Liga Okręgowa

Czarni Węgrów

14 lutego: Rywal Ruchna (A) 3:2 (Sałasiński, Kamil Kowalczyk, Patryk Kąkol)

21 lutego: ŁKS Łochów (A) 2:7

28 lutego: Rywal Ruchna (A) 7:1

7 marca: ŁKS Łochów (A) 1:2

14 marca: Wicher II Kobyłka (B) 1:4

Fenix Siennica

31 stycznia: Advit Wiązowna (A) 2:5 (Witowski, Maciejewski)

6 lutego: Ar-Tig Huta Dąbrowa (LO) 4:4 (Boruciński 2x, Zyglarski, Szczęsny)

13 lutego: Józefovia II Józefów (A) 2:3 (Osica 2x)

17 lutego: Kolektyw Oleśnica (LO) - odwołany

20 lutego: Mazur II Karczew (LO) 0:3

25 lutego: Jutrzenka Cegłów (A) 4:2 (Waszelewski, Witowski, Matosek, Szubiński)

28 lutego: CKS Celestynów (A) 10:0 (Osica 5x, Markowski 3x, Waszelewski, Szczęsny)

6 marca: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 3:1 (Matosek, Zagrabski, Szczęsny)

7 kwietnia: KS Wesoła (LO) 1:3

Jabłonianka Jabłonna Lacka

Klub (władze i sztab szkoleniowy) nie współpracuje z Piłką na Mazowszu

21 lutego: BTS Verifis Wyrozęby (B) 3:3 (Jacek Toczyski, Piotr Domański, samobójcza)

27 lutego: Polonez Mordy (LO) 8:4 (Piotr Domański 3x, Jacek Toczyski 2x, Maciej Ołtarzewski, Karol Przybyszewski, samobójcza)

6 marca: Podlasie II Sokołów Podlaski (B) 3:4 (Jacek Toczyski, Maciej Michalczuk, zawodnik testowany)

Jastrząb Żeliszew

27 stycznia: Pogoń II Siedlce (IV)

31 stycznia: Wektra Zbuczyn (LO)

6/7 lutego: Grodzisk Krzymosze (A)

14 lutego: Naprzód Skórzec (LO) 0:3

21 lutego: Kolektyw Oleśnica (LO) 2:2 (Dorian Zając 2x)

27 lutego: Pogoń Siedlce (juniorzy) 5:2 (Dorian Zając 2x, Maciej Pazdyga, Cezary Bareja, Wróbel)

7 marca: Bad Boys Zastawie (LO) 6:5 (Mateusz Stankiewicz 3x, Gabriel Konopka 2x, Patryk Sadowiak)

Kolektyw Oleśnica

6/7 lutego: ULKS Gołąbek (A) i Bór Dąbie (LO)

10 lutego: Fenix Siennica (LO) - odwołany

13 lutego: Ar-Tig Huta Dąbrowa (LO) 0:8

14 lutego: Grodzisk Krzymosze (A) 2:5 (Marcin Pilich, Dominik Szostek)

20 lutego: Świt Barcząca (B) 8:1 (Paweł Rucikowski 3x, Mariusz Paudyna 2x, Adrian Redosz, Marcin Pilich, Kamil Stanisławowski)

21 lutego: Jastrząb Żeliszew (LO) 2:2 (Kamil Stanisławowski, Adrian Pilich)

24 lutego: Promnik Łaskarzew (A) 2:6 (Kamil Stanisławowski, B. Wysocki)

27 lutego: Tajfun Jartypory (A) 1:2 (Marcin Pilich)

3 marca: Promnik Gończyce (A) 1:2 (Kamil Stanisławowski)

6 marca: Wisła Dziecinów (LO) 4:4 (Kamil Stanisławowski, Adrian Pilich, Adrian Czajka, Michał Lewandowski)

LKS Ostrówek

7 lutego: Rywal Ruchna (A) 4:2 (Mariusz Kopacz 3x, Hubert Zach)

13/14 lutego: Wisła Zakroczym (B) - odwołany

14 lutego: Jedność Warszawa (B) 2:6 (Mariusz Kopacz 2x)

21 lutego: Tajfun Jartypory (A) 2:3 (Konrad Akonom, Mariusz Kopacz)

28 lutego: Advit Wiązowna (A) 4:2 (Hubert Zach 2x, Klaudiusz Smolewski, Mariusz Kopacz)

6 marca: Wicher II Kobyłka (B) 3:3 (Łukasz Fedorczyk, Konrad Akonom, Paweł Grig)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki

30 stycznia: KS Wesoła (LO) - odwołany

6 lutego: Bizon Jeleniec (IV) 3:1 (Mazanka, Proczek, Sekular)

13 lutego: Sparta Jazgarzew (IV) 2:1 (K. Witkowski, Tomczak)

20 lutego: Orlęta Łuków (IV) 1:4 (Dzięcielski)

26 lutego: Start Otwock (LO) 1:1 (Szczęsny)

3 marca: Mazur II Karczew (LO) 3:5 (Nojszewski 2x, Wójcik)

6 marca: Wisła Dziecinów (LO) - odwołany

Miedzanka Miedzna

Klub nie przesłał planu sparingów

20 lutego: Rywal Ruchna (A) 4:2

28 lutego: BTS Verifis Wyrozęby (B) 4:3

6 marca: Kosovia Kosów Lacki (A) 1:5

MKS Małkinia

16 stycznia: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) - odwołany

24 stycznia: Polonia II Warszawa (LO) - odwołany

30 stycznia: Sokół Serock (LO)

6/7 lutego: Wymakracz Długosiodło (A)

10 lutego: Pogoń II Siedlce (IV)

13/14 lutego: Orlęta Czyżew (LO) - odwołany

20 lutego: Sarmata Warszawa (LO) 3:5 (Zawistowski 2x, samobójcza)

25 lutego: ŁKS Łochów (A) 3:5 (Przemysław Maliszewski 2x, Marcin Sadowski)

28 lutego: Kosovia Kosów Lacki (A) 3:2 (Bartosz Składanowski, Michał Zawistowski, Cezary Giżyński)

7 marca: KS Śniadowo (LO) 0:2

Naprzód Skórzec

30 stycznia: Hutnik Huta Czechy (IV)

6 lutego: Proch Pionki (IV)

13 lutego: Jastrząb Żeliszew (LO) 3:0 (Patryk Skrzypek, Maciej Chmielewski, Kacper Pawlik)

17 lutego: Bug Wyszków (LO) 1:1 (Sebastian Krasuski)

20 lutego: Polonez Mordy (LO) 13:1 (zawodnik testowany, Damian Chłopek 3x, Patryk Sierociuk, Patryk Skrzypek, Tomasz Kacprzak, zawodnik testowany II, Kacper Pawlik, Sebastian Krasuski, Kamil Gołoś, Aleksander Kacprzak, Patryk Szachnowski)

25 lutego: Wilga Miastków Kościelny (LO) 5:0 (Maciej Chmielewski, Jakub Pawlik, Damian Chłopek 2x, Marcin Adamiak)

27 lutego: Tygrys Huta Mińska (IV) 3:1 (zawodnik testowany 2x, Patryk Skrzypek)

6 marca: Hutnik Huta Czechy (IV) 4:3 (Damian Chłopek 2x, Michał Filipek, Karol Chojecki)

18 kwietnia: Kujawiak Stanin (LO) 8:0 (Michał Filipek 3x, Damian Chłopek 2x, Mateusz Kafara 2x, Patryk Skrzypek)

Orzeł Unin

23 stycznia: Promnik Łaskarzew (A)

30 stycznia: Pogoń II Siedlce (IV)

6 lutego: Mazur II Karczew (LO) 4:1

13 lutego: Start Otwock (LO) 1:2

20 lutego: Hutnik Huta Czechy (IV) 5:1 (Tomasz Gora, Krystian Parzyszek 3x, Wojciech Migas)

27 lutego: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 6:3 (Dominik Jarek, Krystian Parzyszek 2x, Mateusz Matysiak, Wojciech Migas, Rafał Krzyśpiak)

6 marca: Sęp Żelechów (A) - odwołany

Płomień Dębe Wielkie

30/31 stycznia: Bizon Jeleniec (IV)

6 lutego: Agape Białołęka (LO)

13 lutego: Dąb Wieliszew (LO) 1:1 (Kamil Tymiński)

21 lutego: Polonia II Warszawa (LO) 1:5 (Krystian Rogala)

26 lutego: Termy Uniejów (LO) 0:1

2 marca: Bizon Jeleniec (IV) 0:2

6 marca: Promnik Łaskarzew (A) 6:1 (J. Laskowski, Matwiejczyk, Jarzębski, Siporski, Suski, Malesa)

Polonez Mordy

21 lutego: Naprzód Skórzec (LO) 1:13 (Michał Filipek)

27 lutego: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 4:8 (Patryk Ciulak, Karol Karpiniuk, Marek Adamczyk, samobójcza)

6/7 marca: Victoria Kałuszyn (LO) - odwołany

Victoria Kałuszyn

Klub nie przesłał planu sparingów

14 lutego: Orzeł Parysów (B) 1:4

21 lutego: Rywal Ruchna (A) 3:1 (Karol Niegowski, Michał Wójcik 2x)

27 lutego: Grodzisk Krzymosze (A) 2:1 (Karol Niegowski, Paweł Wąsowski)

???

Watra Mrozy

30/31 stycznia: Laura Chylice (LO) - odwołany

6 lutego: Wilga Garwolin (IV) 1:3 (Kwiatkowski)

13 lutego: Wisła Dziecinów (LO) 5:3 (Filip Kąca, Hubert Kąca 2x, Marcin Kowalczyk, B. Mrozik)

20 lutego: Promnik Łaskarzew (A) 6:2 (Filip Kąca, zawodnik testowany 2x, Jacek Wronowski, B. Mrozik, Adrian Kosyl)

28 lutego: Korona Góra Kalwaria (LO) 1:1 (Łukasz Żera)

7 marca: Kosovia Kosów Lacki (A) - odwołany

25 marca: KS Wesoła (LO) 2:4

Wektra Zbuczyn

13 lutego: MKS Mielnik (IV) 1:1

20 lutego: Unia Żabików (LO) 1:2

23 lutego: Pogoń II Siedlce (IV) 1:4

26 lutego: Krzna Rzeczyca (A) 4:3 (Jakub Bobryk, Kamil Bobryk, Jan Mruz, Cezary Kruk)

7 marca; Grodzisk Krzymosze (A) 3:1

Wilga Miastków Kościelny

17 stycznia: Wilga II Garwolin (B) - odwołany

23 stycznia: Mazur II Karczew (LO) 2:5

27 stycznia: Mazowsze Miętne (juniorzy) - odwołany

30 stycznia: Wilga Garwolin (IV)

6 lutego: Wisła Dziecinów (LO) 1:5

13 lutego: Promnik Łaskarzew (A) 1:0

17 lutego: Bizon Jelenied (IV) - odwołany

21 lutego: Ar-Tig Huta Dąbrowa (LO) 4:2

25 lutego: Naprzód Skórzec (LO) 0:5

27 lutego: Amur Wilga (A) 1:1 (Jakub Odziemczyk)

2 marca: Bór Regut (A) 6:2

6 marca: Advit Wiązowna (A) 8:3

Zryw Sobolew

6/7 lutego: Gabaryty Dęblin (A)

13 lutego: Korona Góra Kalwaria (LO) 2:2 (Marek Górski, zawodnik testowany)

21 lutego: Amator Leopoldów-Rososz (A) 4:4 (Przemysław Komar, Damian Kulik, Paweł Król, Marek Górski)

27 lutego: Promnik Łaskarzew (A) 4:5 (Mateusz Michalec 2x, Marek Górski, Przemysław Komar)

7 marca: Wisła Maciejowice (A) 2:2 (Górski, Kulik)

 

Klasa A

Grodzisk Krzymosze

30/31 stycznia: Victoria Kałuszyn (LO)

6/7 lutego: Jastrząb Żeliszew (LO)

14 lutego: Kolektyw Oleśnica (LO) 5:2 (Marcel Kołodziejczuk 3x, Bartosz Michalak, Piotr Młynarz)

21 lutego: ŁDK Łosice (A) 1:2 (Marcel Kołodziejczuk)

27 lutego: Victoria Kałuszyn (LO) 1:2 (Damian Piotrowski)

7 marca: Wektra Zbuczyn (LO) 1:3 (Paweł Zacharczuk)

13 marca: Świt Barcząca (B) 4:1 (Piotr Młynarz, Hubert Wysokiński 3x)

20/21 marca: Amazonka Wiśniew (B)

Iskra Kotuń

28 lutego: Jutrzenka Cegłów (A) 2:7

7 marca: LUKS Rzakta (B) 2:4

14 marca: Tygrys II Huta Mińska (B) 1:4

21 marca: Armaty Stoczek Łukowski (B)

25 marca: Victoria Kałuszyn (LO)

18 kwietnia: ULKS Gołąbek (A) 3:6

Jutrzenka Cegłów

13 lutego: KS Glinianka (B) 1:1

25 lutego: Fenix Siennica (LO) 2:4 (Michał Branicki 2x)

28 lutego: Iskra Kotuń (A) 7:2 (Michał Branicki 3x, Michał Wadas 2x, Piotr Filipiec, Kamil Suchecki)

5 marca: Świt Barcząca (B) 0:2

11 marca: Olimpia Latowicz (A) 1:5

21 marca: GKS Dobre (B) 1:3

21 marca: LUKS Rzakta (B)

30 marca: GKS Dobre (B) 6:1

9 kwietnia: Armaty Stoczek Łukowski (B) 6:4

Kosovia Kosów Lacki

21 lutego: GKS Andrzejewo (A) 4:3 (Konrad Zębrowski, Krzysztof Żochowski, Łukasz Zalewski 2x)

28 lutego: MKS Małkinia (LO) 2:3 (Daniel Zieliński, Adrian Byczkowski)

6 marca: Miedzanka Miedzna (LO) 5:1 (Daniel Zieliński 2x, samobójcza, samobójcza, Witalij Burko)

7 marca: Watra Mrozy (LO) - odwołany

21 marca: Podlasie II Sokołów Podlaski (B)

ŁDK Łosice

21 lutego: Grodzisk Krzymosze (A) 2:1

28 lutego: SPLMGP Rogoźnica (A) 5:5 (Marek Sawicki, Łukasz Naumiuk 2x, Artur Chraszcz, Mateusz Chorbowicz)

7 marca: Kolejarz Czeremcha (A) 5:4 (Maciej Szpura 3x, Mateusz Chorbowicz, Kajetan Rosiak)

14 marca: Młodzieżówka Radzyń Podlaski (A)

17 marca: Huragan II Międzyrzec Podlaski (B)

Olimpia Latowicz

Klub nie przesłał planu sparingów

11 marca: Jutrzenka Cegłów (A) 5:1

???

Promnik Gończyce

14 lutego: Wisła Maciejowice (A) 3:5

21 lutego: Orzeł Parysów (B) 1:3

27 lutego: Wilga II Garwolin (B) 3:1 (Marcin Papiernik, Krzysztof Szewczyk 2x)

3 marca: Kolektyw Oleśnica (LO) 2:1 (Marcin Papiernik, Kiliszek)

13/14 lutego: Kujawiak Stanin (LO)

20/21 lutego: Promnik Łaskarzew (A)

Rywal Ruchna

Klub nie przekazał planu sparingów

7 lutego: LKS Ostrówek (LO) 2:4

14 lutego: Czarni Węgrów (LO) 2:3 (Mateusz Kowalczyk, zawodnik testowany)

20 lutego: Miedzanka Miedzna (LO) 2:4 (Maciej Mieszało Mateusz Kowalczyk)

21 lutego: Victoria Kałuszyn (LO) 1:3 (Michał Polkowski)

28 lutego: Czarni Węgrów (LO) 1:7 (Maciej Mieszało)

7 marca: BTS Verifis Wyrozęby (B) 5:1 (Michał Gryglas 3x, Adrian Kocon, Maciej Mieszało)

13 marca: Tęcza Stanisławów (A) 4:3 (Maciej Mieszało 2x, Marcin Domański, Mateusz Staniszewski)

Sęp Żelechów

31 stycznia: Orlęta Łuków (IV) 1:6

7 lutego: Unia Krzywda (LO) 4:0

13 lutego: Świt Barcząca (B) 3:3

14 lutego: Bór Dąbie (LO) 7:1

20 lutego: Pogoń II Siedlce (IV) 2:1 (Damian Grzyb, Albert Stodulski)

28 lutego: Bad Boys Zastawie (LO) 3:1

7 marca: Orzeł Unin (LO) - odwołany

7 marca: Wilga Garwolin (juniorzy) 2:1

13 marca: Ar-Tig Huta Dąbrowa (LO)

14 marca: KS Puznówka (B)

20 marca: Unia Krzywda (LO)

Tajfun Jartypory

13 lutego: Korona Jadów (B) 2:1 (Mateusz Laskowski, Michał Tchórzewski)

21 lutego: LKS Ostrówek (LO) 3:2 (Pełka, Wieliczko, Tchórzewski)

27 lutego: Kolektyw Oleśnica (LO) 2:1 (Marek Mazurek, Tomasz Pędzich)

7 marca: Victoria Kałuszyn (LO) - odwołany

13/14 marca: Podlasie II Sokołów Podlaski (B)

14 marca: Błękitni Stoczek Węgrowski (B) 2:2 (Pełka 2x)

Tęcza Korczew

Klub najprawdopodobniej ustala sparingi "na bieżąco"

???

Tęcza Stanisławów

Klub nie przekazał planu sparingów

20 lutego: KS Glinianka (B) 0:3

? lutego: Amazonka Wiśniew (B) 4:2 (zawodnik testowany, Smoktunowicz, Rejmer, Jackowski)

? marca: Płomień II Dębe Wielkie (B) 5:2 (Smoderek 2x, zawodnik testowany, Glanowski, Smoktunowicz)

13 marca: Rywal Ruchna (A) 3:4

???

ULKS Gołąbek

Klub nie przekazał planu sparingów

28 lutego: LUKS Rzakta (B) 6:4 (Michał Kruszewski 2x, Karol Kruszewski 2x, Marcin Utnicki, Kamil Mamcarz)

7 marca: Niwa Tęczki (B) 4:1 (M. Kruszewski 3x, Jabłoński)

14 marca: Armaty Stoczek Łukowski (B) 6:2 (zawodnik testowany 2x, Skóra, K. Kruszewski 3x)

18 kwietnia: Iskra Kotuń (A) 6:3 (M. Kruszewski 2x, Wierzbicki, Mamcarz, K. Kruszewski, Jabłoński)

???

Wicher Sadowne

Klub nie przekazał planu sparingów

? lutego: GKS Dobre (B) 5:2

14 lutego: Bug Wyszków (juniorzy) 5:2

21 lutego: Huragan II Wołomin (A) 3:6

28 lutego: Wicher II Kobyłka (B) 2:6

6 marca: Korona Jadów (B) 1:8

???

 

Klasa B

Amazonka Wiśniew

? lutego: Tęcza Stanisławów (A) 2:4

???

BTS Verifis Wyrozęby

14 lutego: Unia Ciechanowiec (LO) 3:3 (Sylwester Niewiadomski, Rafał Długołęcki, Przemysław Jaczewski)

21 lutego: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 3:3

28 lutego: Miedzanka Miedzna (LO) 3:4

???

Błękitni Stoczek Węgrowski

14 marca: Tajfun Jartypory (A) 2:2

GKS Dobre

? lutego: Wicher Sadowne (A) 2:5

27 lutego: Korona Jadów (B) 2:7

7 marca: Tygrys II Huta Mińska (B) 1:6

21 marca: Jutrzenka Cegłów (A) 3:1

30 marca: Jutrzenka Cegłów (A) 1:6

LUKS Rzakta

21 lutego: Dragon Nowe Osiny (-) - odwołany

28 lutego: ULKS Gołąbek (A) 4:6 (Daniel Grabowski, Maciej Kozłowski, Krystian Fijałek, Mateusz Kozłowski)

28 lutego: KS Puznówka (B) - odwołany

7 marca: Iskra Kotuń (A) 4:2 (Gałązka 3x, Fijałek)

14 marca: Wicher Sadowne (A)

21 marca: Jutrzenka Cegłów (A)

28 marca: Jupiter Koszewnica (-)

Niwa Tęczki

7 marca: ULKS Gołąbek (A) 1:4

???

Płomień II Dębe Wielkie

21 lutego: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 0:10

? marca: Tęcza Stanisławów (A) 2:5

???

Podlasie II Sokołów Podlaski

6 marca: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 3:4

???

Świt Barcząca

7 lutego: Champion Otwock (B)

13 lutego: Sęp Żelechów (A) 3:3 (Jakub Popławski 3x)

20 lutego: Kolektyw Oleśnica (LO) 1:8

28 lutego: UWKS Legia Warszawa (B) 0:5

5 marca: Jutrzenka Cegłów (A) 2:0 (Łobiński, Wąsowski)

13 marca: Grodzisk Krzymosze (A) 1:4 (zawodnik testowany)

20/21 marca: Vulcan Wólka Mlądzka (A)

27/28 marca: GKS Dobre (B)

Tygrys II Huta Mińska

7 marca: GKS Dobre (B) 6:1

14 marca: Iskra Kotuń (A) 4:1