Grupa I

Bednarska Warszawa

Klub nie przesłał planu sparingów

28 lutego: Partyzant Leszno (A) 7:1

???

Błyskawica Warszawa

7 lutego: MKS Polonia Warszawa (juniorzy) 1:1 (Emil Byczkowski)

14 lutego: GKS Podolszyn (A) 2:3 (Marcin Chuptyś 2x)

21 lutego: Wisła Zakroczym (B) - odwołany

21 lutego: Wisła Jabłonna (LO) 2:3 (Norbert Tymiński, Arkadiusz Kowalski)

28 lutego: Champion Warszawa (juniorzy) - odwołany

28 lutego: Marymont Warszawa (B) 4:4 (Emil Byczkowski, Patryk Mielczarek, Krzysztof Marczak, Kamil Snopek)

6 marca: KS Pniewo (B) 7:3 (Adam Józefowski, Michał Żwinis, Arkadiusz Kowalski, Konrad Dzięcioł 3x, Emil Byczkowski)

13 marca: AP Eskadra Warszawa (B) 1:2 (Mateusz Malinowski)

21 marca: Cuervos FC (B) 6:2 (Pawlo Cyrkunenko, Kamil Snopek, Konrad Dzięcioł 2x, Mateusz Malinowski, Adam Sobczak)

Coco Jambo Warszawa

21 lutego: FC 2012 Różan (B) 3:3

28 lutego: Postęp Łaziska (B) 2:4

14 marca: Bóbr Tłuszcz (B)

21 marca: Kamionek Warszawa (A)

Dąb II Wieliszew

23 stycznia: Mewa Krubin (B) 4:1

30 stycznia: Ursus Warszawa (CLJ) 0:8

6 lutego: UKS Łady (B) 3:3

13 lutego: Champion Otwock (B) - odwołany

20 lutego: Korona Jadów (B) 3:6

24 lutego: Legionovia Legionowo (juniorzy) 3:5

28 lutego: GKS Gumino (B) 1:2

7 marca: Kamionek Warszawa (A) 5:8

9 marca: Mazur II Radzymin (A) 1:4

14 marca: FC 2012 Różan (B) 3:1

GKS Dąbrówka

6 lutego: Orły Zielonka (B) 1:1 (zawodnik testowany)

13 lutego: Legionovia II Legionowo (LO) 2:1 (Dariusz Wojsznisz, Piotr Bielecki)

14 lutego: Victoria Zerzeń (B) 4:3 (Dariusz Wojsznisz, Piotr Lis, Kamil Malinowski, zawodnik testowany)

20 lutego: Bóbr Tłuszcz (B) 1:1 (Kamil Malinowski)

25 lutego: Kamionek Warszawa (A) 4:3 (Marcin Szczepanik 2x, Henryk Bielecki, Taras Zaricznyj)

27 lutego: Ząbkovia Ząbki (juniorzy) 5:6 (Piotr Lis 2x, Piotr Bielecki 2x, Henryk Bielecki)

28 lutego: Wisła Jabłonna (LO) 2:0 (Daniel Anczarski, samobójcza)

6 marca: Drukarz II Warszawa (A) 1:0 (Jakub Mordasewicz)

7 marca: Victoria II Sulejówek (LO) 0:6

13/14 marca: BUKS Pruszków (B)

20 marca: Świt Warszawa (A) 1:1 (Taras Zaricznyj)

Huragan II Wołomin

13 lutego: Wicher Sadowne (A)

20 lutego: Wilga II Garwolin (B) 4:2 (Marcinkiewicz 3x, Lewandowski)

26 lutego: KS Wąsewo (LO) 2:2 (Saulewicz, Marcinkiewicz)

4 marca: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 0:1

6 marca: Mazur II Radzymin (A) 4:7

13 marca: Victoria Warszawa (A) 2:1 (Gałązka, Kamil Kamiński)

13/14 marca: Victoria Zarzeń (B)

Korona Warszawa

7 lutego: Bóbr Tłuszcz (B) 2:1

14 lutego: Wicher II Kobyłka (B) 1:3

20 lutego: Laura Chylice (LO) 3:4 (Wielądek 2x, Kasprzak)

28 lutego: Hutnik II Warszawa (LO) 8:1 (Ciurzyński, Kasprzak 2x, Wizor, Fume 4x)

6 marca: Milan Milanówek (LO) 1:5 (Tomasz Domański)

13 marca: Józefovia II Józefów (A) 1:1

20 marca: Huragan Wołomin (IV) 0:9

20 marca: Korona Jadów (B)

KTS Weszło

30 stycznia: Okęcie Warszawa (IV) 3:4

6 lutego: Legionovia Legionowo (III) 3:1

13 lutego: Ursus Warszawa (juniorzy) - odwołany

20 lutego: MKS II Piaseczno (A) 9:1

24 lutego: Znicz II Pruszków (IV) 2:3

27 lutego: Laura Chylice (LO) 2:2

3 marca: Grom Warszawa (LO) 5:2

6 marca: Start Otwock (LO) 1:3

6 marca: Perła Złotokłos (LO) - odwołany

10 marca: Znicz II Pruszków (IV) 2:1

13 marca: Victoria Zerzeń (B)

ŁKS Łochów

Klub planował sparingi na bieżąco

10 lutego: Bug Wyszków (LO) 2:5 (Michał Chmielewski, Piotr Oniszk)

21 lutego: Czarni Węgrów (LO) 7:2 (Radosław Gręda, Piotr Oniszk 4x, Bartosz Suchenek, Michał Chmielewski)

25 lutego: MKS Małkinia (LO) 5:3 (Sławomir Damętko, Michał Chmielewski 2x, Łukasz Chmielewski, Piotr Oniszk)

7 marca: Czarni Węgrów (LO) 2:1 (Radosław Gręda 2x)

14 marca: KS Halinów (A) 4:0 (Radosław Gręda 2x, Łukasz Chmielewski, Michał Chmielewski)

???

Madziar Nieporęt

17 stycznia: Talent Warszawa (A) - odwołany

23 stycznia: Orły Zielonka (B) 2:2 (Przemysław Smoczyński, Mateusz Mańk)

31 stycznia: Wisła Jabłonna (LO)

31 stycznia: Legionovia II Legionowo (LO) 1:4 (Maciej Gust)

4 lutego: Legionovia II Legionowo (LO) 3:7

6 lutego: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 5:0 (zawodnik testowany, Krzysztof Bolkowski, Marcin Szczur, Dawid Węgorowski, zawodnik testowany II)

14 lutego: Agape Białołęka (LO)

21 lutego: Wicher II Kobyłka (B) 6:1 (zawodnik testowany I, Łukasz Banaszek, Michał Jackiewicz, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III 3x)

27 lutego: Dąb Wieliszew (LO) 5:3 (samobójcza, samobójcza, zawodnik testowany, Mateusz Mańk, zawodnik testowany II)

6 marca: Orły Zielonka (B) 7:1 (Maciej Gust 3x, zawodnik testowany, Jakub Jankowski, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

13 marca: Marcovia Marki (juniorzy) 3:1 (zawodnik testowany, Jakub Jankowski, Marcin Szczur)

14 marca: Legionovia II Legionowo (LO) 3:5 (zawodnik testowany, Tomasz Tomaszek 2x)

Rozwój Warszawa

Klub wycofał się z rozgrywek

Rządza Załubice

6 lutego: Mazur II Radzymin (B) 2:7

20 lutego: Victoria Warszawa (B) 3:3

28 lutego: Mewa Krubin (B) 11:1

7 marca: Targówek Warszawa (B) 1:5

13 marca: Farmacja Tarchomin (B) 7:3

14 marca: Rotavia Nieporęt (B) 3:0

21 marca: Amigos Warszawa (A) 3:1

?? kwietnia: Mazur II Radzymin (B) 3:3

?? kwietnia: Marymont Warszawa (B) 9:1

Wkra Pomiechówek

23 stycznia: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 1:7

? lutego: Drukarz Warszawa (juniorzy) 14:0

? lutego: Lotnisko Modlin (B) 4:0

24 lutego: Mazur Radzymin (LO) 2:0 (mecz przerwany w 40 minucie)

3 marca: Bóbr Tłuszcz (B) 1:1

6 marca: Varsovia Warszawa (juniorzy) 4:1

13/14 marca: Orły Zielonka (B)

WKS Rząśnik

31 stycznia: FC 2012 Różan (B) 4:3 (M. Krawczyk 2x, G. Abramczyk, J. Wierzchoń)

7 lutego: KS Wąsewo (LO) 0:0

13 lutego: Bóbr Tłuszcz (LO) - odwołany

17 lutego: Mazur Radzymin (LO) 1:5 (Łukasz PIątek)

20 lutego: Wymakracz Długosiodło (A) 2:0 (Patryk Mąka, Łukasz PIątek)

28 lutego: Legion Warszawa (juniorzy) 1:5 (Michał Piotrowski)

6/7 marca: GKS Pokrzywnica (LO) - odwołany

13 marca: Talent Warszawa (B)

20 marca: Orz Goworowo (B)

 

Grupa II

Advit Wiązowna

31 stycznia: Fenix Siennica (LO) 5:2 (Bąk 2x, Zapaśnik 2x, Żelazowski)

6 lutego: Escola Varsovia (juniorzy)

13 lutego: City Wilanów (A) 2:2

21 lutego: Targówek Warszawa (B) 6:3

24 lutego: Wisła Dziecinów (LO) 1:4

28 lutego: LKS Ostrówek (LO) 2:4 (Bąk, zawodnik testowany)

3 marca: SEMP Ursynów (LO) 1:1 (Zapaśnik)

6 marca: Wilga Miastków Kościelny (LO) 3:8

10 marca: Champions Otwock (B) 1:1

13/14 marca: UKS ASzWoj Rembertów (B)

20/21 marca: City Wilanów (A)

AKS Zły Warszawa

Klub nie przesłał planu sparingów

6 lutego: KS Glinianka (B) 3:2

27 lutego: Sarmata Warszawa (LO) 5:2

???

Amigos Warszawa

6 lutego: Józefovia Józefów (juniorzy) 4:2

13/14 lutego: RKS Mirków (B) - odwołany

21 lutego: Płudy Warszawa (B) 1:1

28 lutego: KS Glinianka (B) 3:1

6 marca: Talent Warszawa (B) 2:2

13 marca: Znicz II Pruszków (IV) 0:4

21 marca: Rządza Załubice (A) 1:3

Amur Wilga

Klub nie przesłał planu sparingów

6 lutego: Józefovia II Józefów (A) 1:4

13 lutego: Wilga II Garwolin (B) 3:3

20 lutego: Champion Otwock (B) 3:5

27 lutego: Wilga Miastków Kościelny (LO) 1:1

3 marca: Hutnik Huta Czechy (IV) 1:5

6 marca: Mazur II Karczew (LO) 1:5

???

Bór Regut

23 stycznia: Pilica Nowe Miasto (LO)

30 stycznia: Champion Otwock (A) 4:5 (Retmaniak 3x, Trzeciak)

7 lutego: MKS Piaseczno (juniorzy) 5:6 (A. Miernicki 2x, Więsik, Zawada, zawodnik testowany)

13 lutego: Józefovia Józefów (juniorzy) 4:4 (T. Dąbrowski, Retmaniak, Zawada, Ślefarski)

17 lutego: Sokół Kołbiel (B) 2:3 (Więsik, Zawada)

20 lutego: Mazur Karczew (juniorzy) 2:9

27 lutego: Victoria Głosków (B) - odwołany

2 marca: Wilga Miastków Kościelny (LO) 2:6 (Retmaniak, zawodnik testowany)

7 marca: KS Sobienie Jeziory (B) 5:7 (Retmaniak, Dąbrowski, M. Trzepałka, Trzeciak, Wasążnik)

13 marca: Kosa Konstancin (B) 3:7 (zawodnik testowany 2x, Więsik)

20 marca: Jedność Żabieniec (A) 3:6 (Retmaniak, Trzepałka, Więsik)

CKS Celestynów

14 lutego: KS Sobienie Jeziory (B) 2:6 (Żebrowski, Bigos)

20 lutego: Marymont Warszawa (B) - odwołany

28 lutego: Fenix Siennica (LO) 0:10

7 marca: Wilga II Garwolin (B) 2:6

13/14 lutego: KS Glinianka (B)

21 marca: Drukarz II Warszawa (A)

Józefovia II Józefów

6 lutego: Amur Wilga (A) 4:1 (Krystosik, Czajka, Olpiński, Czajkowski)

13 lutego: Fenix Siennica (LO) 3:2 (Citkowski, samobójcza, samobójcza)

20 lutego: Victoria Zerzeń (B) 16:4 (Citkowski 3x, Krystoisk 3x, Malinowski 3x, zawodnik testowany 2x, Filochowski, D. Lamparski, Nowowiejski, Rowicki, Szymański)

27 lutego: Champion Otwock (B) 6:1 (Malinowski 3x, Kuźma 2x, Citkowski)

6 marca: AP Brychczy Warszawa (B) 8:2 (Skowroński, Malinowski 2x, Błaszczyk 2x, Olpiński, M. Pietrzak, Wadowski)

13 marca: Korona Warszawa (A) 1:1 (samobójcza)

20 marca: AP EsKadra Warszawa (B) 7:1 (Malinowski 4x, Krzywda, Kruszewski, P. Pietrzak)

Kamionek Warszawa

6 lutego: Drukarz II Warszawa (A) 0:2

6 lutego: Legion Warszawa (juniorzy) 0:1

13 lutego: Delta Warszawa (juniorzy) 2:3 (M. Drozd, Imiela)

17 lutego: Varsovia Warszawa (juniorzy) 2:4

25 lutego: GKS Dąbrówka (A) 3:4

28 lutego: City Wilanów (A) 1:6

7 marca: Dąb II Wieliszew (A) 8:5

14 marca: Progres Warszawa (A)

21 marca: Coco Jambo Warszawa (A)

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

23/24 stycznia: Champion Otwock (B)

30 stycznia: Jedność Żabieniec (A) 0:8

6/7 lutego: Coco Jambo Warszawa (A)

13 lutego: UKS Tarczyn (A) 2:5

20/21 lutego: BUKS Pruszków (B)

27 lutego: Sokół Kołbiel (B) 0:0

6 marca: Perła II Złotokłos (A) 1:4

13 marca: Świt Warszawa (A) 2:3

20/21 marca: Płudy Warszawa (B)

PKS Radość

6 lutego: Legionovia II Legionowo (LO) 1:6

13 lutego:  Sokół Serock (LO) 1:4

20 lutego: Start Otwock (LO) 3:1 (Mateusz Trąbiński, Filip Musiał, Marcin Pazgier)

23 lutego: Wicher Kobyłka (LO) 1:4

27 lutego: Bug Wyszków (LO) 0:6

3 marca: KS Wesoła (LO) 2:3

6 marca: Orzeł Baniocha (LO) 2:6

6 marca: Ząbkovia Ząbki (juniorzy)

13 marca: Błyskawica Warszawa (A)

13 marca: Wicher II Kobyłka (B) 1:2

20 marca: Józefovia Józefów (IV) 2:5

10 kwietnia: Mazur Radzymin (LO) 2:4

Promnik Łaskarzew

13 lutego: Wilga Miastków Kościelny (LO) 0:1

20 lutego: Watra Mrozy (LO) 2:6 (Świderski, zawodnik testowany)

24 lutego: Kolektyw Oleśnica (LO) 6:2 (Albert Siembora 6x)

27 lutego: Zryw Sobolew (LO) 5:4 (Hubert Świder, Sebastian Kaczyński 2x, Albert Siembora, Piotr Jaworski)

6 marca: Płomień Dębe Wielkie (LO) 1:6

SRT Halinów

6 lutego: Start Otwock (LO) 0:3

13 lutego: Sarmata Warszawa (LO) 4:5

3 marca: Champion Otwock (B) 2:1

7 marca: MKS Polonia Warszawa (A) 2:2

10 marca: SEMP Ursynów (LO) 0:1

14 marca: ŁKS Łochów (A) 0:4

???

Vulcan Wólka Mlądzka

14 lutego: KS Wesoła (juniorzy) 4:0 (Torrado 3x, Podolski)

21 lutego: Płomień II Dębe Wielkie (B) 10:0 (Kuźnia, Torrado 2x, Jacquet 2x, Grabowski, Kołodziejczyk 2x, Cwalina, K. Konowrocki)

27 lutego: Orzeł Unin (LO) 3:6 (Jackowski 2x, Nowak)

6 marca: Fenix Siennica (LO) 1:3

???

Wisła Maciejowice

7 lutego: Amator Leopoldów-Rososz (A) 4:6 (Tomasz Szeląg, Dariusz Pogoda 2x, Michał Piechota)

14 lutego: Promnik Gończyce (A) 5:3 (Dariusz Pogoda, Tomasz Szeląg 3x, Michał Piechota)

21 lutego: KS Puznówka (B) 7:1 (Dariusz Pogoda 4x, Michał Piechota, Tomasz Szeląg, Daniel Szopa)

28 lutego: KS Sobienie Jeziory (B) 3:2 (Tomasz Szeląg, Jarosław Włodarczyk, Michał Piechota)

7 marca: Zryw Sobolew (LO) 2:2

14 marca: Wilga II Garwolin (B)

21 marca: Kujawiak Stanin (LO)

 

Grupa III

Anprel Nowa Wieś

13 lutego: UKS Ołtarzew (B) 4:5

21 lutego: Urzecze Gassy (B) 2:1 (Eryk Kozik, Szymon Piskorz)

25 lutego: Znicz II Pruszków (IV) 2:9 (zawodnik testowany 2x)

28 lutego: UKS ASzWoj Rembertów (B) 4:3 (Szurgot, Kozik 3x)

4 marca: Victoria Głosków (B) 4:3 (Przemysław Kubera, zawodnik testowany 3x)

7 marca: UKS Łady (B) 1:1 (Piskorz)

9 marca: GLKS Nadarzyn (LO) 5:3 (Filip Kolmus 3x, Eryk Kozik 2x)

11 marca: STF Champion Warszawa (juniorzy) - odwołany

13 marca: Grom Prace Małe (B) 6:0 (Eryk Kozik 3x, Jurij Buzuljak, Konrad Górski, Kacper Kiliński)

18 marca: Płudy Warszawa (B)

21 marca: Tajfun Brochów (A)

City Wilanów

24 stycznia: Ząbkovia Ząbki (juniorzy)

31 stycznia: Agape Białołęka (LO)

7 lutego: Ryś Laski (LO)

13 lutego: Advit Wiązowna (A) 2:2 (Sadowski, Antonenko)

20 lutego: LKS II Chlebnia (A) 0:0

28 lutego: Kamionek Warszawa (A) 6:1 (Sadowski 2x, Czerniejewski, Buława, Rola, zawodnik testowany)

6 marca: AKS Zły Warszawa (A)

13/14 marca: Escola Varsovia (juniorzy)

20/21 marca: Advit Wiązowna (A)

Drukarz II Warszawa

30 stycznia: Milan Milanówek (LO) 1:3 (Krukowski)

6 lutego: Kamionek Warszawa (A) 2:0 (Kowalski, Boreczek)

12 lutego: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 0:1

20 lutego: Legionovia II Legionowo (LO) 1:5 (Skudynowski)

21 lutego: KS Wesoła (LO) 2:0

27 lutego: Bóbr Tłuszcz (B) 2:2

6 marca: GKS Dąbrówka (A) 0:1

6 marca: Przyszłość Włochy (LO)

13 marca: KS Raszyn (IV) 1:9

20 marca: CKS Celestynów (A)

FC Lesznowola

28 lutego: LKS II Chlebnia (A) 2:1

???

GKS Podolszyn

Klub nie przekazał planu sparingów

6 lutego: MKS Polonia Warszawa (A) 1:0

14 lutego: Błyskawica Warszawa (A) 3:2 (Aleksander Liwiński, Dawid Pawlak, Sebastian Cybulski)

17 lutego: Unia Warszawa (juniorzy) 0:0

20 lutego: Legionovia II Legionowo (LO) 1:0 (Dawid Laskus)

22 lutego: KS II Raszyn (B) 4:1

27 lutego: Polonia II Warszawa (LO) 1:0 (Łukasz Szwedo)

4 marca: Sarmata Warszawa (LO) 7:2 (Dawid Laskus 2x, Jakub Gut 2x, Aleksander Liwiński, Michał Grzymała, Dawid Pawlak)

6 marca: Milan II Milanówek (B) 1:1

14 marca: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 2:2 (Dawid Pawlak, samobójcza)

21 marca: KS Wesoła (LO) 4:0

Jedność Żabieniec

30 stycznia: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 8:0

13 lutego: Kosa Konstancin (B) 4:4

21 lutego: Naprzód Brwinów (LO) 2:5

27 lutego: RKS Mirków (B) 8:1

6 marca: LKS Promna (LO) 1:6

20 marca: Bór Regut (A) 6:3

???

MKS II Piaseczno

23 stycznia: RKS Mirków (B) 10:0

30 stycznia: Wisła Dziecinów (LO) 3:3

20 lutego: KTS Weszło (A) 1:9

6 marca: Korona Góra Kalwaria (LO) 1:1

???

MKS Polonia Warszawa

30 stycznia: Korona Góra Kalwaria (LO) 8:1 (Patryk Osiak 3x, Mateusz Sieciechowicz 2x, Patryk Rycaj 2x, Piotr Idzikowski)

6 lutego: GKS Podolszyn (A) 0:1

13 lutego: Mazur II Karczew (LO) 6:4 (Maciej Jastrzębski, Bartłomiej Warchoł, Rafał Szewczyk, Patryk Osiak 2x, samobójcza)

20 lutego: Mazowsze Grójec (IV) 3:5 (Mateusz Sieciechowicz 2x, Adrian Rowicki)

28 lutego: Błonianka II Błonie (A) 3:3 (Rafał Szewczyk 2x, Mateusz Sieciechowicz)

7 marca: SRT Halinów (A) 2:2 (Oskar Waszkiewicz, Mateusz Piwko)

Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki

6 lutego: Zaborowianka Zaborów (A) 1:3 (Robert Kurczyński)

20 lutego: Józefowianka Józefów (A) 2:6 (Oleksandr Dobosz, Maciej Modzelewski)

27 lutego: FC Komorów (B) 1:3 (Aleksander Gąsiorowski)

6 marca: PAF Płońsk (LO) 1:2

13 marca: Stegny Wyszogród (LO) 1:4

???

Perła II Złotokłos

30/31 stycznia: Kraska Jasieniec (A) - odwołany

7 lutego: Naprzód Brwinów (LO) 0:3

14 lutego: GPSZ Głuchów (LO) 5:1

20 lutego: SRS Zamienie (B) 4:1

6 marca: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 4:1

13/14 marca: LKS II Chlebnia (A)

Progres Warszawa

9 lutego: RKS Mirków (B) 3:7

20 lutego: UKS Łady (B) 4:6

27/28 lutego: Przyszłość Włochy (LO) - odwołany

6 marca: Naprzód Brwinów (LO) 10:1

14 marca: Kamionek Warszawa (A)

Świt Warszawa

6 luteho: Escola Varosvia (juniorzy)

13 lutego: KS Blizne (A) 1:4

20 lutego: Milan II MIlanówek (B) 1:4 (zawodnik testowany)

28 lutego: BUKS Pruszków (B) 0:2

6 marca: Orzeł II Baniocha (B) 4:0

6 marca: Partyzant Leszno (A)

13 marca: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 3:2

20 marca: GKS Dąbrówka (A) 1:1

UKS Tarczyn

13 lutego: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 5:2

20 lutego: Unia Warszawa (juniorzy) 2:1

28 lutego: Błękitni Korytów (A) 2:1

7 marca: KS Lesznowola (A)

13/14 marca: GKS Belsk Duży (B)

Walka Kosów

13 lutego: Grom Prace Małe (B) 1:5

21 lutego: RKS Mirków (B) 3:5

24 lutego: GLKS Nadarzyn (LO) - odwołany

28 lutego: MKS Piaseczno (juniorzy) 3:3 (Daniel Wiśniewski 2x, Łukasz Doliński)

7 marca: LKS II Chlebnia (A) 0:7

13/14 marca: FC Komorów (B)

20/21 marca: ???

 

Grupa IV

Błękitni Korytów

6 lutego: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 1:9 (Michał Kajetaniak)

13 lutego: Tur Jaktorów (A) 2:2 (Kamil Łojszczyk, Michał Ludwiak)

21 lutego: Passovia Pass (LO) 4:0 (Zbigniew Skibiński, Mateusz Jarota, Mateusz Konarski, Michał Ludwiak)

28 lutego: UKS Tarczyn (A) 1:2 (Kamil Łojszczyk)

6 marca: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 2:4 (Kamil Łojszczyk, Dobiesław Brudko)

14 marca: UWKS Legia Warszawa (B) 1:4

20/21 marca: Orzeł Kampinos (A)

Błonianka II Błonie

30 stycznia: Milan Milanówek (LO) 4:4 (Kacper Dzido 2x, Ołeh Sydoruk 2x)

6 lutego: Tur Jaktorów (A) 5:1 (Ołeh Sydoruk 2x, B. Wojtasik 2x, Emil Koperda)

20 lutego: Zaborowianka Zaborów (A) 4:2 (Ołeh Sydoruk 2x, Jakub Dzido, Mateusz Szustkowski)

24 lutego: FC Komorów (B) 0:6

28 lutego: MKS Polonia Warszawa (A) 3:3 (Jakub Dzido 2x, Ołeh Sydoruk)

7 marca: Passovia Pass (LO) 1:1 (Mateusz Mikulski)

14 marca: Marymont Warszawa (B) 4:2 (Ołeh Sydoruk, Hubert Kozłowski, zawodnik testowany, Kacper Bejne)

20/21 marca: Targówek Warszawa (B)

Józefowianka Józefów

13 lutego: Naprzód II Stare Babice (B) 2:2 

20 lutego: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (A) 6:2

???

KS Blizne

6 lutego: Sarmata Warszawa (LO) 0:1

13 lutego: Świt Warszawa (A) 4:1 (Michał Ignacak, Patryk Stachowiak, Adam Jankowski, Łukasz Widelski)

21 lutego: Naprzód II Stare Babice (B) 2:2 (Patryk Stachowiak, Artur Świetlicki)

27 lutego: Targówek Warszawa (B) 9:2 (Adam Jankowski, Jankuć-Rudzki, Łukomski 2x, Udot, Michał Ignacak, Nicewicz, samobójcza, samobójcza)

6 marca: Hutnik II Warszawa (LO) 4:2 (Michał Ignacak, Adam Jankowski, Jurgielewicz, K. Rzewuski)

14 marca: Błękitni Gąbin (LO)

LKS II Chlebnia

7 lutego: Passovia Pass (LO) 1:0 (Konrad Bulik)

14 lutego: Naprzód Brwinów (LO) 2:11 (Adam Sierański, zawodnik testowany)

20 lutego: City Wilanów (A) 0:0

25 lutego: Milan II Milanówek (B) 3:2 (Adam Laskowski, Adrian Żakowski, Witalij Leliuh)

27/28 lutego: Guzovia Guzów (B) - odwołany

28 lutego: FC Lesznowola (A) 1:2

7 marca: Walka Kosów (A) 7:0 (Serhij Kozak 3x, Adam Sierański, Mateusz Piórkowski, Michał Firlej, Kacper Ciechański)

13/14 marca: Perła II Złotokłos (A)

LKS Osuchów

20 lutego: UKS Ołtarzew (B) 10:2 (Grzegorz Nowakowski 2x, zawodnik testowany I 3x, zawodnik testowany II 3x, zawodnik testowany III 2x)

27 lutego: Sobpol Konopnica (A) 3:0 (zawodnik testowany 2x, Grzegorz Nowakowski)

6 marca: Muskador Wola Pękoszewska (B) 3:0 (Kozakowski, Grzegorz Nowakowski, zawodnik testowany)

6 marca: Relax Radziwiłłów (B) 3:1 (Grzegorz Nowakowski, zawodnik testowany 2x)

13 marca: Relax Radziwiłłów (B) 4:2 (Grzegorz Nowakowski 3x, zawodnik testowany)

20/21 marca: KS Warka (IV)

Orzeł Kampinos

21 lutego: KS II Teresin (B) 2:2

7 marca: KS II Teresin (A) 3:1

Partyzant Leszno

13 lutego: Mazur II Radzymin (B) 0:6

28 lutego: Bednarska Warszawa (A) 1:7

6 marca: Wicher Kobyłka (A) 0:3

???

Piast Feliksów

27 lutego: Orkan Sochaczew (LO) 1:3

13 marca: Guzovia Guzów (B) 2:3

???

Promyk Nowa Sucha

6 lutego: Czarni Bednary (A) 5:2 (zawodnik testowany 2x, Maciej Nowicki, Tomasz Jurczak, Daniel Krasoń)

13 lutego: Orkan Sochaczew (LO) 2:6 (zawodnik testowany, Maciej Księżak)

13 lutego: Guzovia Guzów (B) - odwołany

20 lutego: Pogoń Bełchów (LO) 0:3

27 lutego: Zryw Wygoda (LO) 0:8

6 marca: Zorza Szczawin Kościelny (A) 1:6 (zawodnik testowany)

13 marca: Rawka Bolimów (A)

Tajfun Brochów

13 lutego: Guzovia Guzów (B) 6:1 (Adrian Nowakowski 2x, Karol Pisarek 2x, Jaczyński, Paweł Piórkowski)

21 lutego: Huragan Bodzanów (B) 2:3 (Jakub Danowski 2x)

27/28 lutego: Wisła Płock (juniorzy) - odwołany

28 lutego: UKS Ołtarzew (B) 4:0 (Paweł Piórkowski, Oliwier Szczerbik, Patryk Karczewski, Adrian Nowakowski)

7 marca: Guzovia Guzów (B) 2:1 (Oliwier Szczerbik, Jakub Danowski)

13 lutego: BUKS Pruszków (B) 2:1 (Kacper Baj, Patryk Karczewski)

13/14 marca: Wisła Zakroczym (B) - odwołany

21 marca: Anprel Nowa Wieś (A)

Tur Jaktorów

6 lutego: Błonianka II Błonie (A) 1:5

13 lutego: Błękitni Korytów (A) 2:2

20 lutego: Jutrzenka Mokra Prawa (A) 3:2

27 lutego: Passovia Pass (LO) 0:2

6 marca: Przyszłość Włochy (LO) 1:2

13 marca: Muskador Wola Pękoszewska (B)

Wrzos Międzyborów

30 stycznia: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 0:8

7 lutego: Ryś Laski (LO) 2:6

20 lutego: Guzovia Guzów (B) 7:1

6 marca: LKS Chlebnia (LO) 1:9

???

Zaborowianka Zaborów

6 lutego: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (A) 3:1

20 lutego: Błonianka II Błonie (A) 2:4

???