Liga Okręgowa

Błękitni Raciąż

6 lutego: Świt Staroźreby (IV) 2:6

13 lutego: Nadnarwianka Putłusk (IV) 1:5 (Pikalski)

21 lutego: Stoczniowiec Płock (LO) 0:3

24 lutego: PAF Płońsk (LO) 0:3

27 lutego: Wkra II Żuromin (B) 1:2

5 marca: Skra Drobin (LO) 1:6

GKS Pokrzywnica

14 lutego: Orzeł Sypniewo (A) 3:1 (Michalski, Miłoszewski, R. Krzyżewski)

18 lutego: Wymakracz Długosiodło (A) 1:1

21 lutego: WKS Mystkówiec (B) 1:0 (Lubelski)

27 lutego: Wymakracz Długosiodło (A) 2:1 (samobójcza, Hubert Górecki)

5 marca: Olimp Ciechanów (B) 2:3

6/7 marca: WKS Rząśnik (A) - odwołany

7 marca: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 0:4

GKS Strzegowo

7 lutego: Orlęta Baboszewo (A)

13 lutego: Olimp Ciechanów (B) - odwołany

20 lutego: Korona Karolinowo (A) 4:2 (Bartłomiej Mączewski 2x, Mateusz Tatkowski, Daniel Gatyński)

27 lutego: Tamka Dzierzgowo (B) 6:1 (Daniel Gatyński 2x, Bartłomiej Mączewski 2x, Patryk Wierzbicki, Marcin Dziubiński)

6 marca: Orzeł Goleszyn (LO) 2:2 (Bartłomiej Mączewski, Maciej Warecki)

Iskra Krasne

2 lutego: Kurpik Kadzidło (A) 3:4

6 lutego: Rzekunianka Rzekuń (A) 4:2

13 lutego: GUKS Krasnosielc (A) 2:6

20 lutego: Orzeł Sypniewo (A) 5:1 (Kamil Wnuk, Patryk Kuligowski, Bartłomiej Orłowski, Paweł Jaroszewski, Patryk Wnuk)

27 lutego: Pełta Karniewo (A) 2:3

6/7 marca: Orzyc Chorzele (A) - odwołany

Konopianka Konopki

4 lutego: Mławianka Mława (juniorzy) 5:5 (Patryk Jankowski 2x, Mateusz Pietruś, Kamil Nosarzewski, Fabian Pawlicki)

6 lutego: Orzyc Chorzele (A) 3:1 (Adrian Kocięcki 2x, Ransom Akangmba)

12 lutego: Orzyc Chorzele (A) 5:1 (Kamil Nosarzewski, Adrian Kocięcki, Patryk Matusiak, Fabian Pawlicki, Adam Łapuć)

13 lutego: Żak Szreńsk (B) - odwołany

20 lutego: Polonia Iłowo (LO) 1:1 (Ransom Akangmba)

26 lutego: Gladiator Słoszewo (B) 6:3

6 marca: MKS Działdowo (A) 4:2 (Fabian Pawlicki 2x, Patryk Jankowski, Adrian Kocięcki)

20 marca: Wkra Radzanów (A) 5:0 (Mateusz Nosarzewski, Mateusz Nagalski, samobójcza, Fabian Pawlicki, Eryk Grabowski)

27 marca: Kasztelan Sierpc (IV) 2:1 (Mateusz Pietruś, Patryk Jankowski)

2 kwietnia: Kasztelan Sierpc (IV) 6:0 (Kosiewicz, Mateusz Pietruś, Fabian Pawlicki, samobójcza, Adrian Kocięcki 2x)

Korona Szydłowo

13 lutego: Polonia Iłowo (LO) 3:2 (Głowacki, Drozdowski, Kosiorek)

20 lutego: Orzyc Chorzele (A) 8:0 (Głowacki 3x, M. Antoniak 2x, Kowalski, Rydzewski, Różycki)

27 lutego: Rzekunianka Rzekuń (A) 2:5 (K. Antoniak, Różycki)

6 marca: Wkra Żuromin (IV) 0:5

Kryształ Glinojeck

31 stycznia: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO)

6 lutego: Zryw Bielsk (LO)

13 lutego: Wkra Żuromin (IV) 3:6

20 lutego: Tęcza Ojrzeń (LO) 8:3

27 lutego: Orzeł Goleszyn (LO) 3:3

6 marca: Stoczniowiec Płock (LO) 2:4

KS Wąsewo

23/24 stycznia: FC 2012 Różan (B) - odwołany

30/31 stycznia: Wisła Zakroczym (B) - odwołany

7 lutego: WKS Rząśnik (A) 0:0

14 lutego: Rzekunianka Rzekuń (A) 2:1 (Łukasz Ambroziak, Jakub Podolak)

21 lutego: Kurpik Kadzidło (A) 1:4 (Rafał Żukowski)

26 lutego: Huragan II Wołomin (A) 2:2 (Warszawik, Waracki)

28 lutego: KS Śniadowo (LO) 2:2 (J. Podolak, Orłowski)

3 marca: Bartnik Myszyniec (A) 2:0 (Rychlik, Orłowski)

7 marca: GKS Andrzejewo (A) 7:1 (Adam Nerek 2x, Łukasz Ambroziak 2x, Kamil Rogalski, Jakub Kusik, Daniel Wargulewski)

MKS Ciechanów

30 stycznia: Start Nidzica (LO) 2:1 (Artur Gawęda, Damian Matusiak)

6 lutego: Polonia Iłowo (LO) 4:2 (Artur Gawęda 2x, Dariusz Przebierała 2x)

12 lutego: Iskra Narzym (A) 8:0 (Mariusz Kopecki 3x, Mikołaj Firek 2x, Mateusz Matusiak, Mateusz Żbikowski, Łukasz Sepczyński)

19 lutego: Sona Nowe Miasto (LO) 5:2 (Damian Matusiak 2x, Dawid Dębkowski, Mariusz Kopecki, Mikołaj Firek)

25 lutego: Opia Opinogóra (A) 8:1

28 lutego: Makowianka Maków Mazowiecki (IV) 1:5

20 marca: Mławianka Mława (IV) 3:8

Narew Ostrołęka

23 stycznia: Wissa Szczuczyn (IV) 0:0

3 lutego: Marcovia Marki (IV) 1:5 (Olesiński)

6 lutego: Hutnik Warszawa (IV) 0:1

13 lutego: Warmia Grajewo (IV) 2:2 (Ziemak, Niedźwiecki)

20 lutego: MKS Przasnysz (IV) 2:3 (Przemysław Olesiński, Kamil Jastrzębski)

24 lutego: Rzekunianka Rzekuń (A) 10:1 (Jagielski 2x, Nakielski, Karwowski, Turek, Przemysław Olesiński 5x)

27 lutego: ŁKS Łomża (IV) 3:1 (Nakielski, Olesiński, Karwowski)

5 marca: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 2:2 (Przemysław Olesiński, Kamil Jagielski)

13 marca: Watra Mrozy (LO) - odwołany

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

30 stycznia: Huragan Wołomin (IV) - odwołany

6 lutego: Piast Białystok (LO)

10 lutego: KS Śniadowo (LO) 4:4

13 lutego: Makowianka Maków Mazowiecki (IV) 1:10

20 lutego: Sparta Szepietowo (IV) 2;1

27 lutego: Tur Bielsk Podlaski (IV) 3:1

4 marca: Huragan II Wołomin (A) 1:0

7 marca: GKS Pokrzywnica (LO) 4:0

PAF Płońsk

6 lutego: Korona Karolinowo (A) 2:1 (Wypyszyński, Duszyński)

13 lutego: Delta Słupno (LO) 5:4 (Kordian Makowski 2x, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

20 lutego: Dąb Wieliszew (LO) 3:0 (Kordian Makowski, zawodnik testowany, Ernest Kamiński)

24 lutego: Błękitni Raciąż (LO) 3:0 (Wypyszyński, Ostapowski, zawodnik testowany)

27 lutego: Naprzód Brwinów (LO) 4:0 (Motak, Wypyszyński, samobójcza, Lubański)

3 marca: Unia Warszawa (IV) 1:3 (Mateusz Wiśniewski)

6 marca: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (A) 2:1

Sona Nowe Miasto

30 stycznia: Dąb Wieliszew (LO) 2:5

6 lutego: Delta Słupno (LO)

13 lutego: Wkra Sochocin (A) 5:1 (Załęcki, Kraszewski, Jarosławski, Siek, zawodnik testowany)

19 lutego: MKS Ciechanów (LO) 2:5 (???, Maciej Załęcki)

24 lutego: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:3

27 lutego: Mazur Radzymin (LO) 4:4 (Młudzikowski, Kacprzak, Skórczyński, Załęcki)

6 marca: Wkra Sochocin (A) 6:1

13 marca: GKS Gumino (B) 5:1

Tęcza Ojrzeń

13 lutego: Korona Karolinowo (A) 3:0 (Grzegorz Raszkowski, zawodnik testowany, Damian Suwiński)

20 lutego: Kryształ Glinojeck (LO) 3:8 (Lotfi Khadhraoui, Radosław Wesołowski 2x)

27 lutego: SKS Szczytno (LO) 6:2 (zawodnik testowany I, Damian Wesołowski, Hubert Osiński, Radosław Wesołowski, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

6 marca: Kasztelan Sierpc (IV) 2:2 (Rafał Traczyk, Bartosz Karczewski)

Wkra Bieżuń

6 lutego: Kasztelan Sierpc (LO) 2:0 (S. Przybyszewski, D. Ziółkowski)

13 lutego: Wkra Radzanów (A) 8:2 (D. Ziółkowsk 2xi, M. Watkowski 2x, P. Winkowski 2x, M. Dzięgielewski, T. Izwantowski)

20 lutego: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 2:3 (D. Petrykowski, T. Izwantowski)

27 lutego: Skrwa Łukomie (LO) 4:1 (D. Ziółkowski 2x, M. Watkowski 2x)

6 marca: Boruta Kuczbork (A) 4:1 (D. Ziółkowski 2x, M. Watkowski, K. Sztankiewicz)

Żbik Nasielsk

30 stycznia: Mazur Radzymin (LO) 2:3

6 lutego: Dąb Wieliszew (LO) 2:3

13 lutego: Bug Wyszków (LO) 2:5 (Bramowicz 2x)

20 lutego: Mławianka Mława (IV) 2:5

27 lutego: MKS Przasnysz (IV) 2:1 (Adamski, Świderski)

6 marca: Legionovia II Legionowo (LO) 2:2

 

Klasa A

Bartnik Myszyniec

30/31 stycznia: Kłobuk MIkołajki (LO) - odwołany

6/7 lutego: Orzeł Kolno (IV)

13 lutego: Żagiel Piecki (LO) - odwołany

14 lutego: Omulew Wielbark (LO) 4:2 (Kowalczyk, Gąska 2x, zawodnik testowany)

27 lutego: MKS Ruciane-Nida (A) 4:2 (Kobus, K. Szymański, Krajza, R. Domian)

3 marca: KS Wąsewo (A) 0:2

7 marca: SKS Szczytno (LO) 1:5 (Romanowski)

Boruta Kuczbork

13/14 lutego: Wel Lidzbark (A) - odwołany

20 lutego: Olimp Ciechanów (B) 4:2 (Adam Juszczyk, Kociela 2x, F. Watkowski)

28 lutego: Gmina Kozłowo (A) 2:1 (Łukasz Jończak, Adam Juszczyk)

6 marca: Wkra Bieżuń (LO) 1:4 (Juszczyk)

GKS Andrzejewo

30/31 stycznia: Wymakracz Długosiodło (A) - odwołany

7 lutego: Orlęta Czyżew (LO) 2:1 (zawodnik testowany 2x)

11 lutego: Olimpia Zambrów (juniorzy) 2:6 (Kapica 2x)

14 lutego: Orz Goworowo (B) 8:2 (A. Piwoński 4x, Kapica 2x, Kraszewski 2x)

21 lutego: Kosovia Kosów Lacki (A) 3:4 (Marcin Kapica 3x)

25 lutego: Unia Ciechanowiec (LO) 3:6 (Kapica 2x, Cackowski)

27/28 lutego: Sparta Szepietowo (IV) - odwołany

28 lutego: GLKS Lelis (B) 5:1 (Kapica 3x, A. Piwoński, Sutkowski)

7 marca: KS Wąsewo (LO) 1:7 (Kapica)

GUKS Krasnosielc

6/7 lutego: Pełta Karniewo (A) - odwołany

13 lutego: Iskra Krasne (LO) 6:2 (Jarosław Chełchowski 3x, Łukasz Pragacz, Damian Wronowski, Tomasz Urbański)

21 lutego: Orz Goworowo (B) 2:1 (Jarosław Chełchowski 2x)

24 lutego: Świt Baranowo (B) 3:0 (Tomasz Urbański, Łukasz Pragacz, Dominik Daliga)

28 lutego: Mazowsze Jednorożec (A) 3:3 (Tomasz Urbański, S. Budny, Damian Wronowski)

7 marca: Tamka Dzierzgowo (B) 6:4 (Kamil Załęski, Jarosław Chełchowski, Sebastian Kurzyński, Kacper Kuciński, Sebastian Budny 2x)

Korona Karolinowo

30 stycznia: Żbik II Nasielsk (B)

6 lutego: PAF Płońsk (LO) 1:2 

13 lutego: Tęcza Ojrzeń (LO) 0:3

20 lutego: GKS Strzegowo (LO) 2:4

27 lutego: Jutrzenka Unieck (B) 5:4 (Lewandowski 2x, Piliński, Pilśnik, Zadroga)

6 marca: GKS Gumino (B) 4:2

13 marca: Gladiator Słoszewo (B) - odwołany

Kurpik Kadzidło

2 lutego: Iskra Krasne (LO) 4:3 (Staśkiewicz 3x, Gwiazda)

7 lutego: KS Śniadowo (LO) 1:6 (Przemysław Śnietka)

13 lutego: GKS Łyse (-) - odwołany

21 lutego: KS Wąsewo (LO) 4:1 (Łukasz Kowalczyk 2x, Adrian Bednarczyk, Konrad Mamiński)

27 lutego: ULKS Ołdaki (B) 1:3 (Karol Antoszewski)

4 marca: Narew II Ostrołęka (B) 5:6

7 marca: Orz Goworowo (B) 6:1 (Szymon Samsel 3x, Przemysław Śnietka 2x, Adrian Gwiazda)

Mazowsze Jednorożec

14 lutego: GKS Szczytno (A) 1:6 (Marcin Jakubowski)

21 lutego: Omulew Wielbark (LO) 2:6 (Bartosz Pietrzak, Adam Grabowski)

28 lutego: GUKS Krasnosielc (A) 3:3 (Jakub Wilga 2x, Jakub Antosiak)

6/7 marca: Narew II Ostrołęka (B) - odwołany

Opia Opinogóra

21 lutego: Wkra Cieksyn (B) 6:5

23 lutego: GKS Gumino (B) 2:9

25 lutego: MKS Ciechanów (LO) 1:8

27 lutego: Wkra Cieksyn (B) 6:4

6 marca: Jutrzenka Unieck (B) 8:2

Orlęta Baboszewo

23/24 stycznia: Sona Nowe Miasto (LO) - odwołany

6/7 lutego: GKS Strzegowo (LO)

13 lutego: GKS Gumino (B) 2:2 (Paweł Łączyński, Dominik Archipienko)

21 lutego: Skra Drobin (LO) 5:5 (Patryk Zajączkowski 2x, Cezary Napiórkowski, Dominik Archipienko, Paweł Łączyński)

28 lutego: GKS Góra (A) 5:3 (Kamil Gajewski 2x, Daniel Skolimowski, Sebastian Mak, Paweł Łączyński)

7 marca: Gladiator Słoszewo (B) 8:0 (Paweł Bogdański 2x, Kamil Gajewski, Sebastian Mak 2x, Patryk Zajączkowski, Daniel Skolimowski, Krystian Odolczyk)

Orzeł Sypniewo

6 lutego: FC 2012 Różan (B) 5:1 (Beczak 2x, Zalewski 2x, Rebeliński)

14 lutego: GKS Pokrzywnica (LO) 1:3 (Rekosz)

20 lutego: Iskra Krasne (LO) 1:5 (Rekosz)

27 lutego: Świt Baranowo (B) 12:2 (Rekosz 3x, Dworecki 3x, Gutowski 2x, K. Żebrowski 2x, Zalewski, Sypniewski)

7 marca: ULKS Ołdaki (B) 0:2

Orzyc Chorzele

6 lutego: Konopianka Konopki (LO) 1:3

12 lutego: Konopianka Konopki (LO) 1:5

14 lutego: Świt Baranowo (B) - odwołany

20 lutego: Korona Szydłowo (LO) 0:8

27 lutego: Omulew Wielbark (LO) 3:7

6 marca: Iskra Krasne (LO) - odwołany

Pełta Karniewo

6/7 lutego: GUKS Krasnosielc (A) - odwołany

14 lutego: FC 2012 Różan (B) 6:1 (Marcin Ciak 3x, Piotr Pszczółkowski, Krystian Strzelczak, Łukasz Karpiński)

21 lutego: Żak Szreńsk (B) 6:0 Marcin Ciak 4x, Kamil Fałdowski, samobójcza)

27 lutego: Iskra Krasne (LO) 3:2 (samobójcza, Piotr Pszcżólkowski, Marcin Ciak)

7 marca: Wisła Zakroczym (B) 3:2 (Marcin Ciak 2x, Hubert Kozon)

Rzekunianka Rzekuń

31 stycznia: KS Śniadowo (LO) 2:4 (Damian Szymczyk, Bartosz Pędzich)

6 lutego: Iskra Krasne (LO) 2:4 (Adrian Wołejszo, Karol Jaroszewski)

10 lutego: KS CK Troszyn (IV) - odwołany

14 lutego: KS Wąsewo (LO) 1:2

17 lutego: ŁKS Łomża (juniorzy) 6:2 (Bartosz Pędzich 3x, Konrad Sobotka, Krzysztof Trzciński, Mateusz Kaczyński)

20 lutego: Narew II Ostrołęka (B) 4:1 (Bartosz Pędzich 3x, Artur Abramczyk)

24 lutego: Narew Ostrołęka (LO) 1:10 (Karczewski)

27 lutego: Korona Szydłowo (LO) 5:2 (Paweł Lutrzykowski, Piotr Karczewski, Radosław Wierzbowski, Mateusz Kaczyński, Krzysztof Trzciński)

7 marca: FC 2012 Różan (B) 3:1 (Bartosz Pędzich, Karol Jaroszewski 2x)

Wkra Radzanów

13 lutego: Wkra Bieżuń (LO) 2:8 (zawodnik testowany, Michał Chojnacki)

21 lutego: Sparta Mochowo (A) 4:2 (M. Dwużnik 2x, Adam Ziółkowski, Michał Chojnacki)

28 lutego: Huragan Bodzanów (B) 6:4 (Cezary Czernik, Adam Ziółkowski 2x, Damian Szpinda, Michał Chojnacki 2x)

7 marca: Skrwa Łukomie (LO) 2:7 (Adam Ziółkowski, Cezary Czernik)

20 marca: Konopianka Konopki (LO) 0:5

 Wkra Sochocin

10 lutego: Kryształ Glinojeck (LO)

13 lutego: Sona Nowe Miasto (LO) 1:5

18 lutego: Jutrzenka Unieck (B) 8:4

21 lutego: GKS Gumino (B) 1:3

28 lutego: Lotnisko Modlin (B) 5:1 (zawodnik testowany 2x, Matla, Nawrocki, Dzięgielewski)

6 marca: Sona Nowe Miasto (LO) 1:6

Wymakracz Długosiodło

23 stycznia: Bug Wyszków (LO) 1:12

30 stycznia: GKS Andrzejewo (A) - odwołany

6 lutego: MKS Małkinia (LO)

13 lutego: ULKS Ołdaki (B) - odwołany

13 lutego: KS Pniewo (B) 1:2 (Emil Mostowski)

18 lutego: GKS Pokrzywnica (LO) 1:1 (Emil Mostowski)

20 lutego: WKS Rząśnik (A) 0:2

27 lutego: GKS Pokrzywnica (LO) 1:2 (Maciej Pasek)

6 marca: WKS Mystkówiec (B) 4:0 (Adrian Grudziński, Maciej Pasek, Emil Mostowski, Kamil Iwański)

 

Klasa B Ciechanów

GKS Gumino

6 lutego: Tęcza Ojrzeń (LO) 3:6 (Cwalina, Damian Konwerski, J. Polniak)

13 lutego: Orlęta Baboszewo (A) 2:2 (Masiak 2x)

21 lutego: Wkra Sochocin (A) 3:1 (Damian Konwerski, Bartosz Gołaszewski, samobójcza)

23 lutego: Opia Opinogóra (A) 9:2 (Cwalina 5x, zawodnik testowany 2x, Cytloch 2x)

28 lutego: Dąb II Wieliszew (A) 2:1 (Cwalina 2x)

6 marca: Korona Karolinowo (A) 2:4 (zawodnik testowany 2x)

13 marca: Sona Nowe Miasto (LO) 1:5

20/21 marca: ???

??: Huragan Bodzanów (B) 6:4

Gladiator Słoszewo

Klub nie przekazał planu sparingów

21 lutego: PAF Płońsk (juniorzy) 3:2 (zawodnik testowany, Szymon Pawlak, Mariusz Krzemiński)

26 lutego: Konopianka Konopki (LO) 3:6 (Mariusz Krzemiński, Tomasz Kaczyński, Szymon Pawlak)

7 marca: Orlęta Baboszewo (A) 0:8

14 marca: Orz Goworowo (B) 1:1 (Szymon Pawlak)

21 marca: Huragan Bodzanów (B) 2:4

Gryf Kownaty Żędowe

27 lutego: Wisła Zakroczym (B) 8:2 (Hubert Jurkiewicz 2x, Jacek Ujazdowski 2x, samobójcza 2x, Rafał Chojnowski, Damian Sepczyński)

6 marca: FC 2012 Różan (B) 5:4 (Hubert Jurkiewicz 3x, Rafał Chojnowski, Damian Sepczyński)

13 marca; Polonia Radzanowo (A) 3:3

20 marca; Wicher Cieszewo (A)

24 marca: KS Pniewo (B)

Jutrzenka Unieck

18 lutego: Wkra Sochocin (A) 4:8

27 lutego: Korona Karolinowo (A) 4:5

6 marca: Opia Opinogóra (A) 2:8

13 marca: Błękitni Raciąż (juniorzy)

Mławianka II Mława

Klub wycofał się z rozgrywek

Olimp Ciechanów

31 sycznia: Polonia Warszawa (juniorzy)

6 lutego: MKS Działdowo (A)

13 lutego: Bug Wyszków (juniorzy) 0:2

13 lutego: GKS Strzegowo (LO) - odwołany

20 lutego: Boruta Kuczbork (A) 2:4 (Wktor Stryjewski, Mikołaj Karpik)

27 lutego: FC 2012 Różan (B) 2:2 (Wiktor Stryjewski, Fabian Ułasiewicz)

27 lutego: WKS Mystkówiec (B) 2:1 (Kamil Brzoza 2x)

5 marca: GKS Pokrzywnica (LO) 3:2 (Wiktor Stryjewski 2x, Marcin Ułasiewicz)

7 marca: Zjednoczeni Bulkowo (B) 4:2 (Marcin Ułasiewicz, Mikołaj Karpik, Marek Mosiej, samobójcza)

14 marca: ULKS Ołdaki (B) 1:3 (Wiktor Stryjewski)

21 marca: Świt Baranowo (B)

Tamka Dzierzgowo

Klub nie przekazał planu sparingów

27 lutego: GKS Strzegowo (LO) 1:6 (Jacek Szypulski)

7 marca: GUKS Krasnosielc (A) 4:6 (Łukasz Wójtowicz, Jacek Szypulski 2x, Michał Dąbkowski)

14 marca: Żak Szreńsk (B) 2:1 (Damian Nadratowski, samobójcza)

???

Wkra II Zuromin

21 lutego: Mławianka Mława (juniorzy) 1:6

27 lutego: Błękitni Raciąż (LO) 2:1

12 marca: Wkra Działdowo (juniorzy) - odwołany

13 marca: Skrwa Skrwilno (A) 3:2 (Krantowski, Michalski, Snowacki)

Wkra Cieksyn

21 lutego: Opia Opinogóra (A) 5:6 (Miłosz Kaczor 3x, Patryk Purzycki, Łukasz Gortat)

27 lutego: Opia Opinogóra (A) 4:6 (Patryk Purzycki, Kamil Łyczkowski, Miłosz Kaczor, Robert Sagan)

7 marca: Impet Łajski (B) - odwołany

7 marca: GLKS Lelis (B) 11:4 (zawodnik testowany 2x, Sebastian Mazurkiewicz 2x, Miłosz Kaczor 2x, Robert Sagan, Kamil Łyczkowski, Patryk Purzycki 2x, samobójcza)

13 marca: Mazur II Radzymin (B) 4:4 (Dawid Sobiech, Łukasz Gortat 2x, Kamil Łyczkowski)

20/21 marca: KS Pniewo (B)

Żak Szreńsk

21 lutego: Pełta Karniewo (A) 0:6

28 lutego: KS Pniewo (B) 5:1 (Mateusz Barański 3x, Mateusz Komur, zawodnik testowany)

7 marca: Polonia Radzanowo (A) 1:7 (zawodnik testowany)

14 marca: Tamka Dzierzgowo (B) 1:2

20/21 marca: GLKS Lelis (B)

Żbik II Nasielsk

Klub nie przesłał planu sparingów

21 lutego: Rotavia Nieporęt (B) 3:6

???

 

Klasa B Ostrołęka

FC 2012 Różan

31 stycznia: WKS Rząśnik (A) 3:4

6 lutego: Orzeł Sypniewo (A) 1:5

14 lutego: Pełta Karniewo (A) 1:6

21 lutego: Coco Jambo Warszawa (B) 3:3

27 lutego: Olimp Ciechanów (B) 2:2

6 marca: Gryf Kownaty Żędowe (B) 4:5

7 marca: Rzekunianka Rzekuń (A) 1:3

14 marca: Dąb II Wieliszew (B) 1:3

GLKS Lelis

28 lutego: GKS Andrzejewo (A) 1:5

7 marca: Wkra Cieksyn (B) 4:11

???

Iskra Zaręby Kościelne

???

KS Pniewo

13 lutego: Wymakracz Długosiodło (A) 2:1

20 lutego: Wisła Zakroczym (B) 0:1

28 lutego: Żak Szreńsk (B) 1:5

6 marca: Błyskawica Warszawa (A) 3:7

20/21 marca: Wkra Cieksyn (B)

25 marca: Gryf Kownaty Żędowe (B)

28 marca: WKS Mystkówiec Stary (B)

Narew II Ostrołęka

20 stycznia: Escola Varsovia (juniorzy) 2:8 (Damian Klec, Kacper Sokołowski)

13 lutego: MKS Ruciane Nida (A) - odwołany

20 lutego: Rzekunianka Rzekuń (A) 1:4 (Szymon Szczepanek)

27 lutego: Orz Goworowo (B) 7:1 (Damian Klec 2x, Łukasz Olbryś 2x, Aleksander Dmochowski 2x, Kacper Sokołowski)

4 marca: Kurpik Kadzidło (A) 6:5 (Łukasz Olbryś 3x, Szymon Szczepanek 2x, Kacper Sokołowski)

6/7 marca: Mazowsze Jednorożec (A) - odwołany

14 marca: Jagiellonia Białystok (juniorzy) 2:7 (Łukasz Olbryś 2x)

Orz Goworowo

14 lutego: GKS Andrzejewo (A) 2:8

21 lutego: GUKS Krasnosielc (A) 1:2

27 lutego: Narew II Ostrołęka (B) 1:7

7 marca: Kurpik Kadzidło (A) 1:6

14 marca: Gladiator Słoszewo (B) 1:1

20/21 marca: WKS Rząśnik (A)

27/28 marca: GLKS Lelis (B)

Świt Baranowo

14 lutego: Orzyc Chorzele (A) - odwołany

20 lutego: APN Ostrołęka (juniorzy) 6:7 (R. Ogonowski, Bieńkowski 2x, Brodowski, Michalak 2x)

24 lutego: GUKS Krasnosielc (A) 0:3

27 lutego: Orzeł Sypniewo (A) 2:12 (W. Gąska, Dąbrowski)

6 marca: Wałpusza Jesionowiec (A) 6:2 (Sakowski, Dobrzyński, Brodowski 2x, Michalak 2x)

10 marca: Omulew Wielbark (LO) 2:3 (Dobrzyński 2x)

13 marca: Orzyc Janowo (B) 2:2 (W. Gąska, Dobrzyński)

14 marca: Pełta Karniewo (A) - odwołany

20 marca: Wymakracz Długosiodło (A) - odwołany

20 marca: Olimp Ciechanów (B)

27 marca: GKS Szczytno (A)

ULKS Ołdaki

20 lutego: KS Śniadowo (LO) 0:5

27 lutego: Kuprik Kadzidło (A) 3:1

7 marca: Orzeł Sypniewo (A) 2:0

14 marca: Olimp Ciechanów (B) 3:1

???

WKS Mystkówiec Stary

21 lutego: GKS Pokrzywnica (LO) 0:1

28 lutego: Olimp Ciechanów (B) 1:2 (Bartosz Olender)

6 marca: Wymakracz Długosiodło (A) 0:4

14 marca: Iskra Zaręby Kościelne (B)

21 marca: WKS Mystkówiec Stary (B)