Liga Okręgowa

Centrum Radom

Klub nie przesłał planu sparingów

12 lutego: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 3:1 (Kacper Jedynak 2x, Przemysław Zakrzewski)

19 lutego: Polonia Iłża (A) 4:1 (zawodnik testowany 2x, Przemysław Zakrzewski 2x)

26 lutego: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:0 (Karol Kasprzyk, zawodnik testowany)

1 marca: Sokół Przytyk (A) 2:1 (Tomasz Oparcik, Bartłomiej Kaczkowski)

5 marca: Iskra Gózd (LO) 2:2 (Patryk Lis, Bartłomiej Kaczkowski)

21 marca: SKS Potworów (A) 2:2 (Zakrzewski, Frączek)

26 marca: Proch Pionki (IV) 2:3 (Tomasz Oparcik, Karol Kasprzyk)

1 kwietnia: Oskar Przysucha (IV) 1:4 (Bartłomiej Kaczkowski)

Drogowiec Jedlińsk

23 stycznia: Proch Pionki (IV) - odwołany

30 stycznia: Zodiak Sucha (LO)

6 lutego: Młodzik-18 Radom (A)

14 lutego: Iskra Gózd (LO) 4:0 (Michał Rdzanek, Dariusz Mortka, Bartosz Górka 2x)

20 lutego: Radomiak II Radom (IV) 0:2

24 lutego: Zamłynie Radom (IV) 2:0 (Kacper Kacprzak 2x)

27 lutego: Mogielanka Mogielnica (LO) 2:1 (Maksym Kobylarczyk, Jakub Miałkowski)

6 marca: Królewscy Jedlnia (LO) 5:0 (Charczuk 3x, Woźniak, Kołodziejczyk)

27 marca: Akcja Jastrzębia (A) 2:0 (Sebastian Wcibisz, Mykola Charczuk)

1 kwietnia: Mazowsze Grójec (LO) 1:3 (Jakub Miałkowski)

3 kwietnia: Młodzik-18 Radom (A) 7:0 (Sebastian Wcibisz, Michał Rdzanek, Kamil Płaskociński, Kamil Golec, Bartosz Górka 2x, Ernest Pawelec)

Energia Kozienice

6 lutego: Oskar Przysucha (IV) 5:1 (Bartłomiej Książek 2x, Eugeniusz Kołodziejczyk, Piotr Czerwiński, Hubert Śliwiński)

13 lutego: KS Warka (IV) 3:3 (Bartłomiej Książek 2x, Piasek)

20 lutego: Cisowianka Drzewce (A) 6:0 (Wasilewski, Książek, Skowroński 2x, Kołodziejczyk, Czerwiński)

27 lutego: Pilica Białobrzegi (IV) 3:5

6 marca; Skaryszewianka Skaryszew (A) 11:0 (Skowroński 3x, Czerwiński 2x, Książek 2x, Leszczyński, Strzelczyk, Lament, Piasek)

17 kwietnia: Gracja Tczów (A) 3:1

Gryf Policzna

6/7 lutego: Centrum Radom (LO)

13 lutego: Wisła II Puławy (LO) 0:7

21 lutego: Zamłynie Radom (IV) 1:0 (Marchewka)

28 lutego: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 1:1

6/7 marca: Stal Poniatowa (LO) - odwołany

7 marca: Legion Suskowola (B) 13:0

Iłżanka Kazanów

13 lutego: KS Jastrząb (A) 5:1

21 lutego: Skaryszewianka Skaryszew (A) 4:2

26 lutego: Ruszcovia Borkowice (A) 2:2

27 lutego: KS Potworów (A) 4:6

7 marca: Wisła Solec (A) 0:1

Iskra Gózd

6/7 lutego: Hubertus Chomentów (A)

14 lutego: Drogowiec Jedlińsk (LO) 0:4

20 lutego: Broń II Radom (A) 5:1 (Warchoł, Ciupiński 2x, Samuś, Gołąbek)

28 lutego: Gracja Tczów (A) 5:0

5 marca: Centrum Radom (LO) 2:2

Jodła Jedlnia-Letnisko

30 stycznia: Broń II Radom (A)

6/7 lutego: Skaryszewianka Skaryszew (A)

12 lutego: Centrum Radom (LO) 1:3

20/21 lutego: Plon Garbatka-Letnisko (A) - odwołany

28 lutego: Gryf Policzna (LO) 1:1 (Skowroński)

6 marca: Młodzik-18 Radom (A) 1:4 (Grzegorz Lipka)

Królewscy Jedlnia

30 stycznia: Oskar Przysucha (IV)

6 lutego: Gracja Tczów (A)

13 lutego: Radomiak II Radom (IV) 1:2 (Gębczyk)

18 lutego: Broń II Radom (A) 3:2 (Głuszko, Wąsik, Skalski)

20 lutego: Młodzik-18 Radom (A) 4:5 (Sałek 3x, Machnio)

27 lutego: Powała Taczów (A) 8:3 (Gębczyk 3x, Sałek 2x, Machnio 2x, Pachlerski)

6 marca: Drogowiec Jedlińsk (LO) 0:5

9 marca: Proch Pionki (IV) 1:2 (Gębczyk)

?? kwietnia: Plon Garbatka (A) 6:0 (Sałek, Gębczyk, Machnio, Mąkosa, Banaszek 2x)

LKS Promna

Klub nie przesłał planu sparingów

30 stycznia: Sparta Jazgarzew (IV) 3:4

6 lutego: Polonia II Warszawa (LO) 2:1

13 lutego: Mazowsze Grójec (IV) 2:2

21 lutego: KS Raszyn (IV) 4:6

27 lutego: Orzeł Baniocha (LO) 3:3

6 marca: Jedność Żabieniec (A) 6:1

2 kwietnia: Pilica Białobrzegi (IV) 1:5

Mogielanka Mogielnica

6 lutego: MGKS Drzewica (LO)

13 lutego: Ceramika Opoczno (IV) - odwołany

20 lutego: Orlęta Cielądz (LO) 2:3 (Oracz, Jaworski)

27 lutego: Drogowiec Jedlińsk (LO) 1:2 (zawodnik testowany)

6 marca: KS Warka (IV) 2:8 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

Oronka Orońsko

Klub nie przekazał planu sparingów

3 lutego: Broń II Radom (A) 4:4 (Gołda 3x, A. Siwak)

14 lutego: Młodzik-18 Radom (A) 2:2

27 lutego: KS Jastrząb (A) 5:0

6 marca: Orzeł Wierzbica (LO) 2:0

Orzeł Wierzbica

23 stycznia: Radomiak II Radom (IV) - odwołany

30/31 stycznia: KS Jastrząb (A)

6 lutego: Pilica Nowe Miasto (LO)

11 lutego: Broń II Radom (A) 5:1

13 lutego: Gracja Tczów (A) - odwołany

20 lutego: Arka Pawłów (A) 1:4

27 lutego: Gryfia Mirów (A)

6 marca: Oronka Orońsko (LO) 0:2

Pilica Nowe Miasto

Klub nie przekazał planu sparingów

13 lutego: Broń II Radom (A) 2:2 (Adam Pędzikowski, Tomasz Kryński)

20 lutego: LKS Lubochnia (LO) 0:0

27 lutego: Mazovia Rawa Mazowiecka (LO) 0:0

3 marca: Zodiak Sucha (A) 0:2

7 marca: GKS Chynów (A) 1:0 (Damian Kozłowski)

Powiślanka Lipsko

17 stycznia: Krępianka Rzeczniów (A) - odwołany

24 stycznia: KS Cisowianka Drzewce (A) - odwołany

31 stycznia: Powiślak Końskowola (IV)

6 lutego: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 3:4

13 lutego: Sparta Dwikozy (LO) 6:0 (Oskar Brociek 2x, Damian Gardynik, Nogaj 2x, zawodnik testowany)

17 lutego: Alit Ożarów (IV) 5:6 (zawodnik testowany Nogaj 2x, Brociek, Mikołajek)

20 lutego: GKS Rudki (IV) 3:4 (Brociek, Damian Gardynik, Włoszczak)

24 lutego: OKS Opatów (IV) 2:2 (Ogonowski 2x)

27 lutego: Orlicz Suchedniów (IV) 3:1

6 marca: Opolanin Opole Lubelskie (IV) 5:1

Szydłowianka Szydłowiec

23 stycznia: Borń II Radom (A) 1:2 (Smorągiewicz)

3 lutego: GKS Nowiny (IV) 0:2

6 lutego: Łysica Bodzentyn (IV)

13 lutego: Neptun Końskie (IV) 3:3

17 lutego: Wicher Miedziana Góra (LO) - odwołany

20 lutego: Lubrzanka Kajetanów (IV) 5:4 (Kozera 2x, Kozicki, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

24 lutego: Star Starachowice (IV) 2:3 (Kozicki, zawodnik testowany)

26 lutego: Centrum Radom (LO) 0:2

6 marca: Orlęta Kielce (LO) - odwołany

6 marca: Moravia Morawica (IV) 2:4

Zawisza Sienno

6/7 lutego: FKS Łazy Starachowice (A)

14 lutego: Świt Ćmielów (LO) 3:1 (Kamil Kubiak, Kutera, Pstrąg)

20 lutego: Kamienna Brody (LO) 3:3 (Kutera, Sebastian Klaus, Pstrąg)

27 lutego: Polonia Iłża (A) 5:4 (Paweł Swat 2x, Sebastian Klaus, Kamil Kubiak, Wiktor Borcuch)

6 marca: Plon Garbatka (A) 8:1

Zodiak Sucha

30 stycznia: Drogowiec Jedlińsk (LO)

10 lutego: Oskar Przysucha (IV)

13 lutego: Zamłynie Radom (IV) - odwołany

17 lutego: GKS Stromiec (B) 7:3 (Jasiński, Kabot, Wójcik, Nowak, Sadzik, Kacperski, Gajda)

21 lutego: Kraska Jasieniec (A) 5:2 (samobójcza, Wójcik, zawodnik testowany 2x, Kabot)

28 lutego: Radomiak II Radom (IV) 1:2 (Kacperski)

3 marca: Pilica Nowe Miasto (LO) 2:0 (Moskwa, Kacperski)

9 marca: Wulkan Zakrzew (A) 1:4 (Kawecki)

Zwolenianka Zwoleń

30 stycznia: Cisowianka Drzewce (A) 0:1

6 lutego: Zamłynie Radom (IV) - odwołany

13 lutego: Polonia Iłża (A) 2:1 (Patryk Kwaśnik, Jakub Bańkowski)

20 lutego: Granat Skarżysko-Kamienna (IV) 0:0

1 marca: KS Warka (IV) 0:2

6 marca: Broń II Radom (A) 2:2 (Piskorz, Gryczka)

19 marca: Proch Pionki (IV) 3:10 (samobójcza, Jakub Bańkowski, Bartłomiej Wójcik)

3 kwietnia: Akcja Jastrzębia (A) 1:4 (Łukasz Furga)

18 kwietnia: Broń II Radom (A) 4:2 (Gryczka 2x, Wójcik, Piskorz)

 

Klasa A - grupa I

Akcja Jastrzębia

Klub nie przekazał planu sparingów

13 lutego: Drogowiec Jedlińsk (juniorzy) 7:1 (Kwaśnik 3x, O. Kilianek, Ławrecki, Siczek, Dynia)

20 lutego: Powała Taczów (A) 3:1

27 lutego: Chojniak Wieniawa (A) 3:1 (Majewski, Dynia, Kwaśnik)

7 marca: Legion Głowaczów (A) 4:2

27 marca: Drogowiec Jedlińsk (LO) 0:2

3 kwietnia: Zwolenianka Zwoleń (LO) 4:1

Broń II Radom

Klub nie przekazał planu sparingów

23 stycznia: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:1 (Kotlimowski, Drachal)

30 stycznia: Sokół Przytyk (A) 3:2 (Dujko, Wójcik, Grudzień)

3 lutego: Oronka Orońsko (LO) 4:4 (Grudzień, Warych, Dujko 2x)

11 lutego: Orzeł Wierzbica (LO) 1:5 (B. Piotrowski)

13 lutego: Pilica Nowe Miasto (LO) 2:2 (W. Kupiec, Grudzień)

18 lutego: Królewscy Jedlnia (LO) 2:3 (Stanisław Więcaszek 2x)

20 lutego: Iskra Gózd (LO) 1:5 (Dujko)

25 lutego: MKS Wyśmierzyce (A) 2:0 (Wójcicki, Marzec)

27 lutego: Neptun Końskie (IV) 1:2 (Piotrowski)

6 marca: Zwolenianka Zwoleń (LO) 2:2 (Dujko, Kotlimowski)

18 kwietnia: Zwolenianka Zwoleń (IV) 2:4

Energia II Kozienice

6 lutego: Gabaryty Dęblin (A) 1:2

14 lutego: Legion Głowaczów (A) 2:2

20 lutego: Megawat Świerże Górne (B) 5:1

27 lutego: KP Stanisławice (B) 9:2 (Filip Maciąg 2x, Bartłomiej Maciąg 2x, Bartłomiej Starzyk, Dawid Wójcicki, Oskar Wróblewski, Marcel Korzeń, Sebastian Orzechowski)

Gracja Tczów

14 lutego: Radomiak II Radom (IV) 1:5 (Hebda)

20 lutego: Chojniak Wieniawa (A) 0:3

28 lutego: Iskra Gózd (LO) 0:5

6 marca: KP Stanisławice (B) 6:0 (Łukasz Hebda 2x, Michał Rębiś 2x, Artur Boruciński, Bartosz Jeżmański)

10 kwietnia: Młodzik-18 Radom (A) 7:1 (Stawczyk 3x, Hebda 3x, Boruciński)

17 kwietnia: Energia Kozienice (LO) 1:3 (Hebda)

Gryfia Mirów

7 lutego: Wulkan Zakrzew (A) 3:5 (Damian Grzmil 2x, zawodnik testowany)

20 lutego: Hubertus Chomentów (A) 5:3 (Damian Grzmil 2x, Patryk Dujka, Patryk Kiełbasa, Jakub Długosz)

28 lutego: Orzeł Wierzbica (LO)

6 marca: Radomiak II Radom (IV)

Hubertus Chomentów

20 lutego: Gryfia Mirów (A) 3:5

???

Krępianka Rzeczniów

14 lutego: Zwolenianka II Zwoleń (B) 4:4

???

KS Jastrząb

23 stycznia: KS Magnuszew (A) - odwołany

30 stycznia: Orzeł Wierzbica (LO)

6 lutego: Świt Ćmielów (LO) - odwołany

13 lutego: Iłżanka Kazanów (LO) 1:5 (D. Bilski)

20 lutego: FKS Łazy Starachowice (A) 6:1 (F. Gawor 2x, B. Figarski, A. Tomczyk, M. Jankowski, S. Kowalczyk)

20 lutego: Arka Pawłów (A) - odwołany

27 lutego: Oronka Orońsko (LO) 0:5

6 marca: Radomiak II Radom (IV)

KS Magnuszew

6 lutego: KP Stanisławice (B)

9/10 lutego: Plon Garbatka (A)

14 lutego: Olimpia Chąśno (LO) 0:4

17/18 lutego: Mogielanka Mogielnica (LO) - odwołany

21 lutego: Serokomla Janowiec (A) 3:3

28 lutego: Legion Głowaczów (A) 4:4

6 marca: Kraska Jasieniec (A) 2:1

KS Potworów

14 lutego: GKS Stromiec (B) 3:4 (zawodnik testowany, Michał Aleksandruk, Krzysztof Tyczyński)

20 lutego: Ruszcovia Borkowice (A) 2:4 (Krzysztof Tyczyński, Michał Aleksandruk)

27 lutego: Iłżanka Kazanów (LO) 6:4 (Mateusz Worach 4x, Damian Kacprzak, Piotr Cichawa)

???

Plon Garbatka-Letnisko

13 lutego: Mazowsze Stężyca (LO) 7:5

20 lutego: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) - odwołany

27/28 lutego: Wisła II Puławy (LO)

6 marca: Zawisza Sienno (LO) 1:8

?? kwietnia: Królewscy Jedlnia (LO) 0:6

Polonia Iłża

6 lutego: Radomiak II Radom (IV)

13 lutego: Zwolenianka Zwoleń (LO) 1:2 (Cheda)

20 lutego: Centrum Radom (LO) 1:4 (Turczyk)

27 lutego: Zawisza Sienno (LO) 4:5 (Kutera 2x, Jakub Baran, Niewczas)

6 marca: KS Maków (B) 9:1 (Turczyk 3x, Zaremba, Kopciał, Cheda, Kaczmarczyk, Prokopczyk, zawodnik testowany)

6 marca: Zorza Kowala (B)

Skaryszewianka Skaryszew

30/31 stycznia: Centrum Radom (LO)

7 lutego: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO)

13 lutego: Wulkan Zakrzew (A) 2:5 (Kacper Bednarczyk, zawodnik testowany)

21 lutego: Iłżanka Kazanów (LO) 2;4 (Kacper Sowa, Mariusz Błędowski)

6 marca: Energia Kozienice (LO) 0:11

Wisła Chotcza

Klub nie przekazał planu sparingów

21 lutego: Zwolenianka II Zwoleń (B) 3:2

27 lutego: Młodzik-18 Radom (A) 1:5

6 marca: Megawat Świerże Górne (B) 6:0

Wisła Solec

17 stycznia: Stal Kunów (LO) - odwołany

23/24 stycznia: KP Stanisławice (B) - odwołany

30/31 stycznia: Świt Ćmielów (LO)

6 lutego: Chojniak Wieniawa (A)

21 lutego: Legion Głowaczów (A) 1:4 (Patryk Sus)

27 lutego: Megawat Świerże Górne (B) 5:3 (Sławomir Rusin 2x, Piotr Mróz, Krzysztof Bańcerowski 2x)

7 marca: Iłżanka Kazanów (LO) 1:0 (Sławomir Rusin)

WUKS Ruda Wielka

???

 

Klasa A - grupa II

Blask Odrzywół

30 stycznia: IKS Inowłódz (A)

6/7 lutego: GKS Stromiec (B)

14 lutego: Powała Taczów (A) 3:3 (Kacper Bojarczuk 2x, Mateusz Bińkowski)

20 lutego: SKS Potworów (A) 1:1 (Bartłomiej Sułecki)

28 lutego: Granat Borki (A)

6 marca: LKS Białaczów (B)

Chojniak Wieniawa

23 stycznia: Broń II Radiom (A)

6/7 lutego: Wisła Solec (A)

13/14 lutego: Jaguar Wolanów (B)

16 lutego: LKS Białaczów (B) 4:4 (Miturski, Sadownik, K. Siwek, Kamiński)

20 lutego: Gracja Tczów (A) 3:0 (Strzelecki, Miturski, Sadownik)

27 lutego: Akcja Jastrzębia (A) 1:3

GKS Chynów

14 lutego: Iskra Zbrosza Duża (B) 6:2 (Rotuski, Kraszewski, Jabłoniec, Karczewski, Bekas, Piekarniak)

21 lutego: Jedność Warszawa (B) 3:2 (Glinka, Kubiak, Żórawski)

27 lutego: Grom Prace Małe (B) 1:2

28 lutego: GPSZ Głuchów (A)

7 marca: Pilica Nowe Miasto (LO) 0:1

GPSZ Głuchów

7 lutego: Iskra Zbrosza Duża (B)

14 lutego: Perła II Złotokłos (B) 1:5 (Balcer)

21 lutego: GKS Stromiec (B) 1:2

28 lutego: GKS Chynów (A)

Kraska Jasieniec

6 lutego: Broń Radom (juniorzy) 1:5

14 lutego: Ruszcovia Borkowice (A) 4:0

14 lutego: SKS Potworów (A) 0:0

21 lutego: Zodiak Sucha (LO) 2:5

27 lutego: Radomiak II Radom (IV) 0:13

6 marca: KS Magnuszew (A) 1:2

10 kwietnia: Perła Złotokłos (LO) 0:6

KS Błotnica

13 lutego: Sokół Przytyk (A) 0:1

20 lutego: Broń Radom (juniorzy) 8:1 (Jurczak 3x, Grochala 2x, K. Dębski, Rogoliński, Prasek)

???

KS Lesznowola

14 lutego: GKS Belsk Duży (B) 3:1 (Karol Kołecki, Alan Sygnarek, Kamil Zieliński)

21 lutego: Iskra Zbrosza Duża (B) 4:2 (Mariusz Brzeziński, Alan Sygnarek, Kamil Zieliński, Tomasz Chróścik)

27/28 lutego: UKS Tarczyn (A)

6/7 marca: GKS Stromiec (B)

Legion Głowaczów

30/31 stycznia: GKS Stromiec (B)

6/7 lutego: KP Stanisławice (B)

14 lutego: Energia II Kozienice (A) 2;2 (Słowikowski, Łukowski)

21 lutego: Wisła Solec (A) 4:1 (Lisiewski 2x, Siębor, Łukowski)

28 lutego: KS Magnuszew (A) 4:4 (Siębor 2x, Łukowski 2x)

7 marca: Akcja Jastrzębia (A) 2:4 (Łukowski 2x)

MKS Wyśmierzyce

Klub nie przekazał planu sparingów

13 lutego: KS Wysokin (B) 3:2 (Norbert Łysakowski, zawodnik testowany, Sebastian Kwiatkowski)

20 lutego: Postęp Łaziska (B) 3:3 (Norbert Łysakowski 2x, B. Narożnik)

25 lutego: Broń II Radom (A) 0:2

27 lutego: Płudy Warszawa (B) 3:1 (zawodnik testowany I, D. Łysakowski, zawodnik testowany II)

7 marca: GKS Belsk Duży (B) 3:2 (Norbert Łysakowski, Dawid Łysakowski, samobójcza)

Młodzik-18 Radom

14 lutego: Oronka Orońsko (LO) 2:2

20 lutego: Królewscy Jedlnia (LO) 5:4

27 lutego: Wisła Chotcza (A) 5:1 (zawodnik testowany 3x, Pionka, Grzmiel)

6 marca: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 4:1 (Prusiński, Żyła, Pionka, zawodnik testowany)

3 kwietnia: Drogowiec Jedlińsk (LO) 0:7

10 kwietnia: Gracja Tczów (A) 1:7

Orzeł Gielniów

14/15 lutego: Granat Borki (A) - odwołany

21 lutego: Olimpia Wola Załęzna (LO) 3:3 (Artur Kowalczyk, Kamil Neska, Kacper Michurski)

28 lutego: KS Wysokin (B) 5:2 (Kamil Neska, Damian Sapieja, Dominik Miernik, Adam Michurski 2x)

7 marca: Zamłynie Radom (IV) 1:6 (Kacper Michurski)

Powała Taczów

13 lutego: Blask Odrzywół (A) 3:3 ()

20 lutego: Akcja Jastrzębia (A) 1:3 (Daniel Sobieraj)

27 lutego: Królewscy Jedlnia (LO) 3:8 ()

6/7 marca: Postęp Łaziska (B)

Ruszcovia Borkowice

14 lutego: SKS Potworów (A) 1:1 (Jakub Kacprzak)

14 lutego: Kraska Jasieniec (A) 0:4

20 lutego: KS Potworów (A) 4:2 (Skalski 3x, Jakub Kacprzak)

26 lutego: Iłzanka Kazanów (LO) 2:2 (Jakub Kacprzak, Paweł Kapusta)

28 lutego: Juventa Starachowice (juniorzy) - odwołany

28 lutego: Hubal Chlewiska (B) 13:2 (Pęzik 4x, Jakub Kacprzak 2x, Paweł Kapusta 2x, Konieczny, Gruszka, Marcin Fidos, Cezary Polak, Wojtunik)

6 marca: Jaguar Wolanów (B) 3:0 (Patryk Skalski, Marcin Fidos, Mateusz Prażmowski)

Sadownik Błędów

???

SKS Potworów

14 lutego: Ruszcovia Borkowice (A) 1:1

14 lutego: Kraska Jasieniec (A) 0:0

20 lutego: Blask Odrzywół (A) 1:1

21 marca: Centrum Radom (LO) 2:2

???

Sokół Przytyk

30 stycznia: Broń II Radom (A) 2:3

13 lutego: KS Błotnica (A) 1:0 (Krzysztof Bełzowski)

27 lutego: Jaguar Wolanów (A) 10:0 (M. Soliński 5x, Bełzowski 2x, Dawid Gołębiowski, Paweł Czajka, Dominik Witkowski)

1 marca: Centrum Radom (LO) 1:2

???

Wulkan Zakrzew

Klub nie przesłał planu sparingów

7 lutego: Gryfia Mirów (A) 5:3 (Jakub Rdzanek 3x, Rafał Wojciechowski, Szymon Janduła)

13 lutego: Skaryszewianka Skaryszew (A) 5:2 (Szymon Janduła 2x, Jakub Rdzanek, Paweł Szczurowski, Oskar Czajkoski)

9 marca: Zodiak Sucha (LO) 4:1

???

 

Klasa B - grupa I

Hubal Chlewiska

28 lutego: Ruszcovia Borkowice (A) 2:13

???

KS Maków

6 marca: Polonia Iłża (A) 1:9

???

Legion Suskowola

7 marca: Gryf Policzna (LO) 0:13

???

Lider Video Ciepielów

???

LZS Zalesice

??? 

Postęp Łaziska

13 lutego: LKS Białaczów (B) 3:4

14 lutego: Broń Radom (juniorzy) 1:1 (Janduła)

20 lutego: MKS Wyśmierzyce (A) 3:3 (Pożyczka, Klich, Kwaśniewski)

21 lutego: Radomiak II Radom (IV)

28 lutego: Coco Jambo Warszawa (A) 4:2

7 marca: Powała Taczów (A)

14 marca: UWKS Legia Warszawa (B) - odwołany

21 marca: GKS Stromiec (B)

28 marca: Strażak Wielogóra (B)

WKS Zajezierze

21 lutego: Gabaryty Dęblin (B) 3:6

???

Zorza Kowala

???

Zwolenianka II Zwoleń

7 lutego: SKS Leokadiów (B) 2:2

14 lutego: Krępianka Rzeczniów (A) 4:4

21 lutego: Wisła Chotcza (A) 2:3

27 lutego: Serokomla Janowiec (A) 4:1

3 marca: KS Góra Puławska (A)

6 marca: Gracja II Tczów (B)

13 marca: Legion Suskowola (B)

20 marca: Czarni Puszno Godowskie (B)

27 marca: Lider Video Ciepielów (B)

 

Klasa B - grupa II

GKS Belsk Duży

14 lutego: KS Lesznowola (A) 1:3

7 marca: MKS Wyśmierzyce (A) 2:3

???

GKS Stromiec

31 stycznia: Legion Głowaczów (A)

7 lutego: Blask Odrzywół (A)

14 lutego: Sadownik Błędów (A)

14 lutego: KS Potworów (B) 4:3

17 lutego: Zodiak Sucha (LO) 3:7

21 lutego: GPSZ Głuchów (A) 2:1

28 lutego: MKS Wyśmierzyce (A)

21 marca: Postęp Łaziska (B)

Iskra Zbrosza Duża

7 lutego: GPSZ Głuchów (A)

14 lutego: GKS Chynów (A) 2:6 (Sieńko, Stolarski)

21 lutego: KS Lesznowola (A) 2:4 (Foltyn, Stolarski)

28 lutego: Przyszłość Włochy (LO) - odwołany

7 marca: Grom Prace Małe (B) 2:3 (Kamiński, Foltyn)

14 marca: SRS Zamienie (B)

21 marca: Wola Wola Chojnata (A)

Jaguar Wolanów

27 lutego: Sokół Przytyk (A) 0:10

6 marca: Ruszcovia Borkowice (A) 0:3

???

KP Stanisławice

27 lutego: Energia II Kozienice (A) 2:9

6 marca: Gracja Tczów (A) 0:6

???

KS Wysokin

13 lutego: MKS Wyśmierzyce (A) 2:3

28 lutego: Orzeł Gielniów (A) 2:5

???

Megawat Świerże Górne

20 lutego: Energia II Kozienice (A) 1:5

27 lutego: Wisła Solec (A) 3:5

6 marca: Wisła Chotcza (A) 0:6

???

Strażak Wielogóra

???

Zorza Klwów

???