22 września

ORZEŁ BANIOCHA - Sparta Jazgarzew 4:1

Bramki: Marek Zych 6, Piotr Grzelka 25, Cezary Michalak 65, Patryk Kościanek 84 - Jan Krawczyk 76

Żółte kartki: Bartnik, Niciporuk, Zych, Kuciński - Choroś, Kansik

Sędziował: Michał Więckowski

Orzeł: Kapusta - Zych, Niciporuk, Kucicki, Kuciński, Bartnik (72 A. Myszkowski), Majorek, Wojniusz, Michalak, Staszewski (65 Kościanek), Grzelka (60 Vogtman)

Sparta: Ihnatowicz - Choroś (60 Kansik), Gajownik, Jaskólski, Słupek (60 Kubat), Lubański, Wysocki, Bobowski (46 Gałązka), Wieśniak (60 Zając), Krawczyk, Karpowicz (83 Dąbrowski)

Mecz w Głoskowie

 

23 września

MKS Polonia Warszawa - DRUKARZ WARSZAWA 1:2

Bramki: Dawid Keller 25 - Filip Dębek 59 i 64

Żółte kartki: Keller, Kalicki, Mikołajewski, Sobolewski - Chmielewski, Andrzejczak, Bienias

Czerwona kartka: Kalicki (57, za dwie żółte)

Sędziował: Szymon Kmita

MKS Polonia: Ziółko - Kalicki, Mikołajewski, Keller (73 Miszczuk), Koterwas, Koton, Baraniecki (8 Kukliński, 61 Kowalik), Sonnenberg (61 Sobolewski), Szyszkowski, Gajgier, Bartkiewicz

 Drukarz: Skonieczny - Fularz (46 Skudynowski), Bienias, Andrzejczak, Włodarkiewicz (46 Frańczuk), Chmielewski, Karbowiak, Dębek, Surowiec (60 Mikołaj Kwiatkowski), Marek Kwiatkowski (65 Marczak), Karczewski (46 Barry)

 

Orzeł Parysów - WILGA GARWOLIN 0:8

Bramki: Filip Gac 7, Tomasz Paszkowski 26 i 47, Andrzej Kielak 58 (samobójcza), Sebastian Papiernik 62, Paweł Pyra 79 i 83, Jakub Wągrodzki 85

Sędziował: Grzegorz Borkowski

Orzeł: O. Kuszpit - Saganek, Mucha, Boratyński, Kielak (85 Latuszek), Trębacz (80 Bryłka), Zawadka (60 Kowalczyk), D. Sowiński (46 O. Maruszak), Kot, K. Kwiatkowski, F. Kuszpit (70 Mazek)

Wilga: Gandarela - Kozikowski, Sitarek, Piotrowski, Alot (46 Wągrodzki), Gac, S. Papiernik (75 Szczepek), Szwed (46 Pyra), K. Zalewski, Grober, Paszkowski (55 D. Papiernik)

 

PKS RADOŚĆ - Unia Warszawa 1:1 (karne: 4:1)

Bramki: Mateusz Mućka 72 - Tymoteusz Rychlewski 16 (samobójcza)

Żółte kartki: Korona, Rychlewski, Jakubowski - Modzelewski

Sędziował: Jakub Bzdawka

PKS: Dudziński (62 Dolecki) - Jarosiewicz, Rychlewski, Romaszko, Jaroszewski (46 Pliszka), Sajór (70 Jakubowski), Mućka, Korona, Pazgier (57 A. Kociński), Banaszek (55 W. Kociński), Trąbiński (55 Musiał)

Unia: Stefankiewicz - Wolniewicz, Mika (57 Nawotczyński), Ziarek (57 Nowakowski), Żewłakow, Kuligowski, Gruba, Bieda, Modzelewski (46 Goździewski), Izdebski, Sobota (46 Mydłowiecki)

 

SRT Halinów - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 3:3 (karne: 4:5)

Bramki: Adrian Banaszek 16, Sebastian Gołąb 36 (rzut karny), Mariusz Kostecki 90 - Dawid Poddębniak 2, Maciej Nalej 31, Paweł Michalski 37

Żółte kartki: T. Gomulski, K. Banaszek - Rombek, Stawiarski, Szkopiński

Sędziował: Adrian Karandys

SRT: Sowiński - K. Banaszek, Jęczmieniowski, Mazurek, Kuczera, Bąk, T. Gomulski (Woźnica), Gołąb, A. Skolimowski (Rosa), Wieczorek (Kostecki), A. Banaszek

Mszczonowianka: Koprowicz (60 Stawiarski) - Szkopiński (30 Kucharski), Poddębniak, Gorczyca, M. Janik, Ostrowski, S. Janik, Michalski (65 Żółtowski), Nalej (81 Leszczyński), Ogłoziński (75 Rombek), Pociech (80 Cieśluk)

 

Wicher Kobyłka - ZĄBKOVIA ZĄBKI 0:4

Bramki: Tomasz Sieński 20 i 34, Mateusz Kowalczyk 57, Kacper Bystros 84

Żółte kartki: Budek, Augustyniak

Sędziował: Marcin Pietrzak

Wicher: Grabek - Szulkowski, Jąkała, Sulich, Kamiński, Brzeski (68 Pałka), Boguszewski, Hargot, Pawlak (46 Dalba), Senda (46 Ślesiński), Skotnicki

Ząbkovia: Banasiak - Bystros, Boczoń, Augustyniak (46 Kokot), Mianowicz (46 Szulakowski), Randak, Budek (60 Agnyziak), Szeliga, Korczak (46 Kowalczyk), Zych (46 Szczepocki), Sieński (60 Grabowicz)

 

Polonia Warszawa (juniorzy) - VICTORIA SULEJÓWEK 0:13

Bramki: Kacper Jarosz 1, Julian Świątek 14, 31 i 41, Jan Dźwigała 23, 30 i 47, Maksymilian Minchberg 32 i 68, Ernest Słupski 64, Sebastian Pindor 73, Stanisław Ławcewicz-Musialik 79, Bartłomiej Szulim 85

Żółta kartka: Pindor

Sędziował: Jan Chmielak

Polonia: 

Victoria: Krzyżewski - J. Dźwigała, Minchberg, Jarosz, Leleno (68 Ławcewicz-Musialik), Pindor (81 Szulim), Rak, S. Dźwigała, Marusiak (46 Zarzecki), Wróbel (46 Wysokiński), Świątek (46 Słupski)

 

BUG WYSZKÓW - MKS Piaseczno 4:2

Bramki: Łukasz Damętko 34, Jakub Rejnuś 59, Krzysztof Maciak 61, Przemysław Nasiadka 75 - Bartosz Orłowski 6, Karol Boniecki 79

Żółta kartka: Penkul

Sędziował: Piotr Ways

Bug: Laskowski (59 Piechociński) - Nogaj, M. Maciak, Skoczeń, Damętko (61 Chimkowski), Wojtkowski (79 Rytelewski), K. Maciak (79 Kopiejewski), B. Rejnuś, J. Rejnuś (61 Rudnik), Penkul, Połodziuk (61 Nasiadka)

MKS: Kucharski (78 Woźniak) - Pastuszak (46 Mata), Korzeniewski, Olesiejuk, Smolarz (46 Kwietniewski), Wojtkielewicz (67 Niemiec), A. Dobies (67 Piechociński), Lubański (46 Wójcik), Orłowski, Boniecki, Soboń (60 Bukowski)

 

POLONIA II WARSZAWA - Hutnik Warszawa 3:1

Bramki: Junior Radziński 11 (rzut karny) i 32, Piotr Śledziewski 75 - Sebastian Duczek 2

Żółte kartki: Roguski, Wroński, Pyśniak - Waśniowski

Sędziował: Robert Koc

Polonia II: Abramowicz - Jowin Radziński (77 Pyśniak), Górski, Slyusarenko, Wyszkowski (75 Smorczewski), Budak (69 Śledziewski), Szymczak, Wierzbowski (77 Rowicki), Roguski (82 Żakowski), Junior Radziński (75 Koszil), Wroński

Hutnik: Andrzejczak - Jaczewski (46 Bogucki), Waćkowski (70 Miriuk), Goluch (46 Nowik), Turko (46 Wielgosz), Knap (46 Aleksander), Grabowicz, Siudak (46 Trznadel), Waśniowski, Stanisławski, Duczek (46 Giel)

 

SOKÓŁ SEROCK - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4:1

Bramki: Rafał Choszcz 45 (rzut karny), Krystian Szambelan 78 i 82, Patryk Olszewski 90 - Dawid Jankiewicz 15

Żółte kartki: Głowacki, S. Szambelan

Sędziował: Krzysztof Głuszek

Sokół: Dąbek - Cichmiński, Rosiński, Pastewka, Lipski, Sobczyk (85 Markowicz), Choszcz (85 Bednarz), Głowacki (62 Niedźwiedź), Czarnecki (70 Darkowski), Rawa (74 Olszewski), S. Szambelan (46 K. Szambelan)

Ożarowianka: Górczyński - Krzeszowski, Turos, Lesiak, Berliński, Zborowski, Duma (Ciupek), Rudnik (Szabłowski), Jankiewicz, Grzybowski, Kurtanidze

 

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS RASZYN 2:5

Bramki: Patryk Kokoszczyński, Mateusz Świderski - Artur Sieradzki, Rafał Popis, Marcin Mańko, Sebastian Szewczyk, Kamil Szabłowski

Sędziował: Mateusz Brzeski

Świt II: Skorupski - Nadulski (Rydz, Pawłowski), Puchacz, Kokoszczyński, Giżyński, Śliwiński (46 Piwowarek, Cymerman), Jagielski (46 Świderski), Fabryc (Socha), Wrzesiński, Pieluchowski, Górski (Miszczak)

KS: Smoter (60 Walkiewicz) - Malczewski, Sznitko, Kępka (60 Staniak), Oleksiak, Trzmiel, Sieradzki (69 Szewczyk), Bienias (46 Pałczyński), Popis (46 Nowosielski), Pakuła (46 Szałlowski), Pikus (60 Mańko)

 

Sarmata Warszawa - ZNICZ II PRUSZKÓW 0:3

Bramki: Adrian Olpiński 26, Wojciech Grądzki 67 (samobójcza), Wiktor Bućko 85

Żółte kartki: Hussein, Keita - Trzepałko

Sędziował: Piotr Lewandowski

Sarmata: Orłoś (46 Ziąbski) - Dąbrowski (55 Kowalski), Żółkowski, Myszkiewicz (55 Kamiński), Wielocha (46 Adach), Grądzki, Zdunek, Hussein, B. Osiński (55 Brzeszcz), Keita, Klejter (46 Kostrzewa)

Znicz II: Kamiński (60 Świercz) - Handzlik, Wiśniewski, Jeliński, Witasik (70 Sobieraj), Falkowski, Ziółkowski (65 Bućko), Grudziński (80 Lisicki), Landsberg (72 Trzepałko), Olpiński (75 Różycki), Ratajczyk (77 Rudzki)

Mecz w Pruszkowie

 

WKS RZĄŚNIK - Okęcie Warszawa 3:0 walkower.

Okęcie zrezygnowało z gry