Hutnik Huta Czechy

Przybyli: Michał Jankowski (Promnik Łaskarzew), Bartosz Jeleń i Marcin Łodziński (Mazur Karczew - juniorzy)

Odeszli: Łukasz Kowalski, Maciej Lis, Kamil Szostak i Mateusz Zawadka (???), Kamil Piętka (Sokół Kołbiel), Jakub Wardak (Wilga Miastków Kościelny)

KS Warka

Przybyli: Alejandro Lutzardo Sierra (ostatnio CE Esporles - Hiszpania), Mateusz Olszak (MKS Piaseczno), Piotr Stefański (Broń Radom), Konrad Szkopiński (Mszczonowianka Mszczonów), Patryk Witkowski (Iłżanka Kazanów)

Odeszli: Bartłomiej Janczewski (Kraska Jasieniec), Krystian Kij, Paweł Sapała i Kamil Sładkowski (???), Adam Pędzikowski (Pilica Nowe Miasto), Jakub Piotrzkowicz (Józefovia Józefów)

Mazovia Mińsk Mazowiecki

Przybyli: Miłosz Górski, Michał Rozbiewski, Bartosz Rudyk i Łukasz Stelmaszczyk (zespół rezerw), Jan Proczek (MOSiR Mińsk Mazowiecki - juniorzy)

Odeszli: Alan Gańko, Jarosław Krajewski i Piotr Parobczyk (???), Jakub Sikorski (zespół rezerw)

Mazowsze Grójec

Przybyli: Filip Dubel (Varsovia Warszawa - juniorzy), Szymon Iwanowski (Królewscy Jedlnia), Karol Kasprzyk (Centrum Radom), Szymon Kołosowski (KS Raszyn), Krzysztof Kulibski (bez klubu), Mikołaj Napora (Olimpia Zambrów), Jan Świątek (KS Paradyż)

Odeszli: Artur Dębiec, Nikodem Jemioł i Jarosław Tarwacki (???), Jacek Kowalski (KS Łomianki), Stefan Trawiński (Zodiak Sucha), Tomasz Żebrowski (LKS Promna)

Mszczonowianka Mszczonów

Przybyli: Piotr Branicki (USD Bari Sardo - Włochy), Damian Chełmiński (Promyk Nowa Sucha), Aleksander Czarnecki (Znicz II Pruszków), Przemysław Jakóbiak (Błonianka Błonie), Mateusz Wojdalski (Wola Wola Chojnata)

Odeszli: Patryk Cieplak i Mateusz Wojdalski (LKS Osuchów), Jakub Cieśluk, Cezary Rombek i Michał Żółtowski (zespół juniorów), Konrad Szkopiński (KS Warka)

Oskar Przysucha

Przybyli: Miłosz Biernat (zespól juniorów), Tomasz Bogołębski (Sokół Aleksandrów Łódzki), Jan Głowacki (Broń Radom), Przemysław Sobolewski (Powiślak Końskowola)

Odeszli: Michał Bednarek (Iskra Gózd), Damian Kołtunowicz (Orlęta Radzyń Podlaski), Bartłomiej Włodarczyk (SKS Potworów)

Pilica Białobrzegi

Przybyli: Michał Dobkowski (Błonianka Błonie), Bartosz Gemza (Wisła Dziecinów)

Odeszli: Marcin Pieniążek (LKS Promna), Damian Stanisławski (???)

Podlasie Sokołów Podlaski

Przybyli: Yago Rodriguez Alvarez (???), Dominik Barciak (Pogoń II Siedlce), Miłosz Bieliński (Czarni Węgrów), Mohamed El Azouan (ostatnio Atletico Benidorm - Hiszpania), Wiktor Kosiorek i Adam Zając (zespół juniorów), Bartosz Kostrzewa i Jakub Woźniak (zespól rezerw), Dominik Krupa (ostatnio TSV Bultzow - Niemcy), Łukasz Parzonka, Jacek Toczyski i Patryk Wyrozębski (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Mateo Rodriguez (ostatnio CD Santa Amalia - Hiszpania)

Odeszli: Piotr Balsam (Okęcie Warszawa), Mateusz Czarkowski, Adam Czerkas, Michał Piotrowski, Paweł Piotrowski, Marcin Siedlecki i Kacper Wasiluk (???), Adrian Czerski (Orlęta Łuków), Adam Filipiuk (Grom Warszawa), Patryk Laskowski (Miedzanka Miedzna), Mateusz Steć (Kosovia Kosów Lacki), Łukasz Supleński (Czarni Węgrów), Adrian Wełpa (Sokół Serock)

Pogoń II Siedlce

Przybyli: Kamil Dmowski (Podlasie Biała Podlaska), Marcin Kuć, Szymon Mucha, Piotr Owczarczyk i Adrian Wrzosek (zespół juniorów)

Odeszli: Dominik Barciak (Podlasie Sokołów Podlaski), Robert Jóźwiuk i Dawid Klupś (???), Kacper Skwierczyński (zespól juniorów), Karol Wszoła i Mateusz Wszoła (Hetman Zamość)

Proch Pionki

Przybyli: Kamil Denkiewicz (Królewscy Jedlnia), Jakub Drab (zespół juniorów), Przemysław Gołdyń (Hetman Gołąb), Joel Nsah (powrót z zagranicy), Wiktor Pajączek (Radomiak II Radom), Emil Więcek (Górnik Konin)

Odeszli: Oleksij Czerkaszyn (???), Kacper Glimasiński i Mikołaj Kowal (Legion Suskowola), Filip Pisarski (Star Starachowice), Kacper Rak (Szydłowianka Szydłowiec), Igor Tworek (Centrum Radom)

Radomiak II Radom

Przybyli: Szymon Dobrasiewicz, Jakub Kartasiński, Oskar Kołacz, Kamil Wójcik i Seweryn Ziółek (zespół juniorów), Wieniamini Puzan (???)

Odeszli: Jakub Dukielski, Oskar Markiewicz, Adrian Stępniewski (???), Patryk Figarski (Drogowiec Jedlińsk), Tomasz Kozłowski, Piotr Pacyna i Bartosz Zaręba (Zamłynie Radom), Mikołaj Lasota (Szydłowianka Szydłowiec), Wiktor Pajączek (Proch Pionki)

Tygrys Huta Mińska

Przybyli: Semen Diaczenko (???), Stanisław Dźwigała (Victoria Sulejówek), Serhij Herasymec (Hyrnik-Sport Horiszni Pławni - Ukraina), Jakub Mikołajczuk (Escola Varsovia - juniorzy), Oliwier Olszewski (Legionovia Legionowo), Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Odeszli: Mikołaj Chałabis (Ursus Warszawa - CLJ), Bartosz Dróżdż, Daniel Kuć i Maciej Wereda (zespół rezerw), Mateusz Janusiewicz i Mateusz Podgórski (???),  Sebastian Kwaczreliszwili (Huragan Morąg)

Wilga Garwolin

Przybyli: Dawid Domarecki, Bartłomiej Piętka, Adrian Szczepek i Aleksander Zając (zespół juniorów), Kacper Kowalczyk (zespół rezerw)

Odeszli: Filip Motyczyński (???), Grzegorz Piesio (KP Starogard Gdański), Szymon Rękawek (zespół rezerw), Mateusz Sadowski i Hubert Świder (Promnik Łaskarzew), Jakub Szwed (Zryw Sobolew)

Zamłynie Radom

Przybyli: Tomasz Kozłowski, Piotr Pacyna i Bartosz Zaręba (Radomiak II Radom)

Odeszli: Patryk Kołodziejczyk (Sokół Przytyk), Filip Lech (Oronka Orońsko)