Sparingi

Strefa Trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Drużyna KS Troszyn  ma wolne terminy na sparingi .Mile widziane kluby z IV ligi .Prosimy o kontakt telefoniczny 606-396-907

*     *     *

Hutnik Warszawa zaprasza zawodników z roczników 2001-2005 na testy do drużyn seniorskich. Prosimy o przesłanie na adres e-mail biuro@hutnikwarszawa.pl następujących danych: imię i nazwisko, data urodzenia, pozycja, obecny klub

*     *     *

KS Drukarz Warszawa poszukuje sparingpartnera na 31 lipca. Nie dysponujemy boiskiem, więc chętnie dojedziemy. Po naszej stronie koszt sędziów. Proszę o kontakt z II trenerem Przemkiem Cegiełko 889-252-271

Polecane strony

M Gol

Centrum Radom

Przybyli: Patryk Ciupak (ostatnio Polonia Iłża), Bartłomiej Frączek (Zieleńczanka Zielonki), Patryk Lis i Tomasz Oparcik (Broń II Radom), Jakub Strzelecki (???), Igor Tworek (Proch Pionki), Piotr Tworzewski (powrót do gry)

Odeszli: Karol Kasprzyk (Mazowsze Grójec), Damian Szczepański (Gracja Tczów)

Drogowiec Jedlińsk

Przybyli: Patryk Figarski (Radomiak II Radom), Ernest Pawelec (powrót do gry), Dominik Woźniak (Akcja Jastrzębia)

Odeszli: Maciej Szczepanik (Orzeł Wierzbica)

Energia Kozienice

Przybyli: Marcel Korzeń (zespół rezerw), Oskar Leszczyński (Serokomla Janowiec), Jakub Pacocha (Stal Kraśnik), Hubert Strzelczyk (Megawat Świerże Górne), Robert Wroński (Jodła Jedlnia-Letnisko)

Odeszli: Artur Boruciński (Gracja Tczów), Patryk Starzyk (KP Stanisławice)

Gryf Policzna

Przybyli: Wojciech Jędra (bez klubu), Erwin Kisiel (ostatnio Proch Pionki), Mateusz Kuliński (Plon Garbatka), Paweł Rogala (Gracja Tczów)

Odeszli: Bartosz Nowakowski, Mateusz Szafrański i Jakub Szczodry (Plon Garbatka)

Iłżanka Kazanów

Przybyli: Bartosz Brożek, Kacper Styczeń i Bartłomiej Wielechowski (zespół juniorów), Konrad Kaczmarski (Lider Video Ciepielów), Damian Karls (Zodiak Sucha), Wiktor Rutkowski (bez klubu), Wojciech Stępień (Radomiak Radom - juniorzy), Sebastian Zanjat (ostatnio Pilica Nowe Miasto)

Odeszli: Albert Górecki (GKS Chynów), Patryk Witkowski (KS Warka)

Iskra Gózd

Przybyli: Michał Bednarek (Oskar Przysucha), Wiktor Brożyna (LKS Promna), Hubert Różalski i Damian Samuś (bez klubu)

Odeszli: Maciej Kolecki (KS Potworów), Radosław Płaza (KS Maków)

Jodła Jedlnia-Letnisko

Przybyli: Piotr Świecielski (bez klubu)

Odeszli: Robert Wroński (Energia Kozienice)

Królewscy Jedlnia

Przybyli: Patryk Banaszek (bez klubu), Adrian Pachlerski (ostatnio Proch Pionki), Michał Rolnik (Plon Garbatka)

Odeszli: Kamil Denkiewicz (Proch Pionki), Szymon Iwanowski (Mazowsze Grójec)

LKS Promna

Przybyli: Norbert Korczak (LKS Osuchów), Marcin Pieniążek (Pilica Białobrzegi), Adam Rybka (Żbik Nasielsk), Jakub Sosnowski (Okęcie Warszawa), Kamil Trzaska (powrót do gry), Tomasz Żebrowski (Mazowsze Grójec)

Odeszli: Wiktor Brożyna (Iskra Gózd)

Mogielanka Mogielnica

Przybyli: Michał Borkowski (ostatnio Zamłynie Radom), Dominik Gałkowski (zespół juniorów), Jacek Gogacz (ostatnio Skaryszewianka Skaryszew), Jakub Skarbek (ostatnio Proch Pionki), Mikołaj Skórnicki (ostatnio Jodła Jedlnia-Letnisko), Patryk Wójcik (Chojniak Wieniawa)

Odeszli: Piotr Bekas (GKS Chynów), Kamil Dudek (KS Wysokin), Piotr Kołtun i Dawid Witczak (Powała Taczów), Przemysław Kruszewski (GPSZ Głuchów), Kacper Snopczyński (Wisła Chotcza), Mateusz Stańczyk (KS Potworów), Piotr Wawrzyńczak (Pilica Nowe Miasto)

Oronka Orońsko

Przybyli: Hubert Bursa (Broń II Radom), Krystian Koniarczyk (bez klubu), Filip Lech (Zamłynie Radom), Damian Szyszka (Łysica Bodzentyn)

Odeszli: Mateusz Bińkowski i Grzegorz Obuch (Neptun Końskie)

Orzeł Wierzbica

Przybyli: Bartek Kler (Portowiec Gdańsk), Maciej Kosela (Gryfia Mirów), Maciej Szczepanik (Drogowiec Jedlińsk)

Odeszli: Sebastian Stąpór (Gryfia Mirów)

Pilica Nowe Miasto

Przybyli: Mariusz Białas i Maciej Piątkowski (bez klubu), Miłosz Pac (zespół juniorów), Adam Pędzikowski (KS Warka), PIotr Wawrzyńczak (Mogielanka Mogielnica)

Odeszli: 

Powiślanka Lipsko

Przybyli: Łukasz Swat (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - juniorzy), Kamil Wielguszewski (Kamienna Brody)

Odeszli: 

Szydłowianka Szydłowiec

Przybyli: Bartłomiej Błoński (Czarnovia Kielce - juniorzy), Mikołaj Lasota (Radomiak II Radom), Kacper Rak (Proch Pionki)

Odeszli: Dawid Kaleta (Hubal Chlewiska), Jakub Łęcki (Podlasie Biała Podlaska)

Zawisza Sienno

Przybyli: Łukasz Kotwa (Stal Kunów), Damian Lis (Wisła Solec), Paweł Moskwa (ostatnio zespół juniorów), Filip Popławski (Alit Ożarów - juniorzy), Michał Sado (powrót do gry), Dominik Sito (GKS Rudki)

Odeszli: Łukasz Kłos (Zawisza Sienno), Piotr Kutera (Łysuca Bodzentyn)

Zodiak Sucha

Przybyli: Krzysztof Cybulski i Kamil Kabot (powrót do gry), Kacper Moskwa (Broń II Radom), Jakub Samerdak (UKS Łady), Dawid Skrzycki (Naprzód Stare Babice), Marcin Strzelecki (powrót do gry), Stefan Trawiński (Mazowsze Grójec)

Odeszli: Damian Karls (Iłżanka Kazanów), Łukasz Ławrecki (Akcja Jastrzębia)

Zwolenianka Zwoleń

Przybyli: Jakub Bańkowski (zespół rezerw), Bartłomiej Wójcik (Broń II Radom)

Odeszli: Bartłomiej Nowak (Młodzik-18 Radom), Mikołaj Stępień (Lider Video Ciepielów)