14 października

PKS Radość - ZĄBKOVIA ZĄBKI 0:7

Bramki: Mateusz Kowalczyk 3, Piotr Augustyniak 51, Bartosz Lelito 65, Tomasz Sieński 82, 84 i 90, Patryk Zych 85

Żółte kartki: Musiał - Kokot

Sędziował: Piotr Lewandowski

PKS: Dolecki - Korona, Jaroszewski, Jarosiewicz, Pazgier (72 Jakubowski), A. Kociński, W. Kociński (57 Romaszko), Mućko, Orliński (46 Nachiło), Musiał (67 Dukielski), Trąbiński

Ząbkovia: Banasiak (70 Szymczak) - Budek (62 Sobieszczański), Mianowicz (46 Szulakowski), Augustyniak, Kokot, Szczepocki (46 Agnyziak), Bystros, Grabowicz (46 Sieński), Kowalczyk (61 Lelito), Zych, Szeliga (56 Kodeniec)

 

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 1:3

Bramki: Bartłomiej Czarnecki 65 - Kacper Ostrowski 45, Paweł Michalski 47, Wojciech Gorczyca 90

Żółte kartki: Żółtowski

Sędziował: Marcin Pietrzak

Pogoń II: Zygier - Skorupa, Lonc, Leszczyński, Młynarski, P. Jaroń, Wojacik, Krzemiński (65 Grygiel), Dziewulski (46 Ciupa), Przyżycki (60 Pindor), Czarnecki

Mszczonowianka: Koprowicz - Wójcik, Ostrowski (61 Cieślik), Cieplak, M. Janik, Gorczyca, S. Janik (73 Koc), Szkopiński, Żółtowski, Michalski (70 Leszczyński), Pociech (60 Pociech)

 

POLONIA II WARSZAWA - Znicz II Pruszków 2:0

Bramki: Piotr Śledziewski 75, Batuhan Budak 90

Żółta kartka: Rowicki

Sędziował: Karol Siemieniak

Polonia II: Abramowicz - Ambroziak, Slyusarenko, Górski, Wyszkowski (60 Prokopczyk), Roguski (82 Rowicki), Szymczak, Wierzbowski (60 Żakowski), Słoma (60 Budak), Wroński (82 Kędziora), Śledziewski

Znicz II: Wysocki - Handzlik, Jeliński, Sobieraj (88 Włodek), Witasik, Falkowski (80 Bogucki), Żiólkowski, Grudziński (75 Eggink), Landsberg (77 Bućko), Włostowski (70 Rudzki), Różycki

 

WKS Rząśnik - VICTORIA SULEJÓWEK 1:5

Bramki: Piotr Ciemerych 16 - Maksymilian Minchberg 11, Stanisław Ławcewicz-Musialik 38, Jakub Uthke-Nowak 81, Łukasz Pietrzak 83, Mateusz Wysokiński 88

Sędziował: Jan Chmielak

WKS: Chorchos - Karp, Rosiński, Klimaszewski, Sochaczewski (75 Wojtaszek), Rosa (75 M. Abramczyk), Ł. Abramczyk (55 G. Abramczyk), Todorowski (65 Osowiecki), Rębała (60 Piotrowski), Piątek (46 Krawczyk), Ciemerych (55 Wierzchoń)

Victoria: Kwiatkowski - Ławcewicz-Musialik, Minchberg, S. Dźwigała, Marusiak (51 Uthke-Nowak), Słupski (46 Abdioglu), Wysokiński, Wróbel, Pietrzak, Jarosz, Szulim (64 Adamczyk)

 

Bug Wyszków - DRUKARZ WARSZAWA 2:3

Bramki: Mateusz Maciak 10, Łukasz Damętko 42 - Adam Andrzejczak 59 (rzut karny) i 69 (rzut karny), Jan Karczewski 63

Żółte kartki: Skoczeń, Damętko, K. Maciak

Sędziuje: Krzysztof Głuszek

Bug: Laskowski - K. Maciak, M. Maciak, Nogaj, Damętko, Chimkowski (65 Komosa), Wojtkowski, Skoczeń, Rudnik, Połodziuk (78 Rytelewski), Nasiadka

Drukarz: Skoneczny - Skudynowski (46 Bienias), Paliński (46 Fularz), Andrzejczak, Włodarkiewicz (65 Marczak), Karbowiak, Kądziela (46 Król), Mikołaj Kwiatkowski, Dębek (81 Marek Kwiatkowski), Barry, Karczewski

 

SOKÓŁ SEROCK - Wilga Garwolin 1:1 (karne: 4:2)

Bramki: Łukasz Pastewka 66 - Piotr Talar 74

Żółta kartka: Pastewka

Sędziował: Robert Koc

Sokół: Dąbek - Rosiński, Żuber, Pastewka, Sobczyk, Lipski, Choszcz, Niedźwiedź (83 Głowacki), K. Szambelan (60 Olszewski), Czarnecki (60 S. Szambelan), Rawa (83 Darkowski)

Wilga: Gandarela - Sadowski, Piotrowski (46 Kozikowski), Gac, Talar, Kowalski, D. Papiernik (63 Pyra), Sitarek (46 Gmurczyk), Rękawek, Motyczyński (46 S. Papiernik), Grober (46 Paszkowski)

 

Orzeł Baniocha - KS RASZYN 2:3

Bramki: Kacper Ciesielski 49, Piotr Bogacki 65 - Patryk Nowosielski 47, Krzysztof Pikus 51 i 73

Żółte kartki: Trzmiel, Walkiewicz, Kępka, Pikus

Sędziował: Szymon Kmita

Orzeł: Kapusta - Sadowski, Michalak (49 Vogtman), Kucicki, A. Myszkowski (51 Kuciński), Bogacki, Wojniusz, Ciesielski, Kiełtyka, Bartnik (61 Bartnik), Grzelka

KS: Walkiewicz - Malczewski (46 Pakuła), Staniak, Sznitko (46 Trzmiel), Oleksiak (46 Kołosowski), Sieradzki (46 Kępka), Szewczyk, Pietrzak, Szabłowski (46 Bienias), Nowosielski (60 Drygiel), Pikus