Sparingi

Strefa Trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Drużyna KS Troszyn  ma wolne terminy na sparingi .Mile widziane kluby z IV ligi .Prosimy o kontakt telefoniczny 606-396-907

*     *     *

Hutnik Warszawa zaprasza zawodników z roczników 2001-2005 na testy do drużyn seniorskich. Prosimy o przesłanie na adres e-mail biuro@hutnikwarszawa.pl następujących danych: imię i nazwisko, data urodzenia, pozycja, obecny klub

*     *     *

KS Drukarz Warszawa poszukuje sparingpartnera na 31 lipca. Nie dysponujemy boiskiem, więc chętnie dojedziemy. Po naszej stronie koszt sędziów. Proszę o kontakt z II trenerem Przemkiem Cegiełko 889-252-271

Polecane strony

M Gol

Błękitni Raciąż

Przybyli: Jarosław Brzemiński (Orzeł Goleszyn), Maciej Ciski, Grzegorz Krawczuk i Adam Wiśniewski (zespół juniorów), Jarosław Dębkowski i Mariusz Ezman (bez klubu), Mateusz Jakubowski i Dominik Pikalski (Skra Drobin), Adrian Janiszewski (KS Brzoza), Nazar Litun (powrót do gry), Patryk Piasecki (Mławianka Mława)

Odeszli: Artur Gawęda (MKS Ciechanów), Łukasz Marciniak (Jutrzenka Unieck), Robert Wróblewski (Tęcza Ojrzeń)

GKS Pokrzywnica

Przybyli: Bartłomiej Górecki (Żbik II Nasielsk), Michał Lubelski (bez klubu), Maciej Pauba (powrót do gry)

Odeszli: Mateusz Miłoński (Żbik Nasielsk), Łukasz Olejnik (zmarł), Łukasz Ostaszewski (WKS Rząśnik)

GKS Strzegowo

Przybyli: 

Odeszli: 

Iskra Krasne

Przybyli: Igor Kochanowski i Nartosz Salamon (Mazur Radzymin), Kamil Wnuk (Pełta Karniewo), Mateusz Dęby i Jewhenij Szutiak (???), Iwan Papou (ostatnio Nadnarwianka Pułtusk)

Odeszli: Paweł Michalak (MKS Ciechanów)

Konopianka Konopki

Przybyli: Marcin Borowiec, Mateusz Miłek i Mateusz Suszek (bez klubu), Patryk Jankowski (ostatnio Mławianka Mława)

Odeszli: 

Korona Szydłowo

Przybyli: Mateusz Antoniak (bez klubu), Artur Cybulski i Radosław Jankowski (powrót do gry)

Odeszli: 

Kryształ Glinojeck

Przybyli: 

Odeszli: 

KS Wąsewo

Przybyli: Daniel Lipski (ostatnio Ostrovia Ostrów Mazowiecka), Mateusz Poleski (powrót do gry)

Odeszli: Adam Pałubiński i Adam Żyra (GKS Andrzejewo)

MKS Ciechanów

Przybyli: Dawid Dębkowski (ostatnio Kryształ Glinojeck), Paweł Dołęgowski (Opia Opinogóra), Artur Gawęda (Błękitni Raciąż), Mariusz Kopecki i Jakub Ładziński(Tęcza Ojrzeń), Radosław Marut (bez klubu), Paweł Michalak (Iskra Krasne)

Odeszli: Szymon Janakakos (Tęcza Ojrzeń), Kamil Olszewski (MKS Przasnysz)

Narew Ostrołęka

Przybyli: Damian Drężewski (ostatnio KS CK Troszyn), Kamil Jagielski (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Igor Kaczorek (Makowianka Maków Mazowiecki), Damian Klec (zespół rezerw), Mateusz Nakielski (Puszcza Hajnówka), Bartłomiej Ziemak (Huragan Morąg)

Odeszli: Paweł Kuzia i Paweł Skarzyński (KS Śniadowo)

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Przybyli: Wojciech Gumowski i Karol Mikołajczyk (bez klubu)

Odeszli: Patryk Gromek (MKS Piaseczno), Marcin Mianowicz (Wicher Sadowne)

PAF Płońsk

Przybyli: Filip Bańka i Piotr Grzelak (zespół juniorów), Mateusz Chaliński i Dawid Masiak (GKS Gumino), Mykola Didorenko (???), Patryk Lubański (ostatnio GKS Strzegowo), Konrad Osiński (KS Łomianki)

Odeszli: Bartosz Gołaszewski (GKS Gumino)

Sona Nowe Miasto

Przybyli: Norbert Decyk (KS Łomianki), Michał Jarosławski (ostatnio Gladiator Słoszewo), Michał Michalski (bez klubu), Mateusz Szcześniak (Korona Karolinowo), Łukasz Zalewski (Żbik Nasielsk)

Odeszli: 

Tęcza Ojrzeń

Przybyli: Szymon Janakakos (MKS Ciechanów), Piotr Kolankiewicz i Kacper Świtalski (ostatnio zespół juniorów), Dominik Olszewski (bez klubu), Robert Wróblewski (Błękitni Raciąż)

Odeszli: Mariusz Kopecki i Jakub Ładziński (MKS Ciechanów)

Wkra Bieżuń

Przybyli: Sławomir Dudek i Mateusz Sowiński (powrót do gry), Tomasz Izwantowski, Paweł Kaźmierczak i Paweł Winkowski (bez klubu), Szymon Wróblewski (zespół juniorów)

Odeszli: Mateusz Dudek (Boruta Kuczbork), Marcin Rokicki (Orzeł Goleszyn)

Żbik Nasielsk

Przybyli: Konrad Bieranowski, Oliwier Branicki i Mikołaj Szypulski (zespół rezerw), Eryk Kopczyński (Józefovia II Józefów), Mateusz Miłoński (GKS Pokrzywnica), Kamil Popowski (GKS Gumino), Jakub Szymański (bez klubu)

Odeszli: Adam Rybka (LKS Promna), Łukasz Zalewski (Sona Nowe Miasto), Damian Załoga (Nadnarwianka Pułtusk)