Bartnik Myszyniec

Przybyli: Fabian Czajkowski (Kurpik Kadzidło), Bartosz Długołęcki i Kamil Romanowski (bez klubu), Jakub Kowalczyk (powrót do gry)

Odeszli: Rafał Domian, Marek Kaliszewski, Krystian Leszka, Tomasz Murach, Arkadiusz Niksa, Aleksy Rolka i Sebastian Rudziński (???), Dominik Kulas (Warmia Olsztyn)

Boruta Kuczbork

Przybyli: Mateusz Dudek (Wkra Bieżuń), Igor Pacholec (powrót do gry), Hubert Wąsiewski (ostatnio Cracovia II)

Odeszli: Jakub Szymański (???)

GKS Andrzejewo

Przybyli: Radosław Jastrzębski i Dawid Kośnik (bez klubu), Patryk Kulesza (ostatnio Orlęta Czyżew), Adam Pałubiński i Adam Żyra (KS Wąsewo), Damian Płotczyk (Sparta Szepietowo), Piotr Radgowski (???), Adrian Skupiewski i Krystian Tabędzki (ostatnio Olimpia Zambrów - juniorzy)

Odeszli: Bartłomiej Antoniak i Adam Sierota (Orlęta Czyżew), Daniel Gniazdowski, Mateusz Sekuła i Piotr Szymański (???)

GUKS Krasnosielc

Przybyli: Arkadiusz Biedrzycki i Kacper Kuciński (bez klubu), Dominik Pełtak (powrót do gry), Jakub Regulski (ostatnio Makowianka Maków Mazowiecki - juniorzy)

Odeszli: Jarosław Chełchowski, Marek Dudyś, Adam Milewski, Adam Wultański i Mateusz Zduńczyk (???), Patryk Kaźmierczak (Mazowsze Jednorożec)

Korona Karolinowo

Przybyli: Ireneusz Bałon (bez klubu), Łukasz Leśniak (Mazur Radzymin), Jakub Nowacki (???), Łukasz Zembrzuski (ostatnio zespół juniorów)

Odeszli: Mateusz Adamiak, Mariusz Błaszczak, Piotr Piekut i Piotr Prusak (???(, Mateusz Szcześniak (Sona Nowe Miasto)

Kurpik Kadzidło

Przybyli: Krystian Mamiński (GLKS Lelis), Łukasz Sakowski (Rzekunianka Rzekuń)

Odeszli: Paweł Buczek, Piotr Kaczyński, Mateusz Milewski i Bartłomiej Poremba (???), Fabian Czajkowski (Bartnik Myszyniec)

Mazowsze Jednorożec

Przybyli: Patryk Kaźmierczak (GUKS Krasnosielc), Maciej Kołakowski (???), Daniel Skała (bez klubu)

Odeszli: Krzysztof Antosiak, Daniel Pietrzak, Grzegorz Rykaczewski i Paweł Tokarski (???)

Opia Opinogóra

Przybyli: Paweł Andrzejak, Kacper Gortad, Jakub Letmanowski, Hubert Ołdakowski i Karol Wojtasiak (Olimp Ciechanów), Michał Chodorek (bez klubu), Sebastian Rutkowski (???)

Odeszli: Paweł Dołęgowski (MKS Ciechanów), Wojciech Głowacki, Artur Górski, Artur Ircha, Marek Kamiński, Maciej Komorowski, Michał Korytkowski, Jakub Michalak, Seweryn Nowicki, Mateusz Osiak, Kamil Ossowski, Jarosław Stępkowski, Dominik Szempliński i Jakub Szempliński (???)

Orlęta Baboszewo

Przybyli: Maciej Lewandowski i Patryk Oszmański (powrót do gry)

Odeszli: Kacper Bielak, Rafał Gwiazda i Dominik Rokitnicki (???), Radosław Smoliński i Adrian Szymańczyk (zespół juniorów)

Orzeł Sypniewo

Przybyli: Wojciech Chrzanowski (zespół juniorów), Igor Kaliszewski (bez klubu), Vahe Movsisyan (???)

Odeszli: Piotr Dąbrowski, Szymon Drozdowski, Przemysław Kruk, Mikołaj Pieniek, Przemysław Zabielski i Jarosław Żołyński (???)

Orzyc Chorzele

Przybyli: Dariusz Bartołd, Andrzej Dąbrowski, Mateusz Kawiecki, Tomasz Piasecki i Paweł Walewacz (bez klubu), Bartosz Piasecki i Igor Tułowiecki (powrót do gry)

Odeszli: Hubert Brzezicki, Michał Kawiecki i Marcin Szmalc (???)

Pełta Karniewo

Przybyli: Sławomir Jankowski, Łukasz Karpiński, Bartłomiej Pichała i Krystian Szafraniec (bez klubu), Paweł Kowalkowski (MKS Ciechanów), Adam Kroszkiewicz (???)

Odeszli: Mariusz Galik, Paweł Obidziński, Adam Rutkowski i Piotr Rzewnicki (???), Kamil Wnuk (Iskra Krasne)

Rzekunianka Rzekuń

Przybyli: Paweł Białczak (powrót do gry), Bartłomiej Jezierski (bez klubu)

Odeszli: Miłosz Blat, Łukasz Nisiobęcki i Karol Wardak (???), Łukasz Sakowski (Kurpik Kadzidło)

Wkra Radzanów

Przybyli: Sebastian Dwużnik i Alan Kaliszewski (bez klubu), Grzegorz Kaszuba (ostatnio Konopianka Konopki), Jakub Rakowski (ostatnio Skra Drobin - juniorzy), Dominik Więckowski (ostatnio Mławianka Mława - juniorzy)

Odeszli: Marcin Keczmerski (???)

Wkra Sochocin

Przybyli: Kacper Gilewski, Bartłomiej Napiórkowski i Bartosz Szostak (zespół juniorów), Władysław Kroczak (???), Michał Paradowski i Artur Wiktorowicz (bez klubu)

Odeszli: Wiktor Biliński (PAF Płońsk - juniorzy), Piotr Klękowicz (GKS Gumino), Rafał Kosewski (Gladiator Słoszewo), Mateusz Malechowski, Taras Masiuk (???)

Wymakracz Długosiodło

Przybyli: Paweł Rosiński (bez klubu), Michał Szymański (powrót do gry)

Odeszli: Piotr Brejnak I, Szymon Kaczyński i Damian Nowicki (???)