Sparingi

Strefa Trenera

Polecane strony

M Gol

7 października

Plon Garbatka - PILICA BIAŁOBRZEGI 2:8

Bramki: Piotr Marszałek 62, Daniel Maj 87 - Michał Kucharczyk 27, 34 i 55, Hubert Skrzypek 44, Konrad Paterek 81, Kamil Czarnecki 85, Marcin Rawski 89, Jakub Strzałkowski 90

Żółte kartki: Śmielak, Kuliński - Stanisławski

Sędziował: Filip Pawłowicz

Plon: Kuliński (88 Miękus) - Fusiek, Kustra, Neska, Śmielak, Wójcik, K. Kocyk (79 Fiet), Kowalczyk, Krupa (52 Maj), Rolnik, Marszałek

Pilica: Pieniążek - Kencel (46 Król), Bykowski, Zawadzki, Niedziela, Michalski (46 Rawski), Gliński, Skrzypek (46 Klinicki), Stanisławski (60 Paterek), Winiarski (72 Strzałkowski), Kucharczyk (60 Czarnecki)

 

Powiślanka Lipsko - ENERGIA KOZIENICE 1:1 (karne: 5:6)

Bramki: Daniel Król 38 - Roman Skowroński 88 (rzut karny)

Żółte kartki: Król - Damian Gardynik, Mikołajek - Wójcik, Wasilewski, Piasek, Skowroński, Grot, Walisiewicz

Sędziował: Tomasz Ksyta

Powiślanka: Wilk (90 Kozłowski) - Bąk, Cieciura, Spychaj, Spyra (77 Bzikot), Mikołajek, Bajor (46 Ogonowski), Gajos, Król, Dawid Gardynik, Brociek

Energia: Wrzosek - Adamczyk, Grot, Pietrzyk (46 Wasilewski), Fusiek (46 Kołodziejczyk), Walisiewicz, Wójcik, Piasek, Starzyk (46 Czerwiński), Śliwiński (72 Boruciński), Książek (68 Skowroński)

 

Radomiak II Radom - KS WARKA 2:4

Bramki: Hubert Białogłowicz 8 i 82 - Adam Pędzikowski 4, 16 i 33, Paweł Bylak 31

Żółta kartka: Malinowski

Sędziował: Jarosław Gromek

Radomiak II: Pajączek - Grotek, Białogłowicz, Pankowski (60 Osiej), Wieczorek, Zaręba (46 Łyko), Wołczyński, Dorożyński, Klimas, Podsiadło (52 Prawda), Markiewicz

KS: Sapała (75 Kowalczyk) - Witan (60 Krupa), Zieliński, Makuch, Malinowski, Pacholski, Kacperkiewicz, Wierzbicki (46 Lenarczyk), Bylak (46 Madej), Pędzikowski (65 Piwnicki), Sobczak (46 Janczewski)

 

Skaryszewianka Skaryszew - OSKAR PRZYSUCHA 1:8

Bramki: Kacper Bednarczyk 74 - Tomasz Janiszewski 7, 29, 47 i 49, Przemysław Nogaj 25, 40 i 75, Tomasz Zagórski 52

Żółta kartka: Białkowski

Sędziowała: Agnieszka Płaskocińska

Skaryszewianka: Podsiadły - Kozuj (46 K. Sowa), Kupidura (60 Ciszek), D. Bednarczyk (46 M. Bogacz), Białkowski, Szymański, Zelga (60 Tuzimek), K. Bednarczyk, Bator, Lawrenc, Hebda (46 Domagała)

Oskar: Grzyb - Włodarczyk, Sala, Gromski, Bojek (58 Szczodry), Kowalczyk (55 Wajs), Czarnota (53 Wicik), Zagórski, Nogaj, Bednarek, Janiszewski