyta

Postęp: Romanowicz - Czarnecki (8 Bocheński), Mędrek, Figura (85 Kalinowski), Deja, Kania, Stachura (77 Klich), Gregorek (73 Kwaśniewski), Bogacz (78 Ziętkowski), Popowicz (72 Wydra), Pożyczka

KS: Sapała (60 Kowalczyk) - Pacholski (46 Witan), Wierzbicki (46 Lenarczyk), Malinowski, Makuch, Kacperkiewicz, Madej, Zieliński (46 Głogowski), Piotrzkowicz, Bylak (46 Szydło), Sobczak

 

SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW - Gryfia Mirów 6:1

Bramki: Kacper Bednarczyk 5, 50 i 57, Szymon Szymański 53, Jakub Cioch 81, Dawid Cioch 83 - Damian Grzmil 8

Żółte kartki: Ciszek, Lisowski - Kaluga

Czerwona kartka: Marcin Sasal (20)

Sędziowała: Agnieszka Płaskocińska

Skaryszewianka: Podsiadły - Bator, Białkowski, Ciszek (90 Połczyński), Kozuj, Lawrenc (50 K. Sowa), Lisowski, Szymański (70 Śwircz), Bogacz (70 Tuzimek), J. Cioch, K. Bednarczyk (65 D. Cioch)

Gryfia: Kaluga (84 Dobosz) - Maciej Sasal, Rafalski, Damian Minda, S. Domagała, Marcin Sasal, Wierzbicki (46 Kosela), P. Kiełbasa (60 B. Bilski), Długosz, Skura (65 K. Kiełbasa), Grzmil

 

22 września

PILICA BIAŁOBRZEGI - Proch Pionki 7:1

Bramki: Damian Stanisławski 5, Damian Winiarski 31, Marcin Rawski 35, Michał Kucharczyk 42, Maciej Kencel 67, Konrad Paterek 68 i 73 - Piotr Skałbania 36

Żółte kartki: Gliński - Szczepański, Tworek

Czerwona kartka: Siwahla (83, za niesportowe zachowanie)

Sędziował: Jarosław Gromek

Pilica: Adamczyk - Kencel, Zawadzki, Karasek, Niedziela (71 Strzałkowski), Stanisławski, Rawski, Gliński, Czarnecki (46 Michalski), Kucharczyk (60 Paterek), Winiarski (46 Król)

Proch: Zolech - Czerkaszyn (52 Tworek), Jaworski, Jaroszek, Kapusta (46 Pisarski), Orczykowski, Janiszewski, Wnuk (46 Rak), Skałbania (64 Broński), Siwahla, Leśnowolski (33 Szczepański)