Sparingi

Strefa Trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Drużyna KS Troszyn  ma wolne terminy na sparingi .Mile widziane kluby z IV ligi .Prosimy o kontakt telefoniczny 606-396-907

*     *     *

Hutnik Warszawa zaprasza zawodników z roczników 2001-2005 na testy do drużyn seniorskich. Prosimy o przesłanie na adres e-mail biuro@hutnikwarszawa.pl następujących danych: imię i nazwisko, data urodzenia, pozycja, obecny klub

*     *     *

KS Drukarz Warszawa poszukuje sparingpartnera na 31 lipca. Nie dysponujemy boiskiem, więc chętnie dojedziemy. Po naszej stronie koszt sędziów. Proszę o kontakt z II trenerem Przemkiem Cegiełko 889-252-271

Polecane strony

M Gol

Drukarz Warszawa

Przybyli: Damian Bednarek (Wkra Żuromin), Igor Frączkiewicz i Alan Krupa (zespół juniorów), Kacper Gałązka (powrót do gry), Hubert Jóźwik, Mikołaj Rudnicki i Jakub Skudynowski (zespół rezerw), Mateusz Michalski (Varsovia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: Mamadou Barry (Ursus Warszawa), Marek Kwiatkowski (Polonia II Warszawa), Krzysztof Langowski i Piotr Markowski (KS Łomianki)

Escola Varsovia

Przybyli: Kamil Odolak (Sokół Ostróda), Kamil Ostrowski (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Cezary Polak, Franciszek Polowiec, Patryk Pytlewski i Artemijus Tutyskinas (zespół CLJ), Łukasz Stanisławski (Hutnik Warszawa)

Odeszli: 

Józefovia Józefów

Przybyli: Adrian Gapczyński (bez klubu), Hubert Herdzik (zespół rezerw), Ibrahim Keita i Jonathan Padjen (Sarmata Warszawa), Ignacy Ognicha (zespół juniorów), Filip Pietrusiewicz (Unia Hrubieszów), Jakub Piotrzkowicz (KS Warka)

Odeszli: Jacek Ruciński (Błonianka Błonie)

KS Raszyn

Przybyli: Hubert Banaszczuk (Mazur Radzymin), Jan Butkiewicz (zespół rezerw), Piotr Jamroż (Hetman Zamość), Olaf Uziębło (Znicz Pruszków), Bruno Worotyński (Wisła Sandomierz)

Odeszli: Sebastian Drygiel (Sparta Jazgarzew), Szymon Kołosowski (Mazowsze Grójec)

Marcovia Marki

Przybyli: Mateusz Baj (Huragan Wołomin), Rafał Barzyc (Grom Warszawa), Kacper Bystros (Ząbkovia Ząbki), Damian Czapski (Ząbkovia Ząbki - juniorzy), Daniel Dylewski (ostatnio Huragan Wołomin), Michał Kępka (Błonianka Błonie)

Odeszli: Łukasz Bestry (Bug Wyszków), Grzegorz Brzeziński (LKS Chlebnia), Hubert Dałek (Korona Warszawa), Przemysław Sieczko (Tygrys Huta Mińska)

Mazur Karczew

Przybyli: Adam Chojecki (zespół juniorów), Maksymilian Kosior (KS Łomianki), Joachim Majchrzak (zespół rezerw), Sebastian Szczepaniak (MKS Piaseczno), Brian Torrado (Vulcan Wólka Mlądzka)

Odeszli: Szymon Dąbrowski (Start Otwock), Mychajło Koriażnow (Orzeł Baniocha)

MKS Piaseczno

Przybyli: Tymoteusz Barwiński i Konrad Szałek (Legion Warszawa), Patryk Gromek (Ostrovia Ostrów Mazowiecka), Marcel Markiewicz, Kacper Prusiński i Cezary Pruszczyk (zespół juniorów), Jakub Stefaniak (Legionovia Legionowo)

Odeszli: Michał Olczak (Huragan Wołomin), Mateusz Olszak (KS Warka), Sebastian Szczepaniak (Mazur Karczew)

Okęcie Warszawa

Przybyli: Piotr Balsam (Podlasie Sokołów Podlaski), Mateusz Delikat (FC Lesznowola), Marcel Gorczyca, Juryj Holcau i Łukasz Rostkowski (bez klubu), Łukasz Łosiński (Varsovia Warszawa - juniorzy), Krzysztof Mamla (LKS Chlebnia), Adam Mazurek (Błękitni Obsza), Artem Solonikow (Targówek Warszawa), Bartek Tula (Jedność Żabieniec)

Odeszli: Krzysztof Jabłoński (Unia Warszawa), Jakub Sosnowski (LKS Promna), Adam Warda (Mazur Radzymin)

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Przybyli: Krzysztof Bujak (Unia Warszawa), Radosław Graczyk (Hutnik Warszawa), Filip Kowalski i Damian Zawada (Naprzód Brwinów), Mateusz Krajewski (Józefowianka Józefów), Kacper Pałka (Wicher Kobyłka), Cezary Petasz (Huragan Wołomin), Mateusz Stachowicz (Wicher II Kobyłka), Kamil Świerczek (Broń Radom)

Odeszli: Mateusz Ciupek (Sarmata Warszawa), Bartłomiej Grzybowski (Polonia II Warszawa), Dawid Jankiewicz i Oliwier Lesiak (Naprzód Stare Babice), Jakub Sapalski (GLKS Nadarzyn)

Sparta Jazgarzew

Przybyli: Sebastian Drygiel (KS Raszyn), Felix Jaskólski (RKS Mirków), Natan Korzeniewski (MKS II Piaseczno), Miłosz Kot (Ursus Warszawa - juniorzy), Adrian Królikowski (???), Przemek Piekarz (SEMP Ursynów), Piotr Stolecki (zespół juniorów), Krystian Szturemski (ostatnio Escola Varsovia - juniorzy)

Odeszli: Jan Krawczyk (Wisła II Płock), Mateusz Wysocki (Kotwica Kołobrzeg)

Unia Warszawa

Przybyli: Kuba Butryn (ostatnio zespół juniorów), Dawid Fajkowski (???), Krzysztof Jabłoński (Okęcie Warszawa), Patryk Kowalski (SEMP Ursynów), Kamil Mieszkowski (Legionovia II Legionowo), Fabian Pacholak (zespól juniorów)

Odeszli: Krzysztof Bujak (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)

Victoria Sulejówek

Przybyli: Mateusz Cichocki (STF Champion - juniorzy), Jakub Czarnecki (Talent Warszawa), Wiktor Nozderka i Konrad Śliwka (powrót do gry), Jan Skotnicki (Wicher Kobyłka), Paweł Tamowski (zespół rezerw)

Odeszli: Stanisław Dźwigała (Tygrys Huta Mińska)

Znicz II Pruszków

Przybyli: Jakub Bogucki (zespół juniorów)

Odeszli: Aleksander Czarnecki (Mszczonowianka Mszczonów), Franciszek Ratajczyk (Anprel Nowa Wieś)

Ząbkovia Ząbki

Przybyli: Kewin Przygoda (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Bartłomiej Smolarczyk (Pogoń Szczecin - CLJ), Krystian Teodorczyk i Oskar Zaks (zespół juniorów)

Odeszli: Kacper Bystros (Marcovia Marki), Krystian Lewandowski i Damian Świerblewski (Grom Warszawa), Paweł Michałek (Hutnik Warszawa)