Grupa I

Bóbr Tłuszcz

30 stycznia: Polonia Warszawa (juniorzy) 1:3 (Daniel Czechowski)

6 lutego: Korona Warszawa (A) 1:2 (Arkadiusz Pisarek)

13 lutego: WKS Rząśnik (A) - odwołany

17 lutego: Wkra Pomiechówek (A) - odwołany

20 lutego: GKS Dąbrówka (A) 1:1 (Konrad Porzeziński)

27 lutego: Drukarz II Warszawa (A) 2:2 (Wktor Górski, Łukasz Pióro)

3 marca: Wkra Pomiechówek (A) 1:1 (Maciej Gałązka)

6 marca: Wisła Jabłonna (LO) 1:1 (Maciej Gałązka)

Farmacja Tarchomin

28 lutego: Liga Fanów (-) 1:15

13 marca: Rządza Załubice (A) 3:7

???

Impet Łajski

???

Korona Jadów

Klub nie przekazał planu sparingów

13 lutego: Tajfun Jartypory (A) 1:2

20 lutego: Dąb II Wieliszew (A) 6:3

27 lutego: GKS Dobre (B) 7:2

6 marca: Wicher Sadowne (A) 8:1

???

Legion Warszawa

???

Lotnisko Modlin

Klub nie przekazał planu sparingów

? lutego: Wkra Pomiechówek (A) 0:4

28 lutego: Wkra Sochocin (A) 1:5

???

Mazur II Radzymin

30 stycznia: Victoria Warszawa (B) 3:3 (Robert Król, Mateusz Przybysz, Adrian Gałucha)

6 lutego: Rządza Załubice (A) 7:2

13 lutego: Partyzanrt Leszno (A) 6:0 (zawodnik testowany 4x, Karol Obłój, Daniel Giera)

20 lutego: AP EsKadra Warszawa (B) 7:4 (zawodnik testowany 4x, Hubert Dobrzeniecki, Dawid Wasiak, Hubert Zych)

28 lutego: Polonia Warszawa (juniorzy) 9:2 (zawodnik testowany 4x, Daniel Giera 2x, Mateusz Przybysz, Oskar Kalicki, Karol Obłój)

6 marca: Huragan II Wołomin (A) 7:4 (Damian Talarek 5x, Kamil Skwierczyński, Łukasz Stęplikowski)

9 marca: Dąb II Wieliszew (A) 4:1 (Damian Talarek 3x, samobójcza)

13 marca: Wkra Cieksyn (B) 4:4 (Damian Talarek 3x, Tomasz Rosłon)

?? kwietnia: Rządza Załubice (B) 3:3

Mewa Krubin

23 stycznia: Dąb II Wieliszew (B) 1:4

14 lutego: Marcovia Marki (juniorzy) 2:5

21 lutego: Legionovia Legionowo (juniorzy) 1:7

28 lutego: Rządza Załubice (A) 1:11

7 marca: Victoria Warszawa (B) 5:4 (Karol Łądka, Michał Fabisiak 2x, B. Grzymkowski, Sebastian Piekarzewski)

21 marca: KS Blizne (A)

Orły Zielonka

23 stycznia: Madziar Nieporęt (A) 2:2

6 lutego: GKS Dąbrówka (A) 1:1

13 lutego: Victoria Warszawa (B) 8:1

27 lutego: Victoria Zerzeń (B) 12:1

6 marca: Madziar Nieporęt (A) 1:7

Płudy Warszawa

16/17 stycznia: Grom Prace Małe (B) - odwołany

23/24 stycznia: Cuervos FC (B)

30 stycznia: Talent Warszawa (B)

6/7 lutego: Lotnisko Modlin (B)

13/14 lutego: FC Komorów (B) 2:8

21 lutego: Amigos Warszawa (B) 1:1

27/28 lutego: Błękitni Raciąż (juniorzy) - odwołany

27 lutego: MKS Wyśmierzyce (A) 1:3 (Maciej Niemczyk)

2 marca: Talent Warszawa (B) 4:1 (Maciej Niemczyk 2x, Michał Górajec 2x)

6/7 marca: Mewa Krubin (B) - odwołany

6 marca: KS Glinianka (B) 6:3 (Maciej Niemczyk 2x, Stanisław Ścigała 2x, Daniel Białek, Konrad Konior)

14 marca: Piorun Warszawa (B)

20 marca: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A)

Rotavia Nieporęt

7 lutego: KKS Żołiborz (-) 4:5

21 lutego: Żbik II Nasielsk (B) 6:3 (Olgierd Tyski 3x, zawodnik testowany 2x, Struniawski)

28 lutego: Jedność Warszawa (B) 2:7

7 marca: Marymont Warszawa (B) 0:5

14 marca: Rządza Załubice (A) 0:3

UKS ASzWoj Rembertów

28 lutego: Anprel Nowa Wieś (A) 3:4 (Sławomir Lubelski 2x, Adrian Raczkowski)

6 marca: UKS Ołtarzew (B) - odwołany

14 marca: Advit Wiązowna (A)

21 marca: Legion Warszawa (B)

Wicher II Kobyłka

10 lutego: Polonia Warszawa (juniorzy) 1:1

14 lutego: Korona Warszawa (A) 3:1

21 lutego: Madziar Nieporęt (A) 1:6

28 lutego: Wicher Sadowne (A) 6:2

6 marca: LKS Ostrówek (LO) 3:3 (Remigiusz Muszyński, Wojciech Jabłoński, Jakub Waś)

13 marca: PKS Radość (A) 2:1

14 marca: Czarni Węgrów (LO)  4:1 (Jabłoński 2x, Muszyński, Waś)

20/21 marca: Progres Warszawa (A)

28 marca: KS Wesoła (LO) 3:3

Wisła Zakroczym

23/24 stycznia: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) - odwołany

30/31 stycznia: KS Wąsewo (LO) - odwołany

6/7 lutego: KS Blizne (A) - odwołany

13/14 lutego: LKS Ostrówek (LO) - odwolany

20/21 lutego: Błyskawica Warszawa (A) - odwołany

20 lutego: KS Pniewo (B) 1:0 (Paweł Bocheński)

24 lutego: Dąb II Wieliszew (A) - odwołany

27/28 lutego: GKS Gumino (B) - odwołany

27 lutego: Gryf Kownaty Żędowe (B) 2:8 (Mąka 2x)

3 marca: Lotnisko Modlin (B) - odwołany

6/7 marca: BUKS Pruszków (B) - odwołany

7 marca: Pełta Karniewo (A) 2:3 (Marcin Bocheński, Dawid Puzio)

11 marca: Legionovia II Legionowo (LO)

14/15 marca: Tajfun Brochów (A)

 

Grupa II

Champion Otwock

16 stycznia: Marymont Warszawa (B) - odwołany

23 stycznia: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A)

30 stycznia: Bór Regut (A) 5:4

6 lutego: CKS Celestynów (A) - odwołany

7 lutego: KS Sobienie Jeziory (B) 0:4

20 lutego: Amut Wilga (A) 5:3 (Bartosz Bytniewski 3x, Michał Kalinowski, zawodnik testowany)

27 lutego: Józefovia II Józefów (A) 1:6

3 marca: KS Halinów (A) 1:2 (Oskar Słodownik)

6 marca: Unia Warszawa (juniorzy) 3:5

10 marca: Advit Wiązowna (A) 1:1 (Michał Kalinowski)

13 marca: Vulcan Wólka Mlądzka (A)

Grom Prace Małe

13 lutego: Walka Kosów (A) 5:1 (Kamil Zając, Arkadiusz Witak, Tomasz Maciejak 2x, Daniel Miesiak)

21 lutego: FC Płochocin (B) 3:2 (Kamil Zając 2x, Łukasz Noga)

27 lutego: GKS Chynów (B) 2:1 (Tomasz Panabażys, Arkadiusz Witak)

28 lutego: KS II Teresin (B) - odwołany

7 marca: Iskra Zbrosza Duża (B) 3:2 (Wołodymyr Kostyszyn, Patryk Lipiński, Daniel Miesiak)

14 marca: Anprel Nowa Wieś (A) 0:6

Kosa Konstancin

23 stycznia: Korona Góra Kalwaria (LO) - odwołany

6 lutego: MKS II Piaseczno (A) 1:3 (Czapski)

13 lutego: Jedność Żabieniec (A) 4:4 (Balcerzak, Banaszewski, zawodnik testowany, samobójcza)

14 lutego: MKS Piaseczno (juniorzy) 2:3 (Jasnoch 2x)

20 lutego: Sokół Kołbiel (B) 8:1 (Warchoł, B. Borowski, Trzaskowski, Banaszewski, Młynarczyk, Grzeszczak, samobójcza, Balcerzak)

27 lutego: AP Brychczy Warszawa (B) 5:2 (Perzyna 2x, Kiełbiewski, Kumor, Młynarczyk)

6 marca: KS II Raszyn (B) 3:0 (Kumor, Młynarczyk, B. Borkowski)

13 marca: Bór Regut (A) 7:3 (Młynarczyk 2x, Grzeszczak 3x, Kozłowski, Warchoł)

KS Glinianka

6 lutego: AKS Zły Warszawa (A) 2:3 (Marcin Bylinka, Łukasz Esman)

13 lutego: Jutrzenka Cegłółw (A) 1:1 (Damian Bąk)

20 lutego: Tęcza Stanisławów (A) 3:0 (Damian Bąk, Łukasz Esman, Łukasz Dermont)

28 lutego: Amigos Warszawa (A) 1:3 (Łukasz Esman)

6 marca: Płudy Warszawa (B) 3:6 (Wasyl Dumiak 2x, Damian Bąk)

6/7 marca: Bór Regut (A) - odwołany

13/14 marca: CKS Celestynów (A)

KS Puznówka

Klub nie przekazał planu sparingów

21 lutego: Wisła Maciejowice (A) 1:7

???

KS Sobienie Jeziory

Klub nie przekazał planu sparingów

7 lutego: Champion Otwock (B) 4:0 (Mateusz Dominiczak 4x)

14 lutego: CKS Celestynów (A) 7:2 (Mateusz Dominiczak 2x, Piotr Jałocha 2x, Artur Żmudzin, Bogdan Maliszewski, Daniel Kasprzak)

21 lutego: Józefovia Józefów (juniorzy) 3:0 (Mateusz Dominiczak, Michał Żmudzin, Artur Żmudzin)

28 lutego: Wisła Maciejowice (A) 2:3 (Mateusz Dominiczak 2x)

7 marca: Bór Regut (A) 7:5 (Artur Żmudzin 4x, Michał Żmudzin, Damian Banasiewicz, Gwardecki)

???

Orzeł II Baniocha

6 lutego: Jedność Warszawa (B) 1:1 (Kamil Wosztyl)

13 lutego: Sokół Kołbiel (B)

20 lutego: Ząbkovia Ząbki (juniorzy) 0:5

20 lutego: UWKS Legia Warszawa (B) - odwołany

27/28 lutego: Perła II Złotokłos (A) - odwołany

6/7 marca: FC Lesznowola (A) - odwołany

6 marca: Świt Warszawa (A) 0:4

13/14 marca: Urzecze Gassy (B)

Orzeł Parysów

14 lutego: Victoria Kałuszyn (LO) 4:1 (Mateusz Belkiewicz 2x, Kamil Kwiatkowski, Krystian Kot)

21 lutego: Promnik Gończyce (A) 3:1 (Oskar Mazek, Mateusz Belkiewicz, Kamil Kwiatkowski)

27 lutego: Mazur Karczew (juniorzy) 3:1 (Filip Kuszpit, Jakub Jałocha, Jakub Lis)

6 marca: Sokół Kołbiel (B) 2:5 (Mateusz Belkiewicz 2x)

13/14 marca: KS Sobienie Jeziory (B)

Piorun Warszawa

7 lutego: FC Komorów (B) 4:2 (Michał Kisiel 2x, Adrian Dąbrowski, Kamil Pająk)

7 marca: Cuervos FC (B) 0:1

14 marca: ???

RKS Mirków

23 stycznia: MKS II Piaseczno (A) 0:10

30 stycznia: Varsovia Warszawa (juniorzy) 0:2

9 lutego: Progres Warszawa (A) 7:3

12 lutego: Perła Złotokłos (LO) 1:8

21 lutego: Walka Kosów (A) 5:3

27 lutego: Jedność Żabieniec (A) 1:8

6/7 marca: SEMP Ursynów (LO) - odwołany

7 marca: Urzecze Gassy (B) 6:4

SF Warszawa

Klub nie przekazał planu sparingów

???

Sokół Kołbiel

13 lutego: Orzeł II Baniocha (B)

17 lutego: Bór Regut (B) 3:2

20 lutego: Kosa Konstancin (B) 1:8

24 lutego: Hutnik Huta Czechy (IV) 2:5 (Milewski, Matosek)

27 lutego: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 0:0

6 marca: Orzeł Parysów (B) 5:2 (D. Całka 2x, R. Całka, Dróżdż, Prus)

13 marca: SF Warszawa (B)

Urzecze Gassy

Klub nie przekazał planu sparingów

21 lutego: Anprel Nowa Wieś (B) 1:2 (Patryk Skrobek)

28 lutego: SRS Zamienie (B) 3:5 (Piotr Gołębiewski, zawodnik testowany, samobójcza)

7 marca: RKS Mirków (A) 4:6

???

Vulcan II Wólka Mlądzka

???

Wilga II Garwolin

3 lutego: Promnik Łaskarzew (A)

13 lutego: Amur Wilga (A) 3:3

20/21 lutego: AKS Zły Warszawa (A) - odwołany

20 lutego: Huragan II Wołomin (A) 2:4

27 lutego: Promnik Gończyce (A) 1:3 (Hubert Winek)

7 marca: CKS Celestynów (A) 6:2 (Sitarek 2x, Damian Żak 2x, Majsterek, samobójcza)

13/14 marca: Wisła Maciejowice (A)

 

Grupa III

AP Brychczy Warszawa

27 lutego: Kosa Konstancin (B) 2:5

6 marca: Józefovia II Józefów (A) 2:8

???

AP Eskadra Warszawa

14 lutego: SRS Zamienie (B) 5:2

20 lutego: Mazur II Radzymin (B) 4:7

27 lutego: Varsovia Warszawa (juniorzy) 1:9

7 marca: Ząbkovia Ząbki (juniorzy) 3:1

13 marca: Błyskawica Warszawa (A) 2:1

20 marca; Józefovia II Józefów (A) 1:7

Cuervos FC

Klub nie przekazał planu sparingów

7 lutego: Sparta Marki (B) 3:3

14 lutego: FC Płochocin (B) 4:2

21 lutego: Awantura Warszawa (-) 2:0

28 lutego: UKS Borzęcin (B) 4:6

7 marca: Piorun Warszawa (B) 1:0

21 marca: Błyskawica Warszawa (A) 2:6

???

Inter Warszawa

Klub nie przekazał planu sparingów

???

Jedność Warszawa

6 lutego: Orzeł II Baniocha (B) 1:1 (Cezary Jakacki)

14 lutego: LKS Ostrówek (LO) 6:2 (Adam Sobczak 3x, Michał Skwarek, Artur Trojanowski, Grzegorz Gadziomski)

21 lutego: GKS Chynów (A) 2:3 (Michał Skwarek, Marcin Starosz)

28 lutego: Rotavia Nieporęt (B) 7:2 (Norbert Augustowski 2x, Wojciech Wieczorkiewicz 2x, Marcin Starosz, Paweł Machaj, Jarosław Wieczorek)

7 marca: FC Płochocin (B) 1:1

13/14 marca: AKS Zły Warszawa (A)

KP Marymont Warszawa

16/17 stycznia: Champion Otwock (B) - odwołany

23/24 stycznia: Perła Złotokłos (LO) - odwołany

30/31 stycznia: FC Komorów (B) - odwołany

6/7 lutego: Wicher II Kobyłka (B)

13 lutego: Targówek Warszawa (B) 1:0 (Wojciech Kasprzak)

20 lutego: CKS Ceelstynów (A) - odwołany

27/28 lutego: Bednarska Warszawa (A) - odwołany

28 lutego: Błyskawica Warszawa (A) 4:4 (Wojciech Kasprzak, Artur Oszast, Adam Zdunek, zawodnik testowany)

7 marca: Rotavia Nieporęt (B) 5:0 (Michał Wasiak, Christophe Zerbone, Hubert Bańkowski, Wojciech Kasprzak, Marcin Jóźwiak)

14 marca: Błonianka II Błonie (A) 2:4 (Piotr Stepnowski, Jacek Dziaczkowski)

20/21 marca: Orły Zielonka (B)

?? kwietnia: Rządza Załubice (A) 1:9

Sparta Marki

7 lutego: Cuervos FC (B) 3:3 (Główczyński, Rębelski, Wszeborowski)

14 lutego: Polonia Warszawa (juniorzy) 7:10 (Wszeborowski 3x, Potyra 2x, Cieślak, Chodkowski)

7 marca: Polonia Warszawa (juniorzy) 2:2 (Gutarow, Wszeborowski)

21 marca: Talent Warszawa (B)

Talent Warszawa

5 lutego: Mazur Radzymin (LO) 2:3

13 lutego: Victoria II Sulejówek (LO) 4:4

20 lutego: Agape Białołęka (LO) 1:0

2 marca: Płudy Warszawa (B) 1:4

6 marca: Amigos Warszawa (A) 2:2

???

Targówek Warszawa

7 lutego: Victoria II Sulejówek (B) 1:7

13 lutego: Marymont Warszawa (B) 0:1

21 lutego: Advit Wiązowna (A) 3:6

27 lutego: KS Blizne (B) 2:9

7 marca: Rządza Załubice (A) 5:1 (Świerczewski, Kłak 3x, zawodnik testowany)

13/14 marca: UKS Borzęcin (B)

20/21 marca: Błonianka II Błonie (A)

27/28 marca: Grom Prace Małe (B)

UWKS Legia Warszawa

6 lutego: Unia Warszawa (juniorzy) 5:1 (Arkadiusz Waszak, Antoni Sidor, Kacper Cetlin, Kacper Kubiszer, Kacper Polak)

20 lutego: Wisła Płock (juniorzy) 2:1 (Arkadiusz Waszak, Kacper Polak)

28 lutego: Świt Barcząca (B) 5:0 (Arkadiusz Waszak 3x, Kacper Kubiszer, Filip Grygorczuk)

6 marca: Świt Warszawa (juniorzy) 6:0 (Kacper Kubiszer 3x, Antoni Sidor, Mateusz Zalega 2x)

7 marca: Polonia Warszawa (juniorzy) 4:0 (Konrad Kisiel, Antoni Sidor, Karol Sulkowski, Oganes Kazarian)

14 marca: Błękitni Korytów (A) 4:1 (Kacper Cetlin, Kacper Polak 2x, Karol Sulkowski)

???

Victoria Warszawa

Klub nie przesłał planu sparginów

30 stycznia: Mazur II Radzymin (B) 3:3 (Kaliciecki, Szczepański, Rozemski)

13 lutego: Orły Zielonka (B) 1:8 (Piotr Skiba)

20 lutego: Rządza Załubice (A) 3:3 (Krzysztof Stachowicz, Piotr Skiba 2x)

27 lutego: Legionovia II Legionowo (LO) 2:11 (Bogucki, Wieczorek)

7 marca: Mewa Krubin (B) 4:5

13 marca: Huragan II Wołomin (A) 1:2

???

Victoria Zerzeń

Klub nie przesłał informacji o rozegranych sparingach

14 lutego: GKS Dąbrówka (A) 3:4

20 lutego: Józefovia II Józefów (A) 4:16

27 lutego: Orły Zielonka (B) 1:12

???

 

Grupa IV

BUKS Pruszków

6/7 lutego: Józefowianka Józefów (A)

14 lutego: Tajfun Brochów (A)

20/21 lutego: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A)

28 lutego: Świt Warszawa (A) 2:0 (Karol Szczepanek, zawodnik testowany)

6/7 marca: Wisła Zakroczym (B)

13/14 marca: GKS Dąbrówka (A)

FC Płochocin

14 lutego: Cuervos FC (B) 2:4 (Krzysztof Jastrzębski, Kacprzak)

21 lutego: Grom Prace Małe (B) 2:3 (Brzeziński, Kiełczewski)

28 lutego: Guzovia Guzów (B) 3:2 (Zaborowski 2x, zawodnik testowany)

7 marca: Jedność Warszawa (B) 1:1 (Krzysztof Jastrzębski)

FC Komorów

7 lutego: Piorun Warszawa (B) 2:4

14 lutego: Płudy Warszawa (B) 8:2

21 lutego: Znicz Pruszków (CLJ) 1:2

24 lutego: Błonianka II Błonie (A) 6:0

27 lutego: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (A) 3:1

3 marca: Unia Iłów (LO) 4:7

6 marca: Piast Piastów (LO) - odwołany

7 marca: Znicz Pruszków (juniorzy)

14 marca: Walka Kosów (A)

Guzovia Guzów

30/31 stycznia: Józefowianka Józefów (A)

6/7 lutego: FC Płochocin (B)

13/14 lutego: Promyk Nowa Sucha (A) - odwołany

13 lutego: Tajfun Brochów (A) 1:6

20 lutego: Wrzos Międzyborów (A) 1:7 (Adrian Tyll)

27/28 lutego: LKS II Chlebnia (A) - odwołany

28 lutego: FC Płochocin (B) 2:3 (zawodnik testowany, Bartosiewicz)

7 marca: Tajfun Brochów (A) 1:2 (Piotr Jabłoński)

13 marca: Piast Feliksów (A) 3:2 (Robert Sierant 2x, Damian Kozłowski)

KS II Raszyn

6 lutego: Delta Warszawa (juniorzy) 0:5

13 lutego: Milan II Milanówek (B) 0:4

22 lutego: GKS Podolszyn (A) 1:4

1 marca: Naprzód II Stare Babice (B) 0:4

6 marca: Kosa Konstancin (B) 0:3

KS II Teresin

21 lutego: Orzeł Kampinos (A) 2:2 (Kamil Sadziński 2x)

27 lutego: Rawka Bolimów (A) 7:6 (Kacper Pietrzak 3x, Kamil Sadziński 2x, Florczak, Grzegorz Węsek)

28 lutego: Grom Prace Małe (B) - odwołany

7 marca: Orzeł Kampinos (A) 1:3 (Przemysław Izak)

Milan II Milanówek

13 lutego: KS II Raszyn (B) 4:0 (Krzysztof Dzikowicki, Norbert Sieczka, Wojciech Kurlak, Marcin Borkowski)

20 lutego: Świt Warszawa (A) 4:1 (Szewczak 2x, Siedlecki, Dzikowicki)

25 lutego: LKS II Chlebnia (A) 2:3

6 marca: GKS Podolszyn (A) 1:1 (Norbert Sieczka)

???

Naprzód II Stare Babice

13 lutego: Józefovianka Józefów (A) 2:2 (Ciechomski, T. Żmuda)

21 lutego: KS Blizne (A) 2:2 (Tomasz Żmuda 2x)

1 marca: KS II Raszyn (B) 4:0 (Stanicki 2x, Koms, Kunicki)

???

Orion Cegłów

???

Relax Radziwiłłów

7 lutego: Milan Milanówek (juniorzy) 6:4

21 lutego: Manhattan Nowy Kawęczyn (-) 3:3 (Konrad Koziarski 2x, Konrad Sitkiewicz)

28 lutego: Wrzos Międzyborów (A)

6 marca: LKS Osuchów (A) 1:3

7 marca: Józefowianka Józefów (A) - odwołany

14 marca: LKS Osuchów (A)

Sokół Budki Piaseckie

6/7 marca: Piast Feliksów (A)

13/14 marca: KS II Teresin (B)

SRS Zamienie

14 lutego: AP EsKadra Warszawa (B) 2:5 (Poziomecki, Sochacz)

20 lutego: Perła II Złotokłos (A) 1:4 (Kosieradzki)

28 lutego: Urzecze Gassy (B) 5:3

6/7 marca: Olimpia Warszawa (juniorzy)

14 marca: Iskra Zbrosza Duża (B)

UKS Borzęcin

7 lutego: Partyzant Leszno (A) 10:2

28 lutego: Cuervos FC (B) 6:4

???

UKS Łady

6 lutego: Dąb II Wieliszew (A) 3:3

14 lutego: SEMP Ursynów (LO) 0:5

20 lutego: Progres Warszawa (A) 6:4

7 marca: Anprel Nowa Wieś (A) 1:1

???

UKS Ołtarzew

13 lutego: Anprel Nowa Wieś (A) 5:4

20 lutego: LKS Osuchów (A) 2:10

28 lutego: Tajfun Brochów (A) 0:4

6 marca: UKS ASzWoj Rembertów (B) - odwołany

13 marca: Zaborowianka Zaborów (A)

Victoria Głosków

Klub nie przekazał planu sparingów

4 marca: Anprel Nowa Wieś (A) 3:4

9 marca: Laura Chylice (LO) 0:6

???