Liga Okręgowa

Amator Maszewo

27 lutego: Wisła Nowy Duninów (A) 7:0

6 marca: Spójnia Mała Wieś (A) 7:5

13 marca: GKS Góra (A) 6:4

Błękitni Gąbin

Klub nie przesłał planu sparingów

20 lutego: Start Proboszczewice (A) 6:5

28 lutego: Wicher Cieszewo (A) 4:2

???

Delta Słupno

Klub nie przesłał planu sparingów

13 lutego: PAF Płońsk (LO) 4:5

24 lutego: Mazur Gostynin (LO) 2:3 (Wojciech Markowski, Damian Szczytniewski)

???

Mazur Gostynin

30 stycznia: Kujawiak Kowal (IV) 2:4 (Eryk Przybylski, Bartosz Komorowski)

6 lutego: Lubienianka Lubień Kujawski (LO) 7:0 (Eryk Przybylski 6x, Bartosz Komorowski)

13 lutego: GKS Baruchowo (LO) 3:2 (Eryk Przybylski, Damian Surmak, Kamil Augustyniak)

20 lutego: Wisła Nowy Duninów (A) 5:1 (Bartosz Komorowski 3x, Eryk Przybylski 2x)

24 lutego: Delta Słupno (LO) 3:2 (Eryk Przybylski, Bartosz Komorowski, Krystian Pawełkiewicz)

6 marca: GKS Bedlno (LO) 2:2 (Bartosz Komorowski, Rafał Wilamowski)

13 marca: Skrwa Łukomie (LO) 8:2 (Damian Surmak 2x, Kamil Augustyniak 2x, Rafał Wilamowski, Mateusz Dobieński, Bartosz Komorowski, Dariusz Kurkowski)

21 marca: Skra Drobin (LO)

Orkan Sochaczew

13 lutego: Promyk Nowa Sucha (A) 6:2 (Damian Pączek 3x, Cezary Czarnecki 2x, Sebastian Wójcik)

27 lutego: Piast Feliksów (A) 3:1 (Sebastian Wójcik 2x, Cezary Czarnecki)

7 marca: Błyskawica Lucień (A) 4:0 (Patryk Malinowski, Adrian Rzeźniczek, Cezary Czarnecki, samobójcza)

20/21 marca: Wisła Nowy Duninów (A)

Orzeł Goleszyn

Klub nie przesłał planu sparingów

7 lutego: Wisła Główina-Sobowo (B) 8:0

13 lutego: Sparta Mochowo (A) 4:1

27 lutego: Kryształ Glinojeck (LO) 3:3

6 marca: GKS Strzegowo (LO) 2:2

13 marca: Start Proboszczewice (A) 10:0

???

Pogoń Słupia

7 lutego: Huragan Bodzanów (B) 4:2 (Mateusz Folgier 2x, Adrian Sawicki, Bartosz Pietrzak)

13 lutego: Wisła Płock (juniorzy) 0:9

13 lutego: Start Proboszczewice (A) - odwołany

20 lutego: Zorza Szczawin Kościelny (A) 3:2 (Łukasz Piłat, Kamil Łęcki, Paweł Sadowski)

27 lutego: Szopen Sanniki (A) 4:5 (Kowalewski, Bartosz Pietrzak, Adrian Grabowski, Adrian Sawicki)

6 marca: ULKS Ciółkowo (A) 4:3 (Adrian Grabowski 2x, Bartosz Różański, Kamil Łęcki)

13 marca: Spójnia Mała Wieś (A) 1:2 (Paweł Sadowski)

20 marca: Lwówianka Lwówek (B)

Skra Drobin

13 lutego: Kasztelan Sierpc (IV) 5:3 (Michał Lemanowicz 2x, zawodnik testowany 2x, Marcin Kowalski)

21 lutego: Orlęta Baboszewo (A) 5:5 (Marcin Kowalski 3x, Michał Lemanowicz, zawodnik testowany)

28 lutego: Sparta Mochowo (A) 3:2 (Marcin Kowalski 3x)

3 marca: Tłuchowia Tłuchowo (LO) 4:4 (Marcin Kowalski 2x, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

6 marca: Błękitni Raciąż (LO) 6:1 (Marcin Kowalski 2x, zawodnik testowany, Kamil Domeradzki, Michał Lemanowicz, Hubert Michalski)

13 marca: Mazowia Słubice (A) 16:0 (Marcin Kowalski 5x, Michał Lemanowicz 4x, zawodnik testowany 2x, Zjadewicz 2x, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, Kamil Domeradzki)

20 marca: Mazur Gostynin (LO)

9 kwietnia: Zryw Bielsk (LO) 5:3 (Marcin Kowalski 3x, Michał Lemanowicz, Bartłomiej Mielczarek)

Skrwa Łukomie

20 lutego: Kasztelan Sierpc (IV) 2:1 (Maciej Wolak, Przemysław Brzoza)

27 lutego: Wkra Bieżuń (LO) 1:4 (Kamil Sowiński)

7 marca: Wkra Radzanów (A) 7:2 (Przemysław Brzoza 3x, Damian Majewski 2x, Kamil Sowiński, Krystian Sowiński)

10 marca: Wkra Żuromin (IV) 0:6

13 marca: Mazur Gostynin (LO) 2:8 (Radosław Kowalski, Krystian Sowiński)

21 marca: Polonia Radzanowo (A)

Stegny Wyszogród

13 lutego: Wisła Płock (juniorzy) 0:0

20 lutego: Błyskawica Lucień (A) 0:1

28 lutego: Start Proboszczewice (A) 1:6

6 marca: Sparta Mochowo (A) 0:4

13 marca: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (A) 4:1

20 marca: Lotnisko Modlin (B)

Stoczniowiec Płock

6 lutego: SKS Szczytno (LO) 5:0

13 lutego: Łokietek Brześć Kujawski (LO) 0:2

21 lutego: Błękitni Raciąż (LO) 3:0

27 lutego: GKS Bedlno (LO) 5:1

2 marca: Jedność Gozdowo (B) 3:1

6 marca: Kryształ Glinojeck (LO) 4:2 (Kowalczyk 2x, Kustra, Wróblewski)

13 marca: Bzura Chodaków (IV( 6:3

20/21 marca: Sparta Mochowo (A)

Unia Czermno

7 lutego: GKS Bedlno (LO) 5:7

20 lutego: Lwówianka Lwówek (B) 6:2

28 lutego: Zorza Szczawin Kościelny (A) 1:3

7 marca: Zryw Wygoda (LO) 0:2

14 marca: Olimpia Niedźwiada (A) 7:5

Unia Iłów

20 lutego: Widok Skierniewice (LO) 1:6 (Łukasz Józwik)

23 lutego: Wisła Płock (juniorzy) 1:5 (Arkadiusz Błaszczyk)

27 lutego: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 0:7

3 marca: FC Komorów (B) 7:4 (Marcin Karasiński 2x, zawodnik testowany 2x, Mariusz Kunikowski, Damian Wojciechowski, Kacper Krzemiński)

6 marca: Olimpia Chąśno (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

13 marca: Zryw Wygoda (LO) - odwołany

20 marca: Zorza Szczawin Kościelny (A)

26 marca: Zryw Wygoda (LO) 3:5 (Jakub Lis, Arkadiusz Błaszczyk 2x)

15 kwietnia: KS Teresin (LO) 3:6 (Kuba Świątek, Jakub Lis, Arkadiusz Błaszczyk)

Zryw Bielsk

13 lutego: Wisła Płock (juniorzy) 2:4

20 lutego: Wisła Płock (juniorzy) 2:3

27 lutego: Kasztelan Sierpc (IV) 12:3

6 marca: Wisła Płock (juniorzy) 4:5

14 marca: Sparta Mochowo (A) 5:3

9 kwietnia: Skra Drobin (LO) 3:5

 

Klasa A

Błyskawica Lucień

11 lutego: GKS Baruchowo (LO) 1:0

20 lutego: Stegny Wyszogród (LO) 1:0

28 lutego: Mazowia Słubice (A) 3:1 (Przemysław Warsicki, Mariusz Surmak, Jacek Kokosiński)

7 marca: Orkan Sochaczew (LO) 0:4

13 marca: KS Żychlin (A) 3:0 (Dominik Rydzewski, Mariusz Surmak, Piotr Krysztofiak)

20/21 marca: Szopen Sanniki (A)

2/3 kwietnia: Wisła Nowy Duninów (A)

GKS Góra

14 lutego: Lwówianka Lwówek (B) 4:3 (Kijoch, Gabrysiak 3x)

21 lutego: Wisła Główina-Sobowo (B) 2:2 (Gabrysiak, Załęcki)

27 lutego: Orlęta Baboszewo (A) 3:5 (Gabrysiak 2x, Jankowski)

6/7 marca: Jedność Gozdowo (B) - odwołany

13 marca: Amator Maszewo (LO) 4:6 (Gabrysiak 4x)

21 marca: Sparta Mochowo (A)

Mazowia Słubice

28 lutego: Błyskawica Lucień (A) 1:3

13 marca: Skra Drobin (LO) 0:16

20/21 marca: Błękitni Gąbin (LO)

Polonia Radzanowo

28 lutego: Wisła Główina-Sobowo (B) 1:7 (Konrad Lipski)

7 marca: Żak Szreńsk (B) 7:1 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Nowak, Chęciński, zawodnik testowany III, Grabowski, K. Kierski)

13 marca: Gryf Kownaty Żędowe (B) 3:3 (Nowak, zawodnik testowany, Szymon Kierski)

21 marca: Skrwa Łukomie (LO)

Sparta Mochowo

7 lutego: Tłuchowia Tłuchowo (LO) 1:1

13 lutego: Orzeł Goleszyn (LO) 1:4

21 lutego: Wkra Radzanów (A) 2:4

28 lutego: Skra Drobin (LO) 2:3

6 marca: Stegny Wyszogród (LO) 4:0

14 marca: Zryw Bielsk (LO) 3:5

20 marca: Stoczniowiec Płock (LO)

Spójnia Mała Wieś

7 lutego: Jedność Gozdowo (B) 1:4 (Tomasz Górecki)

28 lutego: ULKS Ciółkowo (A) 3:3 (Tomasz Górecki 2x, Jakub Sociński)

6 marca: Amator Maszewo (LO) 5:7 (Tomasz Górecki 2x, Jakub Sociński 2x, Jakub Osmański)

7 marca: Wisła Główina-Sobowo (B) 4:3 (Tomasz Górecki 2x, Paweł Domański, Damian Kalinowski)

13 marca: Pogoń Słupia (LO) 2:1 (Tomasz Górecki 2x)

Start Proboszczewice

13 lutego: Pogoń Słupia (LO) - odwołany

13 lutego: Tłuchovia Tłuchowo (LO) 3:5

20 lutego: Błękitni Gąbin (LO) 5:6

28 lutego: Stegny Wyszogród (LO) 6:1 (Bońkowski 3x, Leński, Kowalkowski, Olwert)

7 marca: Wicher Cieszewo (A) 6:5 (Trębiński 4x, Leński, Stawicki)

13 marca: Orzeł Goleszyn (LO) 0:10

21 marca: Wisła Płock (juniorzy)

28 marca: Wisła Główina-Sobowo (B)

Szopen Sanniki

21 lutego: Olimpia Niedźwiada (A) 1:2 (Kaczmarczyk)

27 lutego: Pogoń Słupia (LO) 5:4 (Mrowicki 4x, Gorzelewski)

7 marca: KS Żychlin (A) 4:1 (Kaczmarczyk 2x, Gorzelewski, Bujakowski)

14 marca: Lwówianka Lwówek (B) 3:1

20/21 marca: Błyskawica Lucień (A)

2/3 kwietnia: Zjednoczeni Bulkowo (B)

ULKS Ciółkowo

28 lutego: Spójnia Mała Wieś (A) 3:3 (Feliciak, M. Bogdański 2x)

6 marca: Pogoń Słupia (LO) 3:4 (Aronowski, M. Bogdański 2x)

14 marca: Huragan Bodzanów (B) - odwołany

21 marca: Zjednoczeni Bulkowo (B)

Wicher Cieszewo

21 lutego: Wisła Płock (juniorzy) 1:6 (B. Grotkiewicz)

28 lutego: Błękitni Gąbin (LO) 2:4 (R. Łaciński 2x)

7 marca: Start Proboszczewice (A) 5:6 (K. Grotkiewicz 2x, Bońkowski, Boguszewski, zawodnik testowany)

13 marca: Kasztelan Sierpc (IV) 0:6

20 marca: Gryf Kownaty Żędowe (B)

Wisła Nowy Duninów

7 lutego: Lwówianka Lwówek (B) 0:4

13/14 lutego: Unia Choceń (A) - odwołany

20 lutego: Mazur Gostynin (LO) 1:5 (Piotr Widzyński)

27 lutego: Amator Maszewo (LO) 0:7

6 marca: Victoria Smólnik (A) 5:4 (Rękawiecki, Smętek, Śpiegowski, Grzela, Bączyk)

13 marca: Piast Bądkowo (A) 1:3 (J. Grzela)

20/21 marca: Orkan Sochaczew (LO)

Zorza Szczawin Kościelny

6 lutego: Wisła Dobrzyń (LO) 1:2 (Dawid Lemański)

14 lutego: Wilki Słupno (-) 4:1 (Adrian Matusiak 3x, Dominik Matusiak)

20 lutego: Pogoń Słupia (LO) 2:3 (Dawid Lemański, Kamil Gronowski)

27 lutego: Unia Czermno (LO) 3:1 (Adrian Matusiak, Michał Maciak 2x)

6 marca: Promyk Nowa Sucha (A) 6:1

14 marca: Zjednoczeni Bulkowo (B) 8:1 (Michał Maciak 4x, Dawid Lemański 3x, Adrian Matusiak)

20/21 marca: Unia Iłów (LO)

Klasa B

Huragan Bodzanów

24 stycznia: Polonia Radzanowo (A)

7 lutego: Pogoń Słupia (LO) 2:4 (Norbert Skrzyński, Marcin Chmura)

14 lutego: GKS Góra (A) - odwołany

21 lutego: Tajfun Brochów (A) 3:2 (Norbert Skrzyński 2x, Hubert Kozioł)

28 lutego: Wkra Radzanów (A) 4:6 (Krzysztof Zuchora 3x, Norbert Skrzyński)

7 marca: Feniks Boczki (B) - odwołany

14 marca: ULKS Ciółkowo (A) - odwołany

21 marca: Gladaitor Słoszewo (B) 4:2 (Krzysztof Zuchora 2x, Norbert Skrzyński 2x)

???: GKS Gumino (B) 4:6 (Marcin Dziergowski 3x, Maciej Chmura)

4 kwietnia: Wilki Słupno (-)

?? kwietnia: Lwówianka Lwówek (B) 5:0 (Dawid Golis, Konrad Lipski, Krzysztof Zuchora 2x, Norbert Skrzyński)

Jedność Gozdowo

29 stycznia: Lwówianka Lwówek (B) 1:7

7 lutego: Spójnia Mała Wieś (A) 4:1

21 lutegoa: Orzeł Goleszyn (juniorzy) 13:0

27 lutego: MKS Działdowo (A) 0:2

2 marca: Stoczniowiec Płock (LO) 1:3 (Bednarski)

7 marca: GKS Góra (A) - odwołany

14 marca: Wkra Cieksyn (B) - odwołany

21 marca: Wilki Słupno (-)

Lwówianka Lwówek

24 stycznia: GKS Bedlno (juniorzy) 8:5 (Rzechółko 3x, Ziółkowski 3x, Baranowski, Królikowski)

29 stycznia: Jedność Gozdowo (B) 7:1 (Jakub Zawadzki 2x, Damian Lewandowski 2x, Jan Kossakowski, Dominik Matczak, Daniel Śliwiński)

7 lutego: Wisła Nowy Duninów (A) 4:0 (Kossakowski 2x, Ziółkowski, Baranowski)

14 lutego: GKS Góra (A) 3:4 (Michał Iskra, Jan Kossakowski 2x)

20 lutego: Unia Czermno (LO) 2:6 (Wojciech Bedyk, Łukasz Ziółkowski)

28 lutego: Olimpia Oporów (B) 11:1 (Łukasz Ziółkowski 3x, Jan Kossakowski 3x, Jakub Bartoszyński 2x, Damian Sadowski 2x, Filip Mrozowski)

7 marca: Start Złaków Borowy (A) 6:3 (Łukasz Ziółkowski, Łukasz Nowogórski, Jan Kossakowski 2x, Daniel Śliwiński, Bartłomiej Zielak)

14 marca: Szopen Sanniki (A) 1:3

21 marca: Fenix Boczki (B)

28 marca: Laktoza Łyszkowice (A)

?? kwietnia: Huragan Bodzanów (B) 0:5

Wisła Główina-Sobowo

Klub nie przesłał planu sparingów

7 lutego: Orzeł Goleszyn (LO) 0:8

21 lutego: GKS Góra (A) 2:2

28 lutego: Polonia Radzanowo (A) 7:1

7 marca: Spójnia Mała Wieś (A) 3:4

???

Zjednoczeni Bulkowo

14 lutego: KS Żychlin (A) 2:1 (Kaźmierczak, Przedpełski)

21 lutego: Olimpia Oporów (B)

28 lutego: Unia Choceń (A) 3:2 (Przedpełski 2x, Śliwiński)

7 marca: Olimp Ciechanów (B) 2:4 (Załęcki, Śliwiński)

14 marca: Zorza Szczawin Kościelny (A) 1:8

21 marca: ULKS Ciólkowo (A)

28 marca: Wilki Słupno (-)

1 kwietnia: Orkan Sochaczew (juniorzy)

3 kwietnia: Szopen Sanniki (A)