Grupa Warszawa

Drukarz Warszawa

3 lutego: Znicz Pruszków (II) 0:2

6 lutego: Legia Warszawa (CLJ) 1:1

13 lutego: Legionovia II Legionowo (LO) 1:0 (Mikołaj Kwiatkowski)

17 lutego: Ursus Warszawa (III) 0:3

20 lutego: Wicher Kobyłka (LO) 1:2 (Jóźwik)

27 lutego: Huragan Wołomin (IV 5:3 (Jan Karczewski, Przemysław Paliński, Dawid Karbowiak, Michalski, Gałązka)

6 marca: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 4:2 (Przemysław Paliński, Jan Karczewski 2x, Jóźwik)

13 marca: Oskar Przysucha (IV) 3:6 (Mikołaj Kwiatkowski 2x, Przemysław Paliński)

20 marca: Victoria Sulejówek (IV) 1:2 (Mateusz Bienias)

27 marca: Pilica Białobrzegi (IV) 2:9

Escola Varsovia

Klub nie przesłał planu sparingów

16 stycznia: Legionovia Legionowo (III) 0:4

3 lutego: Sokół Serock (LO) 1:2

6 lutego: Unia Skierniewice (III) 1:7

10 lutego: ŁKS II Łódź (IV) 1;1

13 lutego: MKS Przasnysz (IV) 3:0

20 lutego: Wisła II Płock (IV) 2:6

6 marca: Świt Staroźreby (IV) 3:3

13 marca: Makowianka Maków Mazowiecki (IV) 1:0

???

Józefovia Józefów

6 lutego: Laura Chylice (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

13 lutego: Hutnik Huta Czechy (IV) 4:4 (Ernest Zęgota, zawodnik testowany 2x, Makulec)

17 lutego: AKS Zły Warszawa (A) 2:1 (zawodnik testowany, Ernest Zęgota)

20 lutego: KS Warka (IV) 4:2 (Makulec, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, Prochowski)

24 lutego: Start Otwock (LO) 6:5 (Prochowski, Krystosik, Dukalski, Aziz, Filochowski, zawodnik testowany)

27 lutego: Mazur II Karczew (LO) 4:2 (Prochowski 2x, zawodnik testowany, Kopeć)

6 marca: KS Wesoła (LO) 3:1 (Prochowski, Kruszewski, zawodnik testowany)

13 marca: Proch Pionki (IV) 1:1 (Ernest Zęgota)

20 marca: PKS Radość (A) 5:2 (Makulec 2x, Prochowski 2x, Aziz)

27 marca: Hutnik Warszawa (IV) 1:2 (Aziz)

31 marca: Grom Warszawa (LO) 3:1 (Prochowski, Hagno 2x)

1 kwietnia: Tygrys Huta Mińska (IV) 1:0 (zawodnik testowany)

KS Raszyn

23 stycznia: Legionovia Legionowo (III) 1:3 (Nowosielski)

6 lutego: Przyszłość Włochy (LO) 7:1 (Pikus 4x, Szewczyk, Sylwester Patejuk, Chołodkewycz)

14 lutego: Orzeł Baniocha (LO) 5:3 (Pikus, Kołosowski, Sylwester Patejuk, Pietrzak, Trzmiel)

20 lutego: Naprzód Stare Babice (LO) 1:3 (Sieradzki)

21 lutego: LKS Promna (LO) 6:4 (Kamil Szabłowski 2x, Chołodkewycz, Bienias, Pietrzak, Trzmiel)

27 lutego: Ursus II Warszawa (LO) 2:0 (Patejuk, Bienias)

6 marca: KS Teresin (LO) 0:2

13 marca: Drukarz II Warszawa (A) 9:1 (Chołodkewycz 3x, Popis 2x, Sylwester Patejuk 2x, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

20 marca: Pilica Białobrzegi (IV) 2:2 (Sylwester Patejuk, Emil Gołyski)

27 marca: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 2:4 (Patejuk, Chołodkewycz)

1 kwietnia: Huragan Wołomin (IV) 2:2 (Worotyński, samobójcza)

Marcovia Marki

3 lutego: Narew Ostrołęka (LO) 5:1 (Patryk Czajka 2x, Bartłomiej Gołasiewicz, Paweł Barzyc, Dawid Duda)

6 lutego: Błonianka Błonie (III) 3:5 (Jan Sienicki, Mateusz Muszyński, zawodnik testowany)

13 lutego: Hutnik Warszawa (IV) 1:2 (Dawid Duda)

20 lutego: Świt Staroźreby (IV) 4:3 (Michał Ochman, Kacper Piekarz, Dawid Duda, Jan Sienicki)

27 lutego: Wicher Kobyłka (LO) 8:3 (Michał Kępka, Rafał Barzyc 2x, Paweł Żmuda, Paweł Basiuk 2x, Abdulkodi Karimov, Paweł Barzyc)

6 marca: Grom Warszawa (LO) 3:3 (Bartłomiej Gołasiewicz, Patryk Czajka, zawodnik testowany)

13 marca: KS Warka (IV) 4:4 (Kacper Lachowicz, Rafał Barzyc, Patryk Czajka, Dawid Duda)

20 marca: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 1:1 (Mateusz Muszyński)

27 marca: Mazowsze Grójec (IV) 5:3 (Rafał Barzyc 3x, Radosław Mędrzycki, Kacper Bystros)

2 kwietnia: KS Łomianki (IV) 10:2 (Rafał Barzyc 6x, Paweł Barzyc 2x, Patryk Czajka, Jan Siennicki)

7 kwietnia: Huragan Wołomin (IV) 3:3 (Kacper Lachowicz 2x, samobójcza)

Mazur Karczew

6 lutego: Tygrys Huta Mińska (IV) 2:1 (Raszka, Piekut)

13 lutego: Wisła Puławy (III) 1:3 (Piotr Celiński)

20 lutego: Huragan Wołomin (IV) - odwołany

20 lutego: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 3:5 (Bartosz Kozakiewicz, Dawid Majchrzak, Mateusz Kociszewski)

27 lutego: KS Warka (IV) 4:0 (Marcin Raszka 2x, zawodnik testowany, Michał Trzaskowski)

7 marca: Broń Radom (III) 2:1 (Joachim Majchrzak i Maksymilian Bąk)

13 marca: MKS Przasnysz (IV) 1:2 (zawodnik testowany)

25 marca: Polonia II Warszawa (LO) 0:0

MKS Piaseczno

6 lutego: Pilica Białobrzegi (IV) 4:2 (Wiejak, Szczepaniak, Suchanek, Żuchowski)

13 lutego: Huragan Wołomin (IV) - odwołany

13 lutego: Polonia Warszawa (III) 1:3 (Matulka)

20 lutego: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 1:2 (Suchanek)

27 lutego: Zamłynie Radom (IV) 4:2 (Ayodeji, zawodnik testowany 2x, Bartosz Orłowski)

6 marca: Wilga Garwolin (IV) 1:1 (Bartosz Orłowski)

13 marca: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:0 (Bartosz Orłowski)

20 marca: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 3:1

1 kwietnia: Grom Warszawa (LO) 5:0 (Szymon Wiejak 2x, Michał Suchanek 2x, Bartosz Orłowski)

Okęcie Warszawa

23 stycznia: Drukarz Warszawa (juniorzy) 1:2 (Mariusz Wiśniewski)

30 stycznia: KTS Weszło (A) 4:3 (Eryk Murawski, Mariusz Wiśniewski, Paweł Rybak, zawodnik testowany)

6 lutego: Naprzód Stare Babice (LO) 0:6

13 lutego: Wicher Kobyłka (LO) 2:3 (Łukasz Warchoł 2x)

20 lutego: Huragan Wołomin (IV) - odwołany

20 lutego: Orzeł Nieborów (IV) 2:2 (Paweł Rybak 2x)

27 lutego: Hutnik Huta Czechy (IV) 3:0 (Mariusz Wiśniewski, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

6 marca: Bzura Chodaków (IV) 6:4 (Paweł Rybak 2x, Artur Bartosiński, Wojciech Drach, zawodnik testowany, Piotr Żuk)

13 marca: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 1:0 (Damian Koński)

20 marca: KS Łomianki (IV) 1:3 (zawodnik testowany)

27 marca: Tygrys Huta Mińska (IV) - odwołany

2 kwietnia: KS CK Troszyn (IV) 1:4 (Piotr Żuk)

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

23 stycznia: Znicz Pruszków (CLJ) 3:1 (zawodnik testowany 2x, Marcel Jeziorek)

30 stycznia: Ząbkovia Ząbki (CLJ) 2:5 (Radosław Dziak, zawodnik testowany)

3 lutego: Znicz II Pruszków (IV) 3:4 (zawodnik testowany, Gegi Kurtanidze, zawodnik testowany II)

6 lutego: KS Łomianki (IV) 3:3 (Dominik Turos, Dawid Jankiewicz, zawodnik testowany)

12 lutego: Drukarz II Warszawa (A) 1:0 (zawodnik testowany)

20 lutego: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 3:3 (zawodnik testowany, Mariusz Berliński, Dawid Jankiewicz)

27 lutego: Naprzód Stare Babice (LO) 1:6 (Dawid Jankiewicz)

3 marca: Przyszłość Włochy (LO) 2:4

6 marca: Drukarz Warszawa (IV) 2:4 (Damian Anczkiewicz, zawodnik testowany)

10 marca: Passovia Pass (LO) 5:1 (Kacper Ciesielski, Kamil Świerczek 2x, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

14 marca: GKS Podolszyn (A) 2:2 (Marcel Jeziorek, Przemysław Żuchowski)

3 kwietnia: Bzura Chodaków (IV) 1:2 (Gegi Kurtanidze)

Sparta Jazgarzew

30 stycznia: LKS Promna (LO) 4:3 (Zieliński, Keller, Belka 2x)

6 lutego: Ursus II Warszawa (LO) 1:1 (Keller)

13 lutego: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:2 (Mateusz Keller)

20 lutego: Orzeł Baniocha (LO) 3:2

27 lutego: KS Łomianki (IV) 3:10

6 marca: Mazowsze Grójec (IV) 0:1

13 marca: Pilica Białobrzegi (IV) 0:5

20 marca: Tygrys Huta Mińska (IV) - odwołany

27 marca: Wilga Garwolin (IV) 0:2

Unia Warszawa

Klub nie przesłał planu sparingów

30 stycznia: Wicher Kobyłka (LO) 2:1

6 lutego: Hutnik II Warszawa (LO) 6:0

10 lutego: Ursus Warszawa (juniorzy) 0:4

13 lutego: Escola Varsovia (CLJ) 3:0

20 lutego: KS Teresin (LO) 1:0

27 lutego: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 0:5

3 marca: PAF Płońsk (LO) 3:1

6 marca: Sokół Serock (LO) 3:1

13 marca: KS Łomianki (IV) 1:0

20 marca: Polonia II Warszawa (LO) 0:3

26 marca: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 2:4

Victoria Sulejówek

30 stycznia: MKS Przasnysz (IV) 1:3

6 lutego: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 3:2 (Słupski, Wysokiński, Dźwigała)

13 lutego: Ursus Warszawa (III) 1:1 (Kamil Wróbel)

20 lutego: Polonia Warszawa (III) 0:2

27 lutego: Orlęta Radzyń Podlaski (III) - odwołany

27 lutego: Escola Varsovia (CLJ) 2:2

6 marca: Unia Skierniewice (III) 0:1

13 marca: Hutnik Warszawa (IV) 2:2 (Kamil Wróbel, Julian Świątek)

20 marca: Drukarz Warszawa (IV) 2:1

20 marca: Wisła II Płock (IV) - odwołany

27 marca: Huragan Wołomin (IV) - odwołany

1 kwietnia: Wisła II Płock (IV) 1:3

Ząbkovia Ząbki

23 stycznia: Wicher Kobyłka (LO) 3:0 (Patryk Zych, Bartosz Wiśniewski, Mateusz Kowalczyk)

30 stycznia: Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 12:1

6 lutego: Milan Milanówek (LO) 8:0

13 lutego: Błonianka Błonie (III) 2:2 (Mateusz Kowalczyk, Patryk Zych)

20 lutego: MKS Polonia Warszawa (juniorzy) 3:2 (Korczak, Bartosz Osoliński, Smolarczyk)

24 lutego: Tygrys Huta Mińska (IV) 2:1 (Bartosz Wiśniewski, Kewin Przygoda)

27 lutego: Polonia Warszawa (III) 2:2 (Bartosz Osoliński 2x)

6 marca: MKS Przasnysz (IV) 1:1 (Patryk Zych)

10 marca: Świt Staroźreby (IV) 6:1 (Boczoń, Bartosz Osoliński, Patryk Zych, Tomasz Sieński, Korczak, Przygoda)

13 marca: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 1:1 (Patryk Zych)

20 marca: Mazowsze Grójec (IV)

27 marca: Mławianka Mława (IV)

Znicz II Pruszków

Klub nie przesłał planu sparingów

31 stycznia: Ursus II Warszawa (LO) 4:1

3 lutego: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 4:3

13 lutego: LKS Chlebnia (LO) 1:3

20 lutego: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 0:1

24 lutego: KTS Weszło (A) 3:2

25 lutego: Anprel Nowa Wieś (A) 9:2

27 lutego: Bzura Chodaków (IV) 3:4

6 marca: Naprzód Stare Babice (LO) 4:1

10 marca: KTS Weszło (A) 1:2

14 marca: Tygrys Huta Mińska (IV) 2:2

???

 

Grupa Siedlce-Radom

Hutnik Huta Czechy

30 stycznia: Naprzód Skórzec (LO)

6 lutego: Polonia II Warszawa (LO) 1:4

13 lutego: Józefovia Józefów (IV) 4:4 (Grzegorczyk 2x, Rękawek, M. Macioszek)

20 lutego: Orzeł Unin (LO) 1:5 (Grudniak)

24 lutego: Sokół Kołbiel (B) 5:2 (Mateusz Rękawek, Sebastian Grzegorczyk, Piotr Jarzyna, Łukasz Ściborowski 2x)

27 lutego: Okęcie Warszawa (IV) 0:3

3 marca: Amur Wilga (A) 5:1 (Grudniak 3x, Mateusz Rękawek, R. Macioszek)

6 marca: Naprzód Skórzec (LO) 3:4 (Piotr Jarzyna 2x, samobójcza)

13 marca: Pogoń II Siedlce (IV) 1:2 (Sebastian Grzegorczyk)

19 marca: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 2:3

KS Warka

13 lutego: Energia Kozienice (LO) 3:3 (samobójcza, Zieliński, Knajdrowski)

20 lutego: Józefovia Józefów (IV) 2:4 (Szkopiński, Sobczak)

27 lutego: Mazur Karczew (IV) 0:4

1 marca: Zwolenianka Zwoleń (LO) 2:0

5 marca: Centrum Radom (LO) - odwołany

6 marca: Mogielanka Mogielnica (LO) 8:2 (Zieliński, Knajdrowski 3x, Sobczak 2x, Olszak 2x)

13 marca: Marcovia Marki (IV) 4:4

Mazovia Mińsk Mazowiecki

30 stycznia: Drukarz Warszawa (IV) - odwołany

6 lutego: Orlęta Radzyń Podlaski (III) 4:2 (Przyborowski 2x, Bondara, Krajewski)

13 lutego: Huragan Międzyrzec Podlaski (IV) 0:0

20 lutego: Mazur Karczew (IV) 5:3 (Nojszewski 3x, Zatorski, Krajewski)

20 lutego: Huragan Wołomin (IV) - odwołany

27 lutego: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 1:2 (Puciłowski)

5 marca: Narew Ostrołęka (LO) 2:2 (Damian Budkiewicz, Dmytro Skobłow)

13 marca: MKS Piaseczno (IV) 0:1

19 marca: Hutnik Huta Czechy (IV) 3:2 (Budkiewicz, Proczek, Krajewski)

20 marca: Hutnik Warszawa (IV) 3:4 (Bondara, Dmytro Skoblow, Przyborowski)

27 marca: KS Raszyn (IV) 4:2

Mazowsze Grójec

13 lutego: LKS Promna (LO) 2:2 (zawodnik testowany, Złoch)

20 lutego: MKS Polonia Warszawa (A) 5:3 (zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II, Czerepok, Gołąbek)

27 lutego: Milan Milanówek (LO) 0:0

6 marca: Sparta Jazgarzew (IV) 1:0 (zawodnik testowany)

13 marca: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 2:1 (samobójcza, Lisiecki)

20 marca: Ząbkovia Ząbki (IV)

27 marca: Marcovia Marki (IV) 3:5

1 kwietnia: Drogowiec Jedlińsk (LO) 3:1

Mszczonowianka Mszczonów

30 stycznia: KS Teresin (LO) 7:0 (Ostrowski 2x, zawodnik testowany I 2x, zawodnik testowany II, Dominik Marusiak, Maciej Nalej)

6 lutego: Victoria Sulejówek (IV) 2:3 (Maciej Nalej, Jakub Cieśluk)

13 lutego: Pilica Białobrzegi (IV) 1:4 (Maciej Nalej)

17 lutego: Żyrardowianka Żyrardów (IV) - odwołany

20 lutego: Błonianka Błonie (III) 3:4 (Paweł Michalski 2x, zawodnik testowany)

24 lutego: Milan Milanówek (LO) - odwołany

27 lutego: Hutnik Warszawa (IV) 1:3 (Paweł Michalski)

6 marca: Pelikan Łowicz (III) 1:4 (Kacper Ostrowski)

13 marca: Ząbkovia Ząbki (IV) 1:1 (Maciej Nalej)

20 marca: MKS Piaseczno (IV) 1:3 (Damian Pociech)

Oskar Przysucha

30 stycznia: Królewscy Jedlnia (LO)

4 lutego: Olimpia Wola Załężna (LO)

5 lutego: Broń Radom (III) 2:2 (Tomasz Janiszewski 2x)

6 lutego: Energia Kozienice (LO) 1:5 (Tomasz Janiszewski)

10 lutego: Zodiak Sucha (LO)

13 lutego: MGKS Drzewica (LO) 3:1 (Piotr Kornacki, Przemysław Nogaj, Michał Bednarek)

20 lutego: Ceramika Opoczno (IV) 6:2 (Tomasz Janiszewski 2x, Tomasz Zagórski 2x, Damian Kołtunowicz, Paweł Kowalczyk)

27 lutego: OKS Opatów (IV) 3:1 (Przemysław Sobolewski, Piotr Kornacki, Oskar Szczodry)

6 marca: Star Starachowice (IV) 2:0 (Jakub Sapieja, Tomasz Bogołębski)

13 marca: Drukarz Warszawa (IV) 6:3 (Tomasz Janiszewski 2x, Tomasz Zagórski, Przemysław Nogaj, Jan Głowacki, Jakub Sapieja)

20 marca: Radomiak II Radom (IV) 6:1 (Przemysław Nogaj, Piotr Kornacki, Tomasz Janiszewski 2x, Tomasz Bogołębski, Cezary Kubryn)

1 kwietnia: Centrum Radom (LO) 4:1 (Tomasz Bogołębski 2x, Jan Głowacki, Tomasz Janiszewski)

Pilica Białobrzegi

30 stycznia: Laura Chylice (LO) 9:2

3 lutego: Lechia Tomaszów Mazowiecki (III) 8:2 (Czarnecki 2x, Kucharczyk 2x, Paterek, Gliński, Stanisławski 2x)

6 lutego: MKS Piaseczno (IV) 2:4 (Kucharczyk, Czarnecki)

10 lutego: Granat Skarżysko-Kamienna (IV) 5:2 (Kucharczyk, Walasek, Paterek, Zawadzki, samobójcza)

13 lutego: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 4:1 (Czarnecki, Winiarski, Skrzypek, Kucharczyk)

20 lutego: Radomiak Radom (I) 1:1 (Michał Kucharczyk)

21 lutego: ŁKS Łagów (III) 1:8

26 lutego: Energia Kozienice (LO) 5:3 (Winiarski 2x, Gliński, Czarnecki, Zawadzki)

6 marca: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (III) 1:1 (Gliński)

13 marca: Sparta Jazgarzew (IV) 5:0 (Czarnecki 2x, Kucharczyk, Paterek, Kencel)

20 marca: KS Raszyn (IV) 2:2

27 marca: Drukarz Warszawa (IV) 9:2 (Czarnecki 2x, Paterek 2x, Klinicki, Kucharczyk, Walasek, Karasek, Winiarski)

2 kwietnia: LKS Promna (LO) 5:1 (Kucharczyk 2x, Czarnecki, Niedziela, Winiarski)

Podlasie Sokołów Podlaski

30 stycznia: Ząbkovia Ząbki (IV) 1:12

2 lutego: Polonia Warszawa (III)

6 lutego: Bug Wyszków (LO) 0:5

10 lutego: Tur Bielsk Podlaski (IV) 3:2 (Patryk Wyrozębski 2x, Paweł Buczyński)

17 lutego: Olimpia Zambrów (III) 1:5 (Dawid Kobus)

20 lutego: Grom Warszawa (LO) 2:3 (Dawid Makuch 2x)

28 lutego: MKS Mielnik (IV) 8:3 (Dawid Kobus 3x, Kacper Wasiluk, Hubert Fabisiak, Cezary Mitas, Dawid Makuch, Paweł Piotrowski)

7 marca: Pogoń II Siedlce (IV) 4:2 (Dawid Kobus 2x, Dominik Barciak, Dawid Makuch)

27 marca: Pogoń II Siedlce (IV)

2 kwietnia: Makowianka Maków Mazowiecki (IV) 1:0 (Dawid Kobus)

Pogoń II Siedlce

23 stycznia: LZS Dobryń (LO) - odwołany

27 stycznia: Jastrząb Żeliszew (LO) - odwołany

30 stycznia: Orzeł Unin (LO)

3 lutego: Lutnia Piszczac (IV)

6 lutego: Orlęta Łuków (IV)

13 lutego: Tygrys Huta Mińska (IV) - odwołany

17 lutego: Podlasie Biała Podlaska (III) - odwołany

21 lutego: Sęp Żelechów (A) 1:2 (Bartosz Kryszczuk)

23 lutego: Wektra Zbuczyn (LO) 4:1 (Bartosz Kryszczuk, Dawid Płudowski, Jan Helak, samobójcza)

28 lutego: Huragan Międzyrzec Podlaski (IV) 0:4

7 marca: Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 2:4 (Kamil Dmowski, Jan Helak)

13 marca: MKS Małkinia (LO) - odwołany

13 marca: Hutnik Huta Czechy (IV) 2:1 (Maciej Litwiński 2x)

27 marca: Podlasie Sokołów Podlaski (IV)

Proch Pionki

30 stycznia: Radomiak II Radom (IV) 1:7 (Bartosz Leśnowolski)

6 lutego: Naprzód Skórzec (LO)

9 lutego: Gabaryty Dęblin (A)

13 lutegp: Cisowianka Drzewce (A) 2:1 (Mkhanyiseli Siwahla, Bartłomiej Orczykowski)

20 lutego: Granit Bychawa (IV) 2:3 (Joel Tata Nsah, Bartosz Leśnowolski)

26 lutego: MKS Ryki (LO) 4:2 (Joel Nsah, Jakub Cioch, Emil Kapusta, Mkhanyiseli Siwahla)

27 lutego: Broń Radom (III) 1:3 (Joel Nsah)

3 marca: Powiślak Końskowola (IV) 1:2 (Kamil Denkiewicz)

6 marca: Podlasie Biała Podlaska (III) - odwołany

9 marca: Królewscy Jedlnia (LO) 2:1 (Kacper Jaroszek, Bartłomiej Janiszewski)

13 marca: Józefovia Józefów (IV) 1:1 (Mateusz Jaworski)

19 marca: Zwolenianka Zwoleń (LO) 10:3 (Kacper Jaroszek, Mateusz Szczepański 2x, Piotr Skałbania, Mkhanyiseli Siwahla, Joel Nsah 2x, Emil Więcek, Bartłomiej Orczykowski, Mateusz Siwiec)

20 marca: Zamłynie Radom (IV) - odwołany

25 marca: Skaryszewianka Skaryszew (A) - odwołany

26 marca: Centrum Radom (LO) 3:2 (Kacper Jaroszek, Bartłomiej Janiszewski, Bartłomiej Orczykowski)

Radomiak II Radom

Klub nie współpracuje z "Piłką Na Mazowszu"

30 stycznia: Proch Pionki (IV) 7:1 (Dominik Stępień 2x, Kacper Pankowski, Marcel Szymański, Bartosz Zaręba, Jakub Podsiadło 2x)

13 lutego: Królewscy Jedlnia (LO) 2:1

14 lutego: Gracja Tczów (A) 5:1

20 lutego: Drogowiec Jedlińsk (IV) 2:0 (Mikita 2x)

27 lutego: Kraska Jasieniec (A) 13:1 (Pacyna 2x, Kartasiński 2x, Wołczyński 2x, Scheidt, Diane, Pankowski, Kołacz, Przedwój, Markiewicz, Dorożyński)

28 lutego: Zodiak Sucha (A) 2:1 (Pankowski, Markiewicz)

20 marca: Oskar Przysucha (IV) 1:6

Tygrys Huta Mińska

6 lutego: Mazur Karczew (IV) 1:2

13 lutego: Legion Warszawa (B) 3:0 (Sebastian Kwaczreliszwili, Kacper Piętka, Maciej Wereda)

20 lutego: Pogoń II Siedlce (IV) - odwołany

20 lutego: Huragan Wołomin (IV) 4:4 (Piotr Haber 2x, Daniel Żurawski, Mateusz Podgórski)

24 lutego: Ząbkovia Ząbki (IV) 1:2 (Daniel Witak)

27 lutego: Naprzód Skórzec (LO) 1:3 (Daniel Żurawski)

6 marca: Bug Wyszków (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

14 marca: Znicz II Pruszków (IV) 2:2 (Daniel Żurawski 2x)

20 marca: Huragan Wołomin (IV) - odwołany

27 marca: Okęcie Warszawa (IV) - odwołany

1 kwietnia: Józefovia Józefów (IV) 0:1

Wilga Garwolin

23 stycznia: Unia Warszawa (IV) - odwołany

30 stycznia: Wilga Miastków Kościelny (LO)

6 lutego: Watra Mrozy (LO) 3:1

13 lutego: Bizon Jeleniec (IV) 8:2 (Tomasz Paszkowski 2x, Piotr Grober 2x, Kacper Kowalski, Bartłomiej Sitarek, Dominik Zabiegałowski, Jakub Wągrodzki)

20 lutego: Hutnik Warszawa (IV) 2:4 (Bartłomiej Sitarek, Sebastian Papiernik)

27 lutego: Lublinianka Lublin (IV) 0:1

6 marca: MKS Piaseczno (IV) 1:1 (Paweł Pyra)

13 marca: Huragan Wołomin (IV) 4:3 (Przemysław Alot 2x, Tomasz Paszkowski, Paweł Pyra)

27 marca: Sparta Jazgarzew (IV) 2:0

Zamłynie Radom

Klub nie przekazał planu sparingów

21 lutego: Gryf Policzna (LO) 0:1

24 lutego: Drogowiec Jedlińsk (LO) 0:2

27 lutego: MKS Piaseczno (IV) 2:4 (Woźniak, Kubica)

6 marca: Orzeł Gielniów (A) 6:1 (Barzyński, zawodnik testowany, Midziołek, Nowosielski 2x, Szubiński)

20 marca: Radomiak Radom (I) 1:4 (Kubica)

???

 

Grupa Płock/Ciechanów-Ostrołęka

Bzura Chodaków

30 stycznia: Stegny Wyszogród (LO)

6 lutego: Wicher Kobyłka (LO) 2:2

13 lutego: Wisła Płock (juniorzy) - odwołany

20 lutego: Grom Warszawa (LO) - odwołany

27 lutego: Znicz II Pruszków (IV) 4:3 (Kacper Szczepaniak, Marcin Brdeja 2x, Michał Kowalski)

6 marca: Okęcie Warszawa (IV) 4:6 (Kacper Szczepaniak, Kamil Wojciechowski, Mateusz Tymorek, Michał Kowalski)

13 marca: Stoczniowiec Płock (LO) 3:6 (Kamil Wojciechowski, Szczepan Felczak, Kamil Bartosiewicz)

21 marca: Madziar Nieporęt (A)

27 marca: Escola Varsovia (IV)

3 kwietnia: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 2:1

Huragan Wołomin

6 lutego: Świt Staroźreby (IV) - odwołany

13 lutego: MKS Piaseczno (IV) - odwołany

19 lutego: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) - odwołany

20 lutego: Mazur Karczew (IV) - odwołany

20 lutego: Tygrys Huta Mińska (IV) 4:4 (Augustyniak 2x, Domżalski, Jajko)

27 lutego: Drukarz Warszawa (IV) 3:5 (Augustyniak 2x, Szulkowski)

6 marca: Polonia Warszawa (III) 1:4 (Petasz)

13 marca: Wilga Garwolin (IV) 3:4 (Rafał Wielądek, Mateusz Augustyniak, Marcin Figiel)

20 marca: Tygrys Huta Mińska (IV) - odwołany

20 marca: Korona Warszawa (A) 9:0 (Augustyniak 3x, Smoliński, Szulkowski 2x, Żmuda 2x)

27 marca: Victoria Sulejówek (IV) - odwołany

27 marca: Wicher Kobyłka (LO) 3:1 (Smoliński, Hargot, Szulkowski)

1 kwietnia: KS Raszyn (IV) 2:2

7 kwietnia: Marcovia Marki (IV) 3:3

Hutnik Warszawa

6 lutego: Narew Ostrołęka (LO) 1:0 (Paweł Giel)

13 lutego: Marcovia Marki (IV) 2:1 (Kacper Siudak, zawodnik testowany)

20 lutego: Wilga Garwolin (IV) 4:2 (Daniel Bogucki 2x, zawodnik testowany, Michał Butkiewicz)

27 lutego: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 3:1 (Wielgosz, Jaczewski, Aleksander)

6 marca: Nadnarwianka Putłusk (IV) 7:0

13 marca: Victoria Sulejówek (IV) 2:2 (Daniel Bogucki, Rafał Goluch)

20 marca: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 4:3 (Rafał Goluch, Patryk Turko, Damian Jaczewski, Mateusz Kowalski)

27 marca: Józefovia Józefów (IV) 2:1 (Patryk Turko, Paweł Giel)

Kasztelan Sierpc

Klub nie współpracuje z "Piłką na Mazowszu"

6 lutego: Wkra Bieżuń (LO) 0:2

13 lutego: Skra Drobin (LO) 3:5

20 lutego: Skrwa Łukomie (LO) 1:2

27 lutego: Zryw Bielsk (LO) 3:12

6 marca: Tęcza Ojrzeń (A) 2:2

13 marca: Wicher Cieszewo (A) 6:0

27 marca: Konopianka Konopki (LO) 1:2

2 kwietnia: Konopianka Konopki (LO 0:6

KS CK Troszyn

23 stycznia: Błonianka Błonie (III) 0:7

30 stycznia: Ruch Wysokie Mazowieckie (III) 3:3 (Łukasz Świderski 2x, Kamil Majkowski)

6 lutego: Wissa Szczuczyn (IV) 3:2 (Dominik Dzwonkowski, Gumowski, Grodzki)

10 lutego: Rzekunianka Rzekuń (A) - odwołany

13 lutego: Jagiellonia Białystok (CLJ) 2:2 (Dominik Dzwonkowski 2x)

20 lutego: ŁKS Łomża (IV) 2:2 (Paweł Dzbeński, Marcin Świderski)

6 marca: Znicz Biała Piska (III) 1:5 (Robert Cychol)

2 kwietnia: Okęcie Warszawa (IV) 4:1 (Staszczuk, Łukasz Świderski, Bajor, Kamil Majkowski)

KS Łomianki

6 lutego: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 3:3 (Igor Ruciński, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

13 lutego: Polonia II Warszawa (LO) 2:2 (Łukasz Janik, zawodnik testowany)

20 lutego: Perła Złotokłos (LO) 2:1 (Maciej Zambrzycki, Łukasz Janik)

27 lutego: Sparta Jazgarzew (IV) 10:3 (zawodnik testowany I, samobójcza, Łukasz Janik, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, Nico Wouters, Sebastian Pedynowski, Igor Ruciński, zawodnik testowany IV, Maciej Zambrzycki)

6 marca: Milan Milanówek (LO) - odwołany

6 marca: Legionovia Legionowo (III) 2:2 (zawodnik testowany, Nico Wouters)

13 marca: Unia Warszawa (IV) 0:1

20 marca: Okęcie Warszawa (IV) 3:1 (zawodnik testowany, Hubert Czady, zawodnik testowany II)

2 kwietnia: Marcovia Marki (IV) 2:10

Makowianka Maków Mazowiecki

6 lutego: Olimpia Zambrów (III) 1:5 (Bartosz Kubik)

13 lutego: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 10:1 (J. Tyska, K. Małkiewicz 2x, Kacper Matusiak, M. Poniatowski 3x, W. Budny, Bartosz Kubik, K. Wieczorek)

20 lutego: Bug Wyszków (LO) 3:1 (Krzysztof Pustoła, Koczara, Poniatowski)

28 lutego: MKS Ciechanów (LO) 5:1 (Kacper Matusiak 2x, Michał Złotkowski 2x, Krzysztof Pustoła)

6 marca: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) - odwołany

13 marca: Escola Varsovia (IV) 0:1

2 kwietnia: Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 0:1

MKS Przasnysz

30 stycznia: Victoria Sulejówek (IV) 3:1 (Tomasz Kamiński, Kamil Rutkowski, Sawczenko)

6 lutego: Polonia II Warszawa (LO) - odwołany

6 lutego: Start Nidzica (LO) 9:1 (Traczewski 2x, Tomasz Kamiński 2x, Witkowski, Sawczenko 2x, Rutkowski, Grędziński)

13 lutego: Escola Varsovia (IV) 0:3

20 lutego: Narew Ostrołęka (LO) 3:2 (Tomasz Kamiński 2x, Kamil Olszewski)

27 lutego: Żbik Nasielsk (LO) 1:2 (Olszewski)

6 marca: Ząbkovia Ząbki (IV) 1:1 (Maciej Smoliński)

13 marca: MKS Ciechanów (LO) - odwołany

13 marca: Mazur Karczew (IV) 2:1 (Maciej Smoliński, Borowiec)

20 marca: Nadnarwianka Pułtusk (IV)

27 marca: Huragan Wołomin (IV)

Mławianka Mława

30 stycznia: Sparta Brodnica (IV) 4:1 (Mateusz Stryjewski 3x, Jakub Nowiński)

6 lutego: Olimpia Olsztynek (IV) 7:1 (Szymon Masiak 4x, Dominik Lemanek, Michał Stryjewski, Marcin Tomczak)

13 lutego: Lech Rypin (IV) 5:0 (Dominik Lemanek 2x, Maciej Rogalski, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

20 lutego: Żbik Nasielsk (LO) 5:2 (Michał Stryjewski 2x, Szymon Masiak, Jakub Tworek, zawodnik testowany)

27 lutego: Motor Lubawa (IV) 6:1 (Marcin Tomczak 2x, Dominik Lemanek 2x, Jakub Tworek, Szymon Masiak)

6 marca: Jeziorak Iława (IV) 1:2 (Mateusz Stryjewski)

20 marca: MKS Ciechanów (LO) 8:3 (Mateusz Stryjewski 3x, Szymon Masiak, Krzysztof Dąbkowski, Marcin Tomczak, Jakub Gąsiorowski, Michał Stryjewski)

27 marca: Ząbkovia Ząbki (IV)

Nadnarwianka Pułtusk

23 stycznia: Dąb Wieliszew (LO) - odwołany

30 stycznia: Escola Varsovia (IV) - odwołany

6 lutego: Sokół Serock (LO) 4:5 (Damian Gałązka 2x, Piotr Cywiński, Bartosz Otulak)

13 lutego: Błękitni Raciąż (LO) 5:1 (Damian Gałązka 2x, Bartosz Otulak, Piotr Cywiński, Szymon Salwin)

20 lutego: Mazur Radzymin (LO) 3:3 (Christian Nnamani 2x, Szymon Więckowski)

27 lutego: Dąb Dąbrowa Białostocka (IV) 8:0 (Damian Gałązka 3x, Bartosz Otulak, Christian Nnamani, Piotr Bobowski, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

6 marca: Hutnik Warszawa (IV) 0:7

13 marca: Okęcie Warszawa (IV) 0:1

20/21 marca: MKS Przasnysz (IV)

26 marca: Unia Warszawa (IV) 4:2 (Damian Gałązka, Szymon Więckowski, zawodnik testowany)

1 kwietnia: Wicher Kobyłka (LO) 5:0 (Christian Nnamani, Mateusz Stępniewski, Daniel Gerek, Krystian Łebkowski)

Świt Staroźreby

16 stycznia: Legionovia Legionowo (III) 4:2

29 stycznia: Legionovia II Legionowo (LO) 3:3

5 lutego: Błękitni Raciąż (LO) 6:2

10 lutego: Włocłavia Włocławek (IV) 1:1 (Seweryn Truskolaski)

13 lutego: Orzeł Nieborów (IV) 5:2 (Filip Januszczak, Michał Sobczak, Rafał Trakul, Sebastian Krajewski, Seweryn Truskolaski)

20 lutego: Marcovia Marki (IV) 3:4 (Filip Januszczak 2x, Seweryn Truskolaski)

27 lutego: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 7:0 (Krajewski 2x, Zieliński, Truskolaski, Trakul, Sobczak, Januszczak)

6 marca: Escola Varsovia (IV) 3:3 (Filip Januszczak, Michał Sobczak, samobójcza)

10 marca: Ząbkovia Ząbki (IV) 1:6 (Filip Januszczak)

3 kwietnia: Tłuchowia Tłuchowo (LO) 7:2 (Michał Sadowski 3x, Rafał Trakul 2x, Michał Sobczak, Mariusz Unierzyski)

Wisła II Płock

17 stycznia: GKS Nowiny (IV) 2:1 (Jan Krawczyk, Stanisław Łojewski)

20 stycznia: Korona II Kielce (III) 2:1 (Jan Krawczyk, Dawid Burka)

30 stycznia: Błonianka Błonie (III) 3:2 (Jan Krawczyk, Jakub Witek 2x)

6 lutego: KS Kutno (III) 3:1 (Jan Krawczyk 2x, Gabriel Wiącek)

13 lutego: Pelikan Łowicz (III) 3:3 (Szumilas, Krawczyk, Merebaszwili)

20 lutego: Escola Varsovia (IV) 6:2 (Potrawiak, Krawczyk, Szumilas, Maślak, Wiącek, Brian Galach)

28 lutego: Boruta Zgierz (IV) 8:1 (Witek, Krawczyk, Czajka, Szumilas, Potrawiak, Leśniak, Wiącek 2x)

3 marca: Zawisza Bydgoszcz (IV) 1:2 (Krawczyk)

6 marca: ŁKS II Łódź (IV) 0:1

14 marca: Widzew II Łódź (LO) 1:2 (Bartosz Zynek)

1 kwietnia: Victoria Sulejówek (IV) 3:1 (Pawlak, Szumilas, Zynek)

Wkra Żuromin

6 lutego: Lech Rypin (IV) 2:2

14 lutego: Kryształ Glinojeck (LO) 6:3 (Tomasz Kamiński 3x, Laskowski 2x, Dominik Stopczyński)

20 lutego: Sparta Brodnica (IV) 1:2 (Bartłomiej Nowacki)

27 lutego: Włocłavia Włocławek (IV) 0:8

6 marca: Korona Szydłowo (LO) 5:0 (Bartłomiej Śmigrodzki, zawodnik testowany, Bartosz Narewski, Dawid Klepczyński, Dominik Stopczyński)

10 marca: Skrwa Łukomie (LO) 6:0

13 marca: Jeziorak Iława (IV) 2:4

Żyrardowianka Żyrardów

30 stycznia: Wrzos Międzyborów (A) 8:0 (Patryk Czarnecki 3x, Bartosz Kuźmiński 2x, Damian Rakoczy 2x, Michał Kozaczkow)

6 lutego: Błękitni Korytów (A) 9:1 (Michał Kozaczkow 4x, Michał Poławski, Patryk Czarnecki, Jakub Filip, Damian Rakoczy, Bartosz Kuźmiński)

13 lutego: Milan Milanówek (LO) 2:1 (Krzysztof Bajurski 2x)

20 lutego: Znicz II Pruszków (IV) 1:0 (Patryk Czarnecki)

27 lutego: LKS Chlebnia (LO) 1:3 (Damian Rakoczy)

6 marca: Orzeł Nieborów (IV) 1:1 (Paweł Jabłoński)

13 marca: Mazowsze Grójec (IV) 1:2 (Paweł Jabłoński)

20 marca: Marcovia Marki (IV) 1:1

26 marca: Piast Piastów (LO) 9:0 (Jakub Sokołowski, zawodnik testowany, Patryk Czarnecki 3x, Piotr Ćwikowski, Michał Kozaczkow, Łukasz Frąc, Bartosz Kuźmiński)