Sparingi

Strefa Trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Drużyna KS Troszyn  ma wolne terminy na sparingi .Mile widziane kluby z IV ligi .Prosimy o kontakt telefoniczny 606-396-907

*     *     *

Hutnik Warszawa zaprasza zawodników z roczników 2001-2005 na testy do drużyn seniorskich. Prosimy o przesłanie na adres e-mail biuro@hutnikwarszawa.pl następujących danych: imię i nazwisko, data urodzenia, pozycja, obecny klub

*     *     *

KS Drukarz Warszawa poszukuje sparingpartnera na 31 lipca. Nie dysponujemy boiskiem, więc chętnie dojedziemy. Po naszej stronie koszt sędziów. Proszę o kontakt z II trenerem Przemkiem Cegiełko 889-252-271

Polecane strony

M Gol

Bednarska Warszawa

Przybyli: Przemysław Białecki i Piotr Bierzanek (???), Stanisław Królikiewicz, Józef Kubiak, Patryk Majsterek i Piotr Preneta (bez klubu), Mateusz Niedźwiecki (Korona Warszawa)

Odeszli: Jakub Bieńko (Wilga II Garwolin), Patryk Nawrocki (City Wilanów), Eryk Wachowicz (Inter Warszawa)

Błyskawica Warszawa

Przybyli: Marcin Chuptyś, Błażej Utwald i Adam Wiśniewski (bez klubu), Adam Domidowicz i Mateusz Pacholczyk (???), Patryk Mentel (AP EsKadra Warszawa), Adam Sobczak (powrót do gry)

Odeszli: Sebastian Sobieszczuk (Mazur Radzymin)

Coco Jambo Warszawa

Przybyli: Tomasz Imiela i Mateusz Mróz (powrót do gry), Bartłomiej Kmieć i Adrian Nowak (MKS Polonia Warszawa), Patryk Pietrzak (Dąb II Wieliszew)

Odeszli: Mateusz Murza (AP EsKadra Warszawa), Mateusz Sokólski (Talent Warszawa)

Dąb II Wieliszew

Przybyli: Grzegorz Ciejka, Artur Janicki, Radosław Majewski i Sebastian Twardowski (powrót do gry), Cyprian Jaśkowski (Impet Łajski), Mateusz Pryciak (bez klubu)

Odeszli: Patryk Pietrzak (Coco Jambo Warszawa)

GKS Dąbrówka

Przybyli: Daniel Godłoza (Grom Warszawa), Łukasz Kościelski (Amigos Warszawa), Kacper Kułakowski (ostatnio Inter Warszawa), Patryk Motyczyński (Polonia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: Maciek Dąbrowski (AP EsKadra Warszawa), Grzegorz Krajewski (Inter Warszawa)

Huragan II Wołomin

Przybyli: Maksymilian Chmiel, Bartłomiej Gorczyński, Norbert Grzymała, Przemysław Rasiński, Wojciech Saulewicz i Olaf Sycik (zespół juniorów), Mateusz Marcinkiewicz i Kamil Śliwowski (bez klubu)

Odeszli: Franciszek Grabowski (Wicher Kobyłka), Wiktor Dolmow (MKS Polonia Warszawa), Arkadiusz Stępień (pierwszy zespół)

Korona Warszawa

Przybyli: Hubert Dałek (Marcovia Marki), Marcin Flis i Konrad Kolasa (powrót do gry), Damian Łukasik (Rozwój Warszawa)

Odeszli: Mateusz Niedźwiecki (Bednarska Warszawa)

KTS Weszło

Przybyli: Przemysław Bella (bez klubu), Jonathan Simba Bwanga (???), Konstantyn Ślęzak (Grom Warszawa), Michał Zdyb (powrót do gry)

Odeszli: Yudai Miyamoto (Broń Radom)

ŁKS Łochów

Przybyli: Dominik Klimek (powrót do gry), Maciej Smolewski (bez klubu)

Odeszli: Bogdan Stefańczuk (LKS Ostrówek)

Madziar Nieporęt

Przybyli: Kacper Czarnecki (Sparta Marki), Kacper Jasiszczak i Jan Rzeczkowski (ostatnio Legionovia Legionowo - juniorzy), Łukasz Karczmarczyk, Paweł Madej i Tomasz Tomaszek (Wisła Jabłonna), Kacper Pękała (Nadnarwianka Pułtusk), Dawid Wjun (ostatnio Gród Ćmińsk)

Odeszli: Dariusz Boniecki (LKS Osuchów)

Rozwój Warszawa

Przybyli: Nikt Klub wycofał się z rozgrywek

Odeszli: Krzysztof Gonerka (AP EsKadra Warszawa), Daniel Jakubik (GKS Belsk Duży), Marcin Jóźwiak (Marymont Warszawa), Przemysław Kostrzycki, Dawid Pigiel i Tomasz Świderski (Wisła Jabłonna), Damian Łukasik (Korona Warszawa), Andrzej Łukomski i Kamil Małkiewicz (KS Blizne), Adrian Wolszczak (City Wilanów)

Rządza Załubice

Przybyli: Radosław Kostrzewa, Sebastian Remieniewicz i Kamil Tur (bez klubu)

Odeszli: 

Wkra Pomiechówek

Przybyli: Dominik Arendt (powrót do gry), Dominik Michałowski (PKS Radość), Michał Pakulski (bez klubu), Bartosz Trojnacki (ostatnio Nadnarwianka Pułtusk)

Odeszli: 

WKS Rząśnik

Przybyli: Przemysław Kaczmarczyk, Szymon Kaczmarczyk, Patryk Mąka, Jakub Pajka i Hubert Todorowski (bez klubu), Łukasz Ostaszewski (GKS Pokrzywnica)

Odeszli: