Sparingi

Strefa Trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Drużyna KS Troszyn  ma wolne terminy na sparingi .Mile widziane kluby z IV ligi .Prosimy o kontakt telefoniczny 606-396-907

*     *     *

Hutnik Warszawa zaprasza zawodników z roczników 2001-2005 na testy do drużyn seniorskich. Prosimy o przesłanie na adres e-mail biuro@hutnikwarszawa.pl następujących danych: imię i nazwisko, data urodzenia, pozycja, obecny klub

*     *     *

KS Drukarz Warszawa poszukuje sparingpartnera na 31 lipca. Nie dysponujemy boiskiem, więc chętnie dojedziemy. Po naszej stronie koszt sędziów. Proszę o kontakt z II trenerem Przemkiem Cegiełko 889-252-271

Polecane strony

M Gol

GLKS Nadarzyn

Przybyli: Damian Homętowski, Patryk Śliwowski i Robert Świercz (bez klubu), Jacek Mikuśkiewicz (KS Blizne), Hubert Peprna (Olimpia Warszawa), Dawid Rumniak (Naprzód Brwinów), Jakub Sapalski (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)

Odeszli: Sebastian Mańkowski (Zryw Sobolew), Karol Wijatkowski (Victoria Głosków)

Grom Warszawa

Przybyli: Patrick Bergmann i Zemoudine Fouapon (???), Tomasz Chałas (ostatnio KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Maksymilian Czyżewski (KS Łomianki), Adam Filipiuk (Podlasie Sokołów Podlaski), Konrad Kargul-Grobla (Pogoń Szczecin - juniorzy), Bartosz Kwiatkowski i Szymon Oniszczuk (bez klubu), Krystian Lewandowski i Damian Świerblewski (Ząbkovia Ząbki), Grima Ramos Gonzalez (AD Huracan - Hiszpania)

Odeszli: Rafał Barzyc (Marcovia Marki), Łukasz Choiński i Witalij Mandryk (SRT Halinów), Daniel Godłoza (GKS Dąbrówka), Rafał Karolik (Wisła Jabłonna), Michał Kijek (LKS Osuchów), Konstantyn Ślęzak (KTS Weszło)

Korona Góra Kalwaria

Przybyli: Takudzwa Chirara (Cuervos FC), Hubert Kobierski (bez klubu), Jakub Mroczek (zespół juniorów), Miłosz Nowakowski (Znicz Pruszków - juniorzy)

Odeszli: Dawid Guziński (RKS Mirków), Kacper Parol i Konrad Sobota (Nadstal Krzaki Czaplinkowskie)

KS Teresin

Przybyli: Piotr Bauman (Józefowianka Józefów), Jakub Giś (powrót do gry), Kamil Kacprzak, Michał Kowalski, Mateusz Struzik i Michał Struzik (Bzura Chodaków), Damian Łukawski (Piast Feliksów), Dominik Marusiak i Łukasz Pakos (ostatnio Żyrardowianka Żyrardów)

Odeszli: Konrad Drązikowski (Żyrardowianka Żyrardów), Kamil Bartosiewicz, Szczepan Felczak i Sylwester Płacheta (Bzura Chodaków)

Laura Chylice

Przybyli: Patryk Kępka (ostatnio Okęcie Warszawa), Piotr Przepiórka (ostatnio KS Warka), Maciej Tataj (bez klubu)

Odeszli: Paweł Wysocki (Milan Milanówek)

LKS Chlebnia

Przybyli: Grzegorz Brzeziński (Marcovia Marki), Jakub Łabęda (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Kacper Miriuk (Hutnik Warszawa), Maciej Pietraszek (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Kacper Rogowski i Jakub Szymański (zespół juniorów), Dawid Wierzbicki (Żyrardowianka Żyrardów)

Odeszli: Adrian Brzuchacz (KS Łomianki), Robert Jaoko i Mateusz Tarnowski (Nadnarwianka Pułtusk), Krzysztof Mamla (Okęcie Warszawa), Piotr Wacławek (UKS Tarczyn)

Milan Milanówek

Przybyli: Wasyl Kołomijec (Passovia Pass), Jakub Pastusiak (ostatnio Sparta Jazgarzew), Jakub Traczyk (zespól rezerw), Paweł Wysocki (Laura Chylice)

Odeszli: 

Naprzód Brwinów

Przybyli: Sebastian Bożuta (ostatnio zespół juniorów), Oskar Czechowski i Dominik Woronowicz (FCG Playmaker - juniorzy), Mateusz Gorbaszewicz-Gabrielewicz (zespól juniorów), Jakub Jędrasik, Jakub Kowalczyk, Łukasz Kowalczyk i Mateusz Maleszewski (bez klubu)

Odeszli: Filip Kowalski i Damian Zawada (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Dawid Rumniak (GLKS Nadarzyn)

Orzeł Baniocha

Przybyli: Patryk Dąbkowski (ostatnio MKS Piaseczno), Mychajło Koriażnow (Mazur Karczew), Marcel Mich (Legionovia Legionowo), Krzysztof Możdżonek (Ursus Warszawa)

Odeszli: Piotr Grzelka i Marek Zych (RKS Mirków), Kamil Majorek (Perła Złotokłos)

Passovia Pass

Przybyli: Filip Górecki, Szymon Markiewicz i Piotr Miksa (Milan II Milanówek), Pablo Guzman i Wojciech Wadziński (Cuervos FC), Adam Kowalski (ostatnio Milan II Milanówek), Sebastian Milewski (Józefowianka Józefów), Mariusz Miller i Mateusz Pawlak (bez klubu), Bohdan Romaniuk (FC Płochocin), Mateusz Traczyk (ostatnio Milan Milanówek - juniorzy)

Odeszli: Marcin Czarnowski (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Wasyl Kołomijec (Milan Milanówek), Patryk Lenard (Anprel Nowa Wieś)

Perła Złotokłos

Przybyli: Kamil Majorek (Orzeł Baniocha), Daniel Pioruński (Absolwent Domaszewnica), Adrian Siatka (zespół rezerw)

Odeszli: 

Piast Piastów

Przybyli: Olaf Bieńkowski (Wisła II Płock), Piotr Danielak (Czereś Sport Olsztyn - juniorzy), Wojciech Danielak (bez klubu), Mateusz Jabłoński (ostatnio Błyskawica Warszawa), Dawid Piskurz (Znicz Pruszków - juniorzy)

Odeszli: Łukasz Rutkowski (KS Wesoła)

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

Przybyli: Jakub Chechłacz, Jakub Kocbuch, Eryk Kopacz i Maciej Samboroski (zespół juniorów), Marcin Czarnowski (Passovia Pass), Piotr Szymańczak (powrót do gry)

Odeszli: Łukasz Krzemiński (LKS Osuchów), Damian Młynarski (Błękitni Korytów), Maciej Pietraszek (LKS Chlebnia)

Przyszłość Włochy

Przybyli: Wiktor Górecki i Jakub Molga (zespół juniorów), Przemysław Łaski (bez klubu)

Odeszli: 

Ryś Laski

Przybyli: Michał Leśniewski (UKS Borzęcin), Mateusz Merda (powrót do gry), Piotr Zawadzki (bez klubu)

Odeszli: 

Sarmata Warszawa

Przybyli: Godwin Bruce, Jan Piotrowski i Samuel Ribeiro (???), Mateusz Ciupek (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Bassin Djato i Michał Maliński (bez klubu), Mikołaj Grzejda (ostatnio Legia Warszawa - juniorzy), Marcin Krzyżewski (ostatnio Grom II Warszawa), Jan Trzaskoma (ostatnio UKS ASzWoj Rembertow - juniorzy)

Odeszli: Ibrahim Keita i Jonathan Padjen (Józefovia Józefów), Rafał Krzywicki (PKS Radość), Jarosław Kurman (Świt Warszawa)

SEMP Ursynów

Przybyli: Szymon Balcerzak, Krzysztof Bartkiewicz i Kamil Kobiałka (zespół juniorów), Mateusz Kluczyński i Rafał Michalski (bez klubu), Karol Sawicki (ostatnio UKS Łady), Krzysztof Szabrański (ostatnio zespół juniorów), Jakub Zieliński (???)

Odeszli: Patryk Kowalski (Unia Warszawa), Przemek Piekarz (Sparta Jazgarzew), Robert Tanczyński (Agape Białołęka)

Ursus II Warszawa

Przybyli: Aleksander Lukosek i Maciej Świeciński (zespół juniorów)

Odeszli: Łukasz Brzozowski (KS Łomianki), Jakub Krajewski (Lublinianka Lublin), Filip Żołek (Legionovia II Legionowo)