Anprel Nowa Wieś

Przybyli: Jurij Buzuljak i Filip Kolmus (???), Patryk Lenard (Passovia Pass), Franciszek Ratajczyk (Anprel Nowa Wieś), Jacek Wójcik (City Wilanów)

Odeszli: Patryk Grzelak (Wrzos Międzyborów)

City Wilanów

Przybyli: Kamil Jaszczołt (Grom Warszawa), Kacper Laskowski i Kornel Sienkiewicz (bez klubu), Patryk Nawrocki (Bednarska Warszawa), Łukasz Różycki (Granit Bychawa), Adrian Wolszczak (Rozwój Warszawa), Dariusz Wółkiewicz (powrót do gry)

Odeszli: Stanisław Buława (MKS Polonia Warszawa), Bartosz Piechnik (FC Lesznowola), Jacek Wójcik (Anprel Nowa Wieś)

Drukarz II Warszawa

Przybyli: Michał Ciszewski (ostatnio pierwszy zespół), Adrian Dembiński i Jakub Semeniuk (zespół juniorów), Dominik Kopiec (ostatnio Escola Varsovia), Kajetan Malinowski (Avia II Świdnik), Filip Żukowski (ostatnio pierwszy zespół)

Odeszli: Przemysław Boreczek, Hubert Jóźwik, Jakub Skudynowski i Mateusz Socha (pierwszy zespół)

FC Lesznowola

Przybyli: Bartłomiej Bińkowski (bez klubu), Aleksander Gzik (zespół juniorów), Damian Młoźniak (MKS II Piaseczno), Bartosz Piechnik (City Wilanów), Mateusz Rybicki (powrót do gry), Damian Szymański (ostatnio MKS II Piaseczno)

Odeszli: Mateusz Delikat (Okęcie Warszawa)

GKS Podolszyn

Przybyli: Przemysław Dwojak (powrót do gry), Franciszek Krześniak (ostatnio Znicz Pruszków - juniorzy)

Odeszli: Kamil Roguski (SRS Zamienie)

Jedność Żabieniec

Przybyli: Dariusz Cackowski (LKS Osuchów), Patryk Pułkownik (ostatnio MKS II Piaseczno)

Odeszli: Daniel Korczak i Dariusz Zabiżewski (SRS Zamienie), Bartek Tula (Okęcie Warszawa)

MKS II Piaseczno

Przybyli: Jan Kwiatkowski (zespół juniorów), Mateusz Ruta (ostatnio Jedność Żabieniec)

Odeszli: Natan Korzeniewski (Sparta Jazgarzew), Damian Młoźniak (FC Lesznowola), Paweł Wojciechowski (SRS Zamienie)

MKS Polonia Warszawa

Przybyli: Radosław Borowski, Emre Celik, Hubert Pilarz i Marc Popów (zespół CLJ), Stanisław Buława (City Wilanów), Wiktor Dolmow (Huragan II Wołomin), Eryk Kudokas i Marcin Sierota-Zyłkowski (ostatnio zespół juniorów), Filip Pyśniak (Polonia II Warszawa), Kacper Roszak-Kasza (bez klubu), Grzegorz Siedlecki i Tomasz Wąsak (powrót do gry), Jakub Szyszkowski i Grzegorz Zagrabski (zespół juniorów), Marek Ziętara (ostatnio Escola Varsovia - juniorzy)

Odeszli: Bartłomiej Kmieć i Adrian Nowak (Coco Jambo Warszawa), Wojciech Korcz, Bartosz Kowalik i Eryk Mikołajewski (Polonia II Warszawa)

Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki

Przybyli: Paweł Kopera (RKS Mirków), Mateusz Moscatelli (zespół juniorów), Tomasz Pawtel (Józefowianka Józefów), Jakub Trentowski (bez klubu), Kacper Trentowski (ostatnio FC Płochocin)

Odeszli: 

Perła II Złotokłos

Przybyli: Patryk Dobies, Marcin Dymek, Łukasz Jakóbiak i Tomasz Orzeł (bez klubu), Andrzej Gospodrczyk (powrót do gry), Adam Siadkowski (ostatnio zespół juniorów)

Odeszli: Adrian Siatka (pierwszy zespół)

Progres Warszawa

Przybyli: Mikołaj Frołow (zespół juniorów), Piotr Kiewesz (AP EsKadra Warszawa), Maciej Rybak (powrót do gry), Krzysztof Sienicki (ostatnio Bednarska Warszawa)

Odeszli: Łukasz Maliszewski (Wisła Jabłonna)

Świt Warszawa

Przybyli: Dorian Bluszcz, Mykyta Dżamal, Jehor Gołubkow, Oleksandr Rozlach i Kyrył Siemieniec (???), Rafał Dębski, Jarosław Rogoziński, Olaf Salwiński, Piotr Samołyk, Damian Słupski i Marcin Stachowicz (bez klubu), Jarosław Kurman (Sarmata Warszawa), Jakub Lipa (powrót do gry)

Odeszli: Cezary Przybylak (Partyzant Leszno)

UKS Tarczyn

Przybyli: Piotr Wacławek (LKS Chlebnia)

Odeszli: Adam Strzeszewski (Walka Kosów)

Walka Kosów

Przybyli: Islam Esherov, Azim Kerimbaev i Xuan Hung Tran (???), Adam Strzeszewski (UKS Tarczyn), Daniel Wiśniewski (KS II Raszyn)

Odeszli: