Bzura Chodaków

Przybyli: Kamil Bartosiewicz, Szczepan Felczak i Sylwester Płacheta (KS Teresin), Hubert Sadecki (bez klubu)

Odeszli: Marcin Chmielak (???), Artur Fijołek i Marcin Rosa (Sokół Budki Piaseckie), Radosław Grefkowicz i Adam Żółtowski (Żyrardowianka Żyrardów), Kamil Kacprzak, Michał Kowalski II, Mateusz Struzik i Michał Struzik (KS Teresin), Igor Tomaszewski (Orzeł Nieborów)

Huragan Wołomin

Przybyli: Maksymilian Chmiel i Arkadiusz Stępień (zespół rezerw), Krystian Hargot i Jan Szulkowski (Wicher Kobyłka), Piotr Jajko (bez klubu), Michał Olczak (MKS Piaseczno), Maciej Ołowski (powrót do gry)

Odeszli: Mateusz Baj (Marcovia Marki), Konrad Cichowski i Guyguy Pierre Ndakiza (???), Rafał Durajczyk, Bartłomiej Dźwigała, Jan Greloch, Sebastian Lewandowski, Sebastian Skorupka, Damian Tucin i Damian Zajączkowski (zespól rezerw), Łukasz Mościcki (Wisła II Płock), Sebastian Olczak (Ursus Warszawa), Cezary Petasz (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)

Hutnik Warszawa

Przybyli: Michał Butkiewicz i Grzegorz Kalisiak (Varsovia Warszawa - juniorzy), Jakub Grodzki (powrót do gry), Sebastian Ignacak (Legion Warszawa), Mateusz Kowalski (Legionovia Legionowo), Paweł Michałek (Ząbkovia Ząbki), Jan Michna (zespól juniorów), Jakub Świderski (Ząbkovia Ząbki - juniorzy)

Odeszli: Karol Cimochowski (zespół rezerw), Sebastian Duczek (Wólczanka Wólka Pełkińska), Maksymilian Grabowicz, Jakub Jackowski i Damian Pracki (???), Radosław Graczyk (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Kacper Miriuk (LKS Chlebnia), Łukasz Stanisławski (Escola Varsovia), Kamil Waśniowski (Unia Skierniewice), Maciej Ziemski (Naprzód Stare Babice)

Kasztelan Sierpc

Przybyli: Damian Bielecki (Wisła Płock - juniorzy), Krzysztof Sosiński (ostatnio zespół juniorów), Marcin Szulc i Bartosz Triebs (bez klubu)

Odeszli: Bartłomiej Błachnio, Maciej Gołębiowski, Wasyl Rawlyk i Cezary Szczerbak (???), Jarosław Kułaga (Wkra Żuromin), Piotr Majchrzak (Stoczniowiec Płock), Patryk Szczepański i Paweł Zaroślak (GKS Wikielec)

KS CK Troszyn

Przybyli: Jakub Jóźwik (Wissa Szczuczyn)

Odeszli: Kamil Dzwonkowski (???)

KS Łomianki

Przybyli: Mateusz Argasiński (bez klubu), Łukasz Brzozowski (Ursus II Warszawa), Adrian Brzuchacz (LKS Chlebnia), Patryk Kędziora (Polonia II Warszawa), Jacek Kowalski (Mazowsze Grójec), Krzysztof Langowski i Piotr Markowski (Drukarz Warszawa), Patryk Szeliga (Legionovia Legionowo), Mikołaj Wójcik (Polonia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: Kacper Błaszczak (Legionovia II Legionowo), Maksymilian Czyżewski (Grom Warszawa), Norbert Decyk (Sona Nowe Miasto), Kuba Grzebyk, Wadym Hodlewskyj i Sebastian Pedynowski (???), Maksymilian Kosior (Mazur Karczew), Konrad Osiński (PAF Płońsk), Sergio Tonini (Mławianka Mława)

Makowianka Maków Mazowiecki

Przybyli: Marek Piątek (powrót do gry), Tomasz Pragacz (MKS Przasnysz), Patryk Sawicki (Legionovia II Legionowo)

Odeszli: Wiktor Budny (???), Adrian Ciesielski (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Jakub Godlewski (KS Pniewo), Igor Kaczorek (Narew Ostrołęka)

MKS Przasnysz

Przybyli: Kamil Olszewski (MKS Ciechanów)

Odeszli: Jakub Cichocki i Rafał Obłudka (???), Maciej Michalski (AZS AWF Warszawa - futsal), Tomasz Pragacz (Makowianka Maków Mazowiecki)

Mławianka Mława

Przybyli: Daniel Czerwiński (Polonia Iłowo), Dominik Dąbrowski, Dawid Rosocha i Jakub Tomczyk (zespół rezerw), Javier Gonzalez i Javier Julia Redondo (Atletico Antoniado - Hiszpania), Sergio Tonini (KS Łomianki)

Odeszli: Daniił Czyżyk i Jakub Wróblewski (???), Kamil Juśkiewicz (Warta Działoszyn), Patryk Piasecki (Błękitni Raciąż), Kacper Wydra (zespół juniorów)

Nadnarwianka Pułtusk

Przybyli: Kacper Chimkowski (Bug Wyszków), Robert Jaoko i Mateusz Tarnowski (LKS Chlebnia), Dawid Mądrala (zespół juniorów), Łukasz Rurant (powrót do gry), Damian Załoga (Żbik Nasielsk)

Odeszli: Konstanty Antoniuk, Daniel Gerek i Radosław Śledziewski (???), Kamil Dądera (zespół juniorów), Łukasz Kamiński (Bug Wyszków), Kacper Pękała (Madziar Nieporęt), Sebastian Szajkowski i Daniel Ziółkowski (Agape Białołęka)

Świt Staroźreby

Przybyli: Piotr Jóźwiak (ostatnio Znicz Pruszków), Kacper Maciejewski (Delta Słupno), Mateusz Małecki (Broń II Radom), Dominik Stawicki (Wisła Płock - juniorzy)

Odeszli: Patryk Janiszewski i Maciej Sobiesiak (Amator Maszewo), Jakub Okoński i Bartosz Popielarek (zespół juniorów), Adrian Rak, Bartosz Wiśniewski i Mateusz Ziarko (???)

Wisła II Płock

Przybyli: Dawid Burka (Sokół Sieniawa), Piotr Dominik (Granica Kętrzyn), Brian Galach (Crawley Town - Anglia), Adam Kępczyński i Kacper Wiśniewski (zespół juniorów), Jan Krawczyk (Sparta Jazgarzew), Kryspin Leśniak (Vineta Wolin), Mateusz Lewandowski (Radomiak Radom), Jakub Maślak (AKS SMS Łódź), Łukasz Mościcki (Huragan Wołomin)

Odeszli: Olaf Bieńkowski (Piast Piastów), Paweł Błaszak i Błażej Sworski (zespół juniorów), Maciej Chojnacki (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Artur Ignaczewski (Stoczniowiec Płock), Kacper Kondracki (Wisła Puławy), Alex Krawiec (IL Flint - Norwegia), Stanisław Łojewski (Włocłavia Włocławek), Titas MIlasius (Skra Częstochowa), Oliwer Osmański, Filip Skupiński i Mateusz Włodarski (???), Adrian Szczutowski (Stomil Olsztyn)

Wkra Żuromin

Przybyli: Marek Koczot (Sparta Brodnica), Jarosław Kułaga (Kasztelan Sierpc), Hubert Rzepkowski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)

Odeszli: Damian Bednarek (Drukarz Warszawa), Mateusz Jamka i Kamil Skolmowski (???), Oskar Poniewski (Jeziorak Iława), Piotr Wiśniewski (zespół rezerw)

Żyrardowianka Żyrardów

Przybyli: Konrad Drązikowski (KS Teresin), Adam Dudziński (Pogoń Grodzisk Mazowiecki - juniorzy), Kacper Freilich (Znicz Pruszków - juniorzy), Radosław Grefkowicz i Adam Żółtowski (Bzura Chodaków), Illia Huseinov i Michał Poławski (???), Paweł Jabłoński i Jakub Papliński (Ursus Warszawa)

Odeszli: Mikołaj Czaplicki, Czarek Majchrzak i Damian Rybak (???), Konrad Koziarski (Relax Radziwiłłów), Bartłomiej Noszczak i Daniel Witenberg (???), Konrad Owczarek (LKS Osuchów), Dawid Wierzbicki (LKS Chlebnia)