Grupa I

Agape Białołęka

10 lutego: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 3:3

14 lutego: Ursus II Warszawa (LO) 0:5

20 lutego: Talent Warszawa (B) 0:1

27 lutego: Przyszłość Włochy (LO) 7:4

28 lutego: Reprezentacja Ligi Fanów (-) - odwołany

Bug Wyszków

23 stycznia: Wymakracz Długosiodło (A) 12:1 (Szymon Rudnik 3x, Jakub Rejnuś 2x, Maciej Czabaj 2x, Łukasz Damętko, samobójcza, Krzysztof Maciak, zawodnik testowany, Marek Rytelewski)

31 stycznia: Polonia Warszawa (juniorzy) 3:6 (zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, Jan Kopiejewski)

6 lutego: Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 5:0 (Szymon Rudnik 3x, Przemysław Nasiadka, Mateusz Maciak)

10 lutego: ŁKS Łochów (A) 5:2 (Mateusz Maciak, samobójcza, zawodnik testowany, Jan Kopiejewski, Dominik Penkul)

13 lutego: Żbik Nasielsk (LO) 5:2 (zawodnik testowany, Łukasz Damętko, Mateusz Maciak, Jan Kopiejewski, Marek Rytelewski)

18 lutego: Naprzód Skórzec (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

20 lutego: Makowianka Maków Mazowiecki (IV) 1:3 (zawodnik testowany)

27 lutego: PKS Radość (A) 6:0 (zawodnik testowany, Szymon Rudnik 2x, Jakub Rejnuś 2x, Alan Krawczyk)

6 marca: Tygrys Huta Mińska (IV) 1:1 (Przemysław Wojtkowski)

Dąb Wieliszew

23 stycznia: Legionovia II Legionowo (LO) 1:3

30 stycznia: Sona Nowe Miasto (LO) 5:2

6 lutego: Żbik Nasielsk (LO) 3:2

13 lutego: Płomień Dębe Wielkie (LO) 1:1

20 lutego: PAF Płońsk (LO) 0:3

27 lutego: Madziar Nieporęt (A) 3:5

3 marca: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 1:4

6 marca: Ryś Laski (LO) 1:4

Hutnik II Warszawa

6 lutego: Unia Warszawa (IV) 0:6

13 lutego: Ząbkovia Ząbki (juniorzy) 2:3 (Kolasa, Ziemski)

21 lutego: Ryś Laski (LO) 2;1 (Kowalczyk, Lipiński)

28 lutego: Korona Warszawa (A) 1:8

6 marca: KS Blizne (A) 2:4

KS Wesoła

20 lutego: Victoria II Sulejówek (LO) 2:1 (S. Dziedzic 2x)

21 lutego: Drukarz II Warszawa (A) 0:2

27 lutego: Piast Piastów (LO) 1:1 (P. Jach)

28 lutego: Agrykola Warszawa (juniorzy) 0:2

3 marca: PKS Radość (A) 3:2 (Rafał Betliński, Piotr Wołowicz, Rafał Sosnowski)

6 marca: Józefovia Józefów (IV) 1:3 (Sebastian Dziedzic)

10 marca: Orły Zielonka (B) - odwołany

21 marca: GKS Podolszyn (A) 0:4

25 marca: Watra Mrozy (LO) 4:2 (Piotr Wołowicz 2x, Sebastian Dziedzic, Rafał Sosnowski II)

28 marca: Wicher II Kobyłka (B) 3:3 (Dziedzic, Kolasa, Przygoda)

7 kwietnia: Fenix Siennica (LO) 3:1 (Piotr Wołowicz 2x, Sebastian Dziedzic)

11 kwietnia: Grom Warszawa (LO) 6:3 (P. Jach 2x, D. Jach 2x, Kozłowski 2x)

Legionovia II Legionowo

16 stycznia: Ursus II Warszawa (LO) 2:2

23 stycznia: Ryś Laski (LO) 5:3

23 stycznia: Dąb Wieliszew (LO) 3:1

29 stycznia: Świt Staroźreby (IV) 3:3 (Mieszkowski 2x, Sawicki)

31 stycznia: Madziar Nieporęt (A) 4:1

4 lutego: Madziar Nieporęt (A) 7:3 (Sawicki, samobójcza, Pierzchalski 2x, Schmalz, Hagemajer, Choroszucha)

6 lutego: PKS Radość (A) 6:1 (Pierzchalski 3x, Mieszkowski 2x, Choroszucha)

13 lutego: Drukarz Warszawa (IV) 0:1

13 lutego: GKS Dąbrówka (A) 1:2

20 lutego: Drukarz II Warszawa (A) 5:1

20 lutego: GKS Podolszyn (A) 0:1

27 lutego: Grom Warszawa (LO) 2:2

27 lutego: Victoria Warszawa (B) 11:2

6 marca: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:3

6 marca: Żbik Nasielsk (LO) 2:2

10 marca: Wisła Jabłonna (LO) 5:4

11 marca: Wisła Zakroczym (B) - odwołany

Mazur II Karczew

23 stycznia: Wilga Miastków Kościelny (LO) 5:2 (J. Trzaskowski I 2x, Michalik, M. Dąbrowski, Choim)

6 lutego: Orzeł Unin (LO) 1:4 (Rosiak)

13 lutego: MKS Polonia Warszawa (A) 4:6 (Sobczak 2x, Marcin Gędzielewski, Michalik)

20 lutego: Fenix Siennica (LO) 3:0 (Witrek, Marcin Gędzielewski 2x)

27 lutego: Józefovia Józefów (IV) 2:4

3 marca: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 5:3 (Marcin Gędzielewski 3x, Majchrzak, J. Trzaskowski I)

6 marca: Polonia II Warszawa (LO) 0:1

6 marca: Amur Wilga (A) 5:1 (Filip Retmaniak 4x, Ratajczak)

Mazur Radzymin

22 stycznia: Polonia Warszawa (juniorzy) 8:1 (Hubert Sochacki 2x, Przemysław Wysocki 2x, zawodnik testowany 2x, Borys Błaskiewicz, Hubert Banaszczuk)

30 stycznia: Żbik Nasielsk (LO) 3:2 (Michał Bombała, zawodnik testowany, Kamil Kośnik)

5 lutego: Talent Warszawa (B) 3:2 (Borys Błaskiewicz 2x, samobójcza)

10 lutego: Escola Varsovia (CLJ) 3:5 (Mateusz Śmietański, Borys Błaskiewicz, Przemysław Wysocki)

13 lutego: Ryś Laski (LO) 4:3 (Przemysław Wysocki 2x, Hubert Sochacki, samobójcza)

17 lutego: WKS Rząśnik (A) 5:1 (Emil Rembiejewski 2x, Michał Bombała, Szymon Knap, Borys Błaskiewicz)

20 lutego: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 3:3 (Przemysław Wysocki 2x, zawodnik testowany)

24 lutego: Wkra Pomiechówek (A) 0:2 (mecz przerwany w 40 minucie)

27 lutego: Sona Nowe Miasto (LO) 4:4 (Hubert Sochacki, Artur Zabłocki, Kamil Kośnik, zawodnik testowany)

10 kwietnia: PKS Radość (A) 4:2 (Emil Rembiejewski 2x, Sebastian Sobieszczuk, Borys Błaskiewicz)

Naprzód Stare Babice

23 stycznia: Ursus II Warszawa (LO) 1:4

30 stycznia: GLKS Nadarzyn (LO)

6 lutego: Okęcie Warszawa (IV) 6:0 (Daniel Rosiński 2x, Rafał Kalbarczyk 2x, Daniel Umański, Jan Jaworski)

13 lutego: Ursus II Warszawa (LO) - odwołany

20 lutego: KS Raszyn (IV) 3:1 (Jan Jaworski 2x, Daniel Umański)

27 lutego: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 6:1 (zawodnik testowany, Patryk Stefaniak, Jehor Biełyj, Jan Jaworski, Rafał Kalbarczyk, Eryk Becker)

6 marca: Znicz II Pruszków (IV) 1:4 (zawodnik testowany)

Olimpia Warszawa

20 lutego: Piast Piastów (LO) 6:4

27 lutego: GLKS Nadarzyn (LO) 1:2

6 marca: Ursus II Warszawa (LO) 4:3

Polonia II Warszawa

23 stycznia: Delta Warszawa (juniorzy) 2:3

23 stycznia: MKS Małkinia (LO) - odwołany

31 stycznia: Victoria II Sulejówek (LO) 6:0 (Beniamin Weigl, Bartosz Kowalik, Piotr Śledziewski, Marcin Szymczak, Batuhan Budak 2x)

6 lutego: Hutnik Huta Czechy (IV) 4:1 (Wojciech Korcz, Piotr Śledziewski, Damian Slyusarenko, Krystian Pękul)

6 lutego:  LKS Promna (LO) 1:2 (Krystian Ambroziak)

13 lutego: KS Teresin (LO) - odwołany

13 lutego: KS Łomianki (IV) 2:2 (Beniamini Weigl, Piotr Śledziewski)

20 lutego: Ursus II Warszawa (LO) 2:7

21 lutego: Płomień Dębe Wielkie (LO) 5:1 (Piotr Śledziewski, Bartosz Kowalik, Marek Kwiatkowski 2x, samobójcza)

27 lutego: GKS Podolszyn (A) 0:1

28 lutego: Perła Złotokłos (LO) 5:4 (Marcin Szymczak 2x, Bartosz Kowalik 2x, Kacper Mańko)

6 marca: Laura Chylice (LO) 5:3 (Damian Mosiejko 3x, Marek Kwiatkowski, Marcin Szymczak, Beniamin Weigl)

6 marca: Mazur II Karczew (LO) 1:0 (Krzysztof Chromka)

21 marca: Unia Warszawa (LO) 3:0 (Daniel Smuga, Marcin Szymczak, Eryk Mikołajewski)

25 marca: Mazur Karczew (IV) 0:0

10 kwietnia: Orzeł Baniocha (LO) 1:0 (Bartosz Kowalik)

Sokół Serock

23 stycznia: Mazovia Rawa Mazowiecka (LO) - odwołany

30 stycznia: MKS Małkinia (LO)

3 lutego: Escola Varsovia (IV) 2:1 (Artur Rawa, samobójcza)

6 lutego: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 5:4 (Patryk Olszewski 2x, Michał Czarnecki 2x, Łukasz Niedźwiedź)

13 lutego: PKS Radość (A) 4:1 (Patryk Olszewski, Artur Rawa, Tomasz Lipski, Sylewster Szambelan)

17 lutego: Stal Niewiadów (LO) - odwołany

20 lutego: Milan Milanówek (LO) 3:2 (Artur Rawa, Bartosz Sobczyk 2x)

27 lutego: KS Teresin (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

6 marca: Unia Warszawa (IV) 1:3 (Rafał Choszcz)

Start Otwock

30 stycznia: Tygrys Huta Mińska (IV)

6 lutego: SRT Halinów (A) 3:0 (Szymański, Napieraj, Trzaskowski)

13 lutego: Orzeł Unin (LO) 2:1 (zawodnik testowany 2x)

20 lutego: PKS Radość (A) 1:3 (Filip Hrynkiewicz)

24 lutego: Józefovia Józefów (IV) 5:6 (Banaszek, Hrynkiewicz, Napieraj 2x, Dąbrowski)

26 lutego: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:1 (Banaszek)

6 marca: KTS Weszło (A) 3:1 (Hrynkiewicz 2x, Komorowski)

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

23 stycznia: Wkra Pomiechówek (A) 7:1

30/31 stycznia: Kryształ Glinojeck (LO)

7 lutego: Madziar Nieporęt (A) 0:5

20/21 lutego: Escola Varsovia (CLJ U17) - odwołany

24 lutego: Sona Nowe Miasto (LO) 3:2

27 lutego: Świt Staroźreby (IV) 0:7

28 lutego: Ryś Laski (LO) 1:1

3 marca: Dąb Wieliszew (LO) 4:1

6 marca: Legionovia II Legionowo (LO) 3:2

Victoria II Sulejówek

Zespół nie przekazał planu sparingów

31 stycznia: Polonia II Warszawa (LO) 0:6

7 lutego: Targówek Warszawa (B) 7:1

13 lutego: Talent Warszawa (B) 4:4

20 lutego: KS Wesoła (LO) 1:2

28 lutego: SEMP Ursynów (LO) 2:2

7 marca: GKS Dąbrówka (A) 6:0

Wicher Kobyłka

23 stycznia: Ząbkovia Ząbki (IV) 0:3

30 stycznia: Unia Warszawa (IV) 1:2 (Jan Szulkowski)

6 lutego: Bzura Chodaków (IV) 2:2 (Franciszek Oleksiak 2x)

13 lutego: Okęcie Warszawa (IV) 3:2 (Konrad Bartochowski 2x, Bartłomiej Kamiński)

20 lutego: Drukarz Warszawa (IV) 2:1 (Rafał Pawlak, Damian Suchocki)

23 lutego: PKS Radość (A) 4:1 (zawodnik testowany 2x, Remigiusz Muszyński, Kamil Boguszewski)

27 lutego: Marcovia Marki (IV) 3:8 (Kamil Boguszewski, Bartłomiej Kamiński, Kamil Senda)

6 marca: Partyzant Leszno (A) 3:0 (Paweł Bartochowski, Daniel Ślesiński, Kamil Boguszewski)

27 marca: Huragan Wołomin (IV) 1:3

1 kwietnia: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 0:5

Wisła Dziecinów

23 stycznia: Laura Chylice (LO) 1:4 (Mateusz Wasążnik)

30 stycznia: MKS II Piaseczno (A) 3:3 (samobójcza, Krawczyk, Banasiewicz)

6 lutego: Wilga Miastków Kościelny (LO) 5:1 (Cichecki 2x, Krawczyk, zawodnik testowany, Borkowski)

13 lutego: Watra Mrozy (LO) 3:5 (Banasiewicz, Cichecki, Błaszkiewicz)

20 lutego: Korona Góra Kalwaria (LO) 2:3 (Dominik Cichecki, Kamil Banasiewicz)

24 lutego: Advit Wiązowna (A) 4:1 (Krawczyk, Błaszkiewicz 2x, Cichecki)

27 lutego: Bizon Jeleniec (IV) 2:3 (Banasiewicz, Cichecki)

6 marca: Kolektyw Oleśnica (LO) 4:4 (Wojciechowski, Banasiewicz, M. Wasążnik, Nojek)

6 marca: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - odwołany

Wisła Jabłonna

21 lutego: Błyskawica Warszawa (A) 3:2

28 lutego: GKS Dąbrówka (A) 0:2

6 marca: Bóbr Tłuszcz (B) 1:1

10 marca: Legionovia II Legionowo (LO) 4:5

 

Grupa II

GLKS Nadarzyn

30 stycznia: Naprzód Stare Babice (LO)

7 lutego: Piast Piastów (LO) 6:1

13 lutego: Laura Chylice (LO) 4:2

14 lutego: Dąb Dąbrowa Białostocka (IV) 6:0

20 lutego: LKS Chlebnia (LO) 1:8

27 lutego: Olimpia Warszawa (LO) 2:1

6 marca: Legion Warszawa (juniorzy) 1:1

9 marca: Anprel Nowa Wieś (A) 3:5

Grom Warszawa

30 stycznia: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 3:0

6 lutego: Polonia Warszawa (CLJ) 5:2

20 lutego: Bzura Chodaków (IV) - odwołany

20 lutego: Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 3:2

27 lutego: Legionovia II Legionowo (LO) 2:2

3 marca: KTS Weszło (A) 2:5

6 marca: Marcovia Marki (LO) 3:3

31 marca: Józefovia Józefów (IV) 1:3

1 kwietnia: MKS Piaseczno (IV) 0:5

11 kwietnia: KS Wesoła (LO) 3:6

Korona Góra Kalwaria

30 stycznia: MKS Polonia Warszawa (A) 1:8

7 lutego: Perła Złotokłos (LO) 4:1

13 lutego: Zryw Sobolew (LO) 2:2

17 lutego: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) - odwołany

20 lutego: Wisła Dziecinów (LO) 3:2

28 lutego: Watra Mrozy (LO) 1:1

7 marca: MKS II Piaseczno (A) 1:1 (Przemysław Zowczak)

KS Teresin

30 stycznia: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 0:7

6 lutego: Wisła Płock (juniorzy) 1:3

20 lutego: Unia Warszawa (IV) 0:1

27 lutego: Sokół Serock (LO) 1:1

6 marca: KS Raszyn (IV) 2:0

15 kwietnia: Unia Iłów (LO) 6:3

Laura Chylice

23 stycznia: Wisła Dziecinów (LO) 4:1 (Daniel Ludynia 2x, Paweł Grodzki, Mateusz Szarpak)

30 stycznia: Pilica Białobrzegi (IV) 2:9 (Artur Szleżanowski, Daniel Pyza)

6 lutego: Józefovia Józefów (IV) 1:1 (Paweł Grodzki)

13 lutego: GLKS Nadarzyn (LO) 2:4 (Paweł Grodzki 2x)

20 lutego: Korona Warszawa (A) 4:3 (Paweł Grodzki, Jacek Wąsik, Kamil Modzelewski, Daniel Ludynia)

27 lutego: KTS Weszło (A) 2:2 (Mateusz Wasilkiewicz, Daniel Pyza)

6 marca: Polonia II Warszawa (LO) 3:5 (Paweł Grodzki, Jarosław Jamrozik, Artur Szleżanowski)

9 marca: FC Lesznowola (A) - odwołany

9 marca: Victoria Głosków (B) 6:0 (Paweł Grodzki 2x, Jacek Wąsik 2x, Modzelewski, Jakub Staros)

LKS Chlebnia

6 lutego: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 5:2 (Juliusz Olech 2x, Łukasz Gwardiak 2x, Damian Warmiak)

13 lutego: Znicz II Pruszków (IV) 3:1 (Jakub Łabęda 3x)

20 lutego: GLKS Nadarzyn (LO) 8:1 (Jakub Łabęda 2x, Łukasz Szala 2x, Łukasz Gwardiak 2x, Maciej Zawitaj, Daniel Paciorkowski)

27 lutego: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 3:1 (Łukasz Gwardiak 2x, Ocipka)

6 marca: Wrzos Międzyborów (A) 9:1 (Michał Ocipka 6x, Łukasz Gwardiak, Juliusz Olech, Maciej Zawitaj)

Milan Milanówek

Klub nie przekazał planu sparingów

30 stycznia: Błonianka II Błonie (A) 4:4

30 stycznia: Drukarz II Warszawa (A) 3:1

6 lutego: Ząbkovia Ząbki (IV) 0:8

13 lutego: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 1:2 (Michał Madej)

17 lutego: Piast Piastów (LO) 7:2 (Ozimek 2x, Zdanowicz, M. Borkowski, Lewandowksi, Madej, Kozdrój)

20 lutego: Sokół Serock (LO) 2:3 (Kordium, Ozimek)

27 lutego: Mazowsze Grójec (IV) 0:0

6 marca: Korona Warszawa (A) 5:1 (Michał Madej 2x, Adam Banaszczyk 2x, Dorian Zdanowicz)

Naprzód Brwinów

Klub nie przekazał planu sparingów

31 stycznia: STF Champion Warszawa (juniorzy) 5:3

7 lutego: Perła II Złotokłos (A) 3:0

13 lutego: LKS II Chlebnia (A) 11:2

21 lutego: Jedność Żabieniec (A) 5:2

27 lutego: PAF Płońsk (LO) 0:4

6 marca: Progres Warszawa (A) 1:10

Orzeł Baniocha

30/31 stycznia: Perła Złotokłos (LO)

6/7 lutego: KS Warka (IV)

14 lutego: KS Raszyn (IV) 3:5 (Dominik Bartnik 2x, Maksymilian Vogtman)

20 lutego: Sparta Jazgarzew (IV) 2:3 (Maksymilian Vogtman 2x)

27 lutego: LKS Promna (LO) 3:3 (Maksymilian Vogtman 2x, Michaił Koriażnow)

6 marca: PKS Radość (A) 6:2 (Maksymilian Vogtman 3x, Tomasz Doliński, Michaił Koriażnow, Marcel Mich)

26 marca: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 3:3

10 kwietnia: Polonia II Warszawa (LO) 0:1

Passovia Pass

Klub nie przekazał planu sparingów

6 lutego: LKS II Chlebnia (A) 0:1

13 lutego: Wrzos Międzyborów (A) 3:1

21 lutego: Błękitni Korytów (A) 0:4

27 lutego: Tur Jaktorów (A) 2:0

7 marca: Błonianka II Błonie (A) 1:1

10 marca: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:5

Perła Złotokłos

23/24 stycznia: Marymont Warszawa (B) - odwołany

30/31 stycznia: Orzeł Baniocha (LO)

7 lutego: Korona Góra Kalwaria (LO) 1:4

12 lutego: RKS Mirków (B) 8:1 (Cezary Kur 2x, Ambrozik, Szczepański, Filip, Chrobak, Szawro, Nowak)

20 lutego: KS Łomianki (IV) 1:2 (Sarnowski)

28 lutego: Polonia II Warszawa (LO) 4:5 (Sarnowski, Wolski, Ambrozik, Chrobak)

6/7 marca: KTS Weszło (A) - odwołany

6 marca: FC Lesznowola (A) 3:0 (Sarnowski, Szawro, Wolski)

10 kwietnia: Kraska Jasieniec (A) 6:0

Piast Piastów

3 lutego: Znicz Pruszków (CLJ) 1:3 (Mateusz Klabiński)

7 lutego: GLKS Nadarzyn (LO) 1:6

13 lutego: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 0:10

17 lutego: Milan Milanówek (LO) 2:7 (Mateusz Klabiński 2x)

20 lutego: Olimpia Warszawa (LO) 4:6

27 lutego: KS Wesoła (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

6 marca: FC Komorów (B) - odwołany

26 marca: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 0:9

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

23 stycznia: Płomień Dębe Wielkie (LO) - odwołany

30 stycznia: Grom Warszawa (LO) 0:3

6 lutego: LKS Chlebnia (LO) 2:5 (samobójcza, Sebastian Ciupa)

10 lutego: Agape Białołęka (LO) 3:3 (Kołodziejski, Dziewulski, Ciupa)

13 lutego: Piast Piastów (LO) 10:0 (Chojnacki 3x, Przyżycki, Sidor, Zborowski, Dziewulski, Ciupa, P. Jaroń, samobójcza)

20 lutego: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 3:3 (Skorupa, Chojnacki, Przyżycki)

27 lutego: Unia Iłów (LO) 7:0 (Grabowski 3x, Chojnacki, Szymańczak, Jaroń, samobójcza)

6 marca: Błękitni Korytów (A) 4:2

26 marca: Orzeł Baniocha (LO) 3:3 (Grabowski, Przyżycki, Zborowski)

Przyszłość Włochy

16 stycznia: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) - odwołany

30 stycznia: Ursus Warszawa (juniorzy)

3 lutego: KS Wesoła (LO)

6 lutego: KS Raszyn (IV) 1:7

20 lutego: SEMP Ursynów (LO) 0:1

27 lutego: Agape Białołęka (LO) 4:7 (Mateusz Najder, Jakub Pawlicki 3x)

28 lutego: Iskra Zbrosza Duża (B) - odwołany

3 marca: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 4:2 (Mateusz Najder 3x, Marek Oleszczuk)

6 marca: Tur Jaktorów (A) 2:1 (Mateusz Najder 2x)

Ryś Laski

23 stycznia: Legionovia II Legionowo (LO) 3:5 (Marcin Gonczarek, Stępień, Markiewicz)

7 lutego: SF Wilanów (B) - odwołany

7 lutego: Wrzos Międzyborów (A) 6:2 (Marcin Gonczarek, zawodnik testowany, Biegun, Stępień, Kacper Gonczarek, Pietrajtys)

13 lutego: Mazur Radzymin (LO) 3:4 (Igras, Zawadzki, Biegun)

21 lutego: Hutnik II Warszawa (LO) 1:2 (Granoszewski)

28 lutego: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 1:1 (Wójcik)

6 marca: Dąb Wieliszew (LO) 4:1 (Zawadzki, Stępień, Biegun, Igras)

Sarmata Warszawa

6 lutego: KS Blizne (A) 1:0

13 lutego: SRT Halinów (A) 5:4 (Zdunek, Adach 2x, B. Osiński, zawodnik testowany)

20 lutego: MKS Małkinia (LO) 5:3 (Klejter 3x, Adach, zawodnik testowany)

27 lutego: AKS Zły Warszawa (A) 2:5 (Klejter, Brzeszcz)

6 marca: SEMP Warszawa (LO) - odwołany

SEMP Ursynów

14 lutego: UKS Łady (B) 5:0

20 lutego: Przyszłość Włochy (LO) 1:0

28 lutego: Victoria II Sulejówek (LO) 2:2 (Dolecki, Majewski)

3 marca: Advit Wiązowna (A) 1:1

6 marca: Sarmata Warszawa (LO) - odwołany

7 marca: Ząbkovia Ząbki (CLJ) 1:2 (M. Winiarski)

10 marca: KS Halinów (A) 1:0 (Kobiałka)

Ursus II Warszawa

16 stycznia: Legionovia II Legionowo (LO) 2:2

23 stycznia: Naprzód Stare Babice (LO) 4:1

31 stycznia: Znicz II Pruszków (IV) 1:4

7 lutego: Sparta Jazgarzew (IV) 1:1

14 lutego: Naprzód Stare Babice (LO) - odwołany

14 lutego: Agape Białołęka (LO) 5:0

20 lutego: Polonia II Warszawa (LO) 7:2

28 lutego: KS Raszyn (IV) 0:2

6 marca: Olimpia Warszawa (LO) 3:4