Agape Białołęka

Przybyli: Andreas Altanis (ostatnio zespół juniorów), Bartłomiej Hopko (Ruch Izbica), Filip Karkowski (AP EsKadra Warszawa), Mateusz Madej (Wisła Jabłonna), Radosław Parszewski, Piotr Płatek i Mateusz Telakowiec (bez klubu), Sebastian Szajkowski i Daniel Ziółkowski (Nadnarwianka Pułtusk), Robert Tanczyński (SEMP Ursynów)

Odeszli: Krzysztof Gołos, Adam Kościelniak, Nikodem Michniewicz, Przemysław Panasiuk, Łukasz Reszka i Bartłomiej Zawadzki (???)

Bug Wyszków

Przybyli: Filip Augustyniak i Alan Krawczyk (zespół juniorów), Łukasz Bestry (Marcovia Marki), Przemysław Borkowski (bez klubu), Łukasz Kamiński (Nadnarwianka Pułtusk)

Odeszli: Kacper Chimkowski (Nadnarwianka Pułtusk), Mateusz Gołębiowski, Piotr Komosa, Nikodem Laskowski, Łukasz Łada, Albert Piechociński i Piotr Połodziuk (???), Michał Rogulski (zespół juniorów)

Dąb Wieliszew

Przybyli: Piotr Dąbkowski i Łukasz Wieraszko (bez klubu), Bartłomiej Oleksy i Michał Sokólski (zespół rezerw), Sebastian Ściechowicz (powrót do gry)

Odeszli: Dawid Goździewski, Michał Krasnowski i Paweł Zieliński (???)

Hutnik II Warszawa

Przybyli: Adrian Basiuk, Maciej Dylewski, Adrian Sosnowski i Kamil Sygitowicz (bez klubu)

Odeszli: Mateusz Kędzierski (???)

KS Wesoła

Przybyli: Filip Kieraga, Rafał Sosnowski, Artur Terpiłowski i Krzysztof Tomaszewski (zespół juniorów), Malick Mohamed (powrót do gry), Łukasz Rutkowski (Piast Piastów), Arkadiusz Sulisz (bez klubu)

Odeszli: Grzegorz Ampt (UKS ASzWoj Rembertów), Mateusz Czebreszuk, Konrad Rawski, Piotr Saganowski, Maciej Sioch, Maciej Szadkowski, Adrian Wieczorek, Konrad Wróblewski i Konrad Zając (???), Marcin Fronczak (Kamionek Warszawa)

Legionovia II Legionowo

Przybyli: Kacper Błaszczak (KS Łomianki), Amadeusz Biłda, Kacper Choroszucha, Maciej Gawlik, Piotr Koperski, Bartłomiej Schmalz i Olivier Szczygieł (zespół juniorów), Sebastian Gołąb (SRT Halinów), Marcin Makulec (Promnik Łaskarzew), Piotr Niegowski, Dawid Papazjan, Janusz Selibórski i Krzysztof Witecki (Varsovia Warszawa - juniorzy), Bartosz Wojnarowski (bez klubu), Filip Żołek (Ursus II Warszawa), Kacper Żołek (powrót do gry)

Odeszli: Jakub Banasiewicz, Kacper Knauber, Szymon Kraszewski, Dariusz Suska, Aleks Wasilczenko i Daniel Wrona (???), Kamil Mieszkowski (Unia Warszawa), Patryk Sawicki (Makowianka Maków Mazowiecki)

Mazur II Karczew

Przybyli: Kacper Jarzębowski, Piotr Kamiński, Kacper Kobza, Antoni Piekut, Filip Retmaniak, Szymon Trzaskowski i Aleksander Wojdasiewicz (zespół juniorów), Hubert Rosiak (Nadstal Krzaki Czaplinkowskie)

Odeszli: Paweł Chodkiewicz (Wisła Dziecinów), Damian Falkowski (???), Joachim Majchrzak (pierwszy zespół), Mateusz Niedziółka (zespół juniorów)

Mazur Radzymin

Przybyli: Dawid Banaszek (zespół rezerw), Eryk Bandera (Polonia II Warszawa), Tomasz Borys, Damian Talarek i Tomasz Terpiłowski (AP EsKadra Warszawa), Tobiasz Gosk i Sebastian Kalinowski (zespół juniorów), Michał Koryń i Norbert Szałajski (bez klubu), Sebastian Sobieszczuk (Błyskawica Warszawa), Jaraslau Syczeuski (???), Adam Warda (Okęcie Warszawa)

Odeszli: Hubert Banaszczuk (KS Raszyn), Filip Góral, Maciej Steckiewicz i Damian Śliwiński (???), Igor Kochanowski i Bartosz Salamon (Iskra Krasne), Łukasz Leśniak (Korona Karolinowo), Tomasz Adamski, Mateusz Przybysz, Marcin Pszczółkowski, Grzegorz Reterski i Tomasz Rosłon (zespół rezerw), Hubert Zach (LKS Ostrówek)

Naprzód Stare Babice

Przybyli: Dawid Jankiewicz i Oliwier Lesiak (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Maciej Ziemski (Hutnik Warszawa)

Odeszli: Mateusz Borczyk (zespół rezerw), Łukasz Jasiński, Adrian Schamlewski i Łukasz Świdnicki (???), Dawid Skrzycki (Zodiak Sucha)

Olimpia Warszawa

Przybyli: Jacek Chmielewski (ostatnio Wel Lidzbark), Aleksander Dobrowolski (Polonia Warszawa - juniorzy), Jakub Kopyłowski, Kamil Luśnia i Adam Prejsnar (zespół juniorów), Oliwier Pięcak (Ursus Warszawa - CLJ), Artur Zawadziński (bez klubu)

Odeszli: Filip Junowicz, Damian Piotrowski i Hubert Sobotka (???), Hubert Peprna (GLKS Nadarzyn)

Polonia II Warszawa

Przybyli: Krzysztof Chomka (zespół juniorów), Bartłomiej Grzybowski (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Wojciech Korcz, Bartosz Kowalik i Eryk Mikołajewski (MKS Polonia Warszawa), Marek Kwiatkowski (Drukarz Warszawa), Kacper Mańko (Szombierki Bytom), Krystian Pękul (ŁKS Łochów)

Odeszli: Eryk Bandera (Mazur Radzymin), Maciej Cichocki, Adrian Jankowski, Tomasz Kacperkiewicz, Rusłan Koszil, Kamil Pasik, Mateusz Smorczewski i Rafał Wroński (???), Patryk Kędziora (KS Łomianki), Sebastian Łojszczyk (Drukarz Warszawa - juniorzy), Filip Pyśniak (MKS Polonia Warszawa), Jowin Radziński (ŁKS II Łódź), Jeremi Talko (Jedność Żabieniec - juniorzy)

Sokół Serock

Przybyli: Gabriel Skiba (Drukarz Warszawa - juniorzy), Maciej Stalmach (bez klubu), Adrian Wełpa (Podlasie Sokołów Podlaski)

Odeszli: Jakub Kurpiewski (???)

Start Otwock

Przybyli: Krzysztof Banaszek (PKS Radość), Łukasz Bogusz (ostatnio Józefovia Józefów), Szymon Dąbrowski (Mazur Karczew), Łukasz Kozłowski (Mazur Karczew - juniorzy)

Odeszli: Jakub Bogusz, Rafał Długosz, Wojciech Floriańczyk, Damian Kocielnik, Adam Piotrowski i Radosław Soszka (???), Łukasz Rosłonek (Rokola Otwock Wielki - futsal)

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

Przybyli: Adrian Ciesielski (Makowianka Maków Mazowiecki), Błażej Czajkowski (powrót do gry), Eryk Kiełbasiński i Filip Stańczak (zespół juniorów), Wiktor Nowak (Legionovia Legionowo - juniorzy)

Odeszli: Bartłomiej Cymerman, Bartosz Fabryc, Bartłomiej Filipowicz, Piotr Mściwujewski i Kacper Nadulski (???), Patryk Drewnowski (KKS Kalisz), Kamil Jagielski (Narew Ostrołęka)

Victoria II Sulejówek

Przybyli: Mateusz Derlatka (Advit Wiązowna), Kacper Gawryszewski, Jakub Karczewski, Mirosław Koszyk, Kuba Szulim, Przemysław Świstek, Jakub Tobiasz i Alan Wojno (zespół juniorów), Wiktor Janeczek (ostatnio zespół juniorów)

Odeszli: Bogumił Abramowicz, Piotr Kuszewski, Bartosz Sielecki (???), Jan Bieniek (Wisła Sandomierz), Remigiusz Jaworowski (Watra Mrozy), Paweł Tamowski (pierwszy zespół)

Wicher Kobyłka

Przybyli: Paweł Gołędowski (Huragan Wołomin - juniorzy), Franciszek Grabowski (Huragan II Wołomin), Bartosz Kierszak (ostatnio Ursus II Warszawa), Paweł Koc i Tomasz Lisicki (zespół rezerw), Krystian Kurek (UKS Białe Orły - juniorzy), Daniel Pałubicki (Polonia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: Mikołaj Brzeski (Pomorzanin Toruń), Krystian Hargot i Jan Szulkowski (Huragan Wołomin), Marcin Marciniak, Jacek Moryc, Daniel Sulich i Grzegorz Trzonkowski (???), Kacper Pałka (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Jan Skotnicki (Victoria Sulejówek)

Wisła Dziecinów

Przybyli: Paweł Chodkiewicz (Mazur II Karczew), Mariusz Kapsa (ostatnio Nadstal Krzaki Czaplinkowskie), Daniel Kosobucki (Amur Wilga), Bartosz Sankiewicz (bez klubu), Marcin Tolak (powrót do gry)

Odeszli: Maciej Choim (Nadstal Krzaki Czaplinkowskie), Bartosz Gemza (Pilica Białobrzegi), Marcin Jaroń (Orzeł Parysów), Mariusz Moczulski (Bizon Jeleniec), Michał Strzeżek (Amur Wilga)

Wisła Jabłonna

Przybyli: Krzysztof Antoniuk, Wojciech Cabaj i Paweł Romatowski (bez klubu), Piotr Banaszek i Rafał Wilkowski (Impet Łajski), Adam Fronczek (powrót do gry), Rafał Karolik (Grom Warszawa), Maxime Klimaszewski, Roman Trocko i Grzegorz Tymolewski (???), Przemysław Kostrzycki, Dawid Pigiel i Tomasz Świderski (Rozwój Warszawa), Łukasz Maliszewski (Progres Warszawa)

Odeszli: Kacper Chański, Michał Głogowski, Konrad Kaza, Hubert Koński, Mateusz Kowalski, Marcin Krajewski, Piotr Małyszew, Mateusz Niedźwiecki, Adam Pasiorowski, Michał Pasiorowski, Adrian Pietrulewicz, Mateusz Przybysz, Krzysztof Reksulak, Adam Stromecki i Michał Tybura (???), Łukasz Karczmarczyk, Paweł Madej i Tomasz Tomaszek (Madziar Nieporęt), Mateusz Madej (Agape Białołęka), Mohamed Rami (Cuervos FC)