Czarni Węgrów

Przybyli: Grzegorz Elgas (???), Filip Siwczyk (bez klubu), Łukasz Supleński (Podlasie Sokołów Podlaski), Rafał Szydłowski (powrót do gry)

Odeszli: Miłosz Bieliński (Podlasie Sokołów Podlaski), Marek Byczkowski, Dżamal Hawari, Karol Sobotka, Łukasz Sobotka i Jakub Zygmunt (???), Jakub Pliszka, Rafał Rostek i Daniel Sobotka (Rywal Ruchna)

Fenix Siennica

Przybyli: Karol Kowalczyk (Świt Barcząca), Bartłomiej Szybiak (powrót do gry)

Odeszli: Łukasz Antosiewicz, Bartosz Maj i Hubert Śledziewski (???)

Jabłonianka Jabłonna Lacka

Przybyli: Michał Adamczuk (ostatnio Podlasie II Sokołów Podlaski), Przemysław Czarnocki (ostatnio Miedzanka Miedzna), Szymon Kołos, Piotr Sękal i Bartłomiej Świniarski (bez klubu), Piotr Krysiński i Mateusz Rozbicki (Miedzanka Miedzna)

Odeszli: Szymon Chadaj, Piotr Domagała, Kamil Kowalik, Rusłan Mielniczuk, Konrad Płachetko, Kamil Strzała, Hubert Wasilewski i Sebastian Wilk (???), Łukasz Parzonka, Jacek Toczyski i Patryk Wyrozębski (Podlasie Sokołów Podlaski)

Jastrząb Żeliszew

Przybyli: Łukasz Kordys (bez klubu), Jakub Lęgas (zespół juniorów), Mariusz Olszewski (powrót do gry)

Odeszli: Bartosz Kielak (zespół juniorów), Patryk Sadowiak (???)

Kolektyw Oleśnica

Przybyli: Paweł Rogala (???)

Odeszli: Adrian Redosz (???)

LKS Ostrówek

Przybyli: Piotr Branicki, Kacper Decyk, Michał Lipiński i Hubert Zach (bez klubu), Krystian Bronisz (powrót do gry), Michał Rydzewski (ostatnio ŁKS Łochów - juniorzy), Dawid Sitko (???), Bogdan Stefańczuk (ŁKS Łochów)

Odeszli: Adam Kowalski, Jakub Kujawa, Daniel Łotarski, Patryk Radecki i Arkadiusz Zach (???)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki

Przybyli: Bartłomiej Bogusz (bez klubu), Jan Proczek (MOSiR Mińsk Mazowiecki - juniorzy), Jakub Sikorski (pierwszy zespół)

Odeszli: Marcin Kacprowicz i Igor Skubis (???), Kamil Ostrowski (Escola Varsovia), Michał Rozbiewski i Bartosz Rudyk (pierwszy zespół)

Miedzanka Miedzna

Przybyli: Artur Ambroziak i Marek Pogorzelski (bez klubu), Michał Ambroziak (ostatnio Pogoń Siedlce - juniorzy), Dariusz Koseła (zespół juniorów), Patryk Laskowski (Podlasie Sokołów Podlaski), Sebastian Panufnik (ostatnio Nojszewianka Dobre)

Odeszli: Adrian Błoński (Podlasie II Sokołów Podlaski), Piotr Goś (Naprzód Skórzec), Konrad Kotowski i Piotr Osial (???), Piotr Krysiński i Mateusz Rozbicki (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Maciej Nowotniak (BTS Verifis Wyrozęby)

MKS Małkinia

Przybyli: Aron Bordziak (zespół juniorów), Mateusz Rutkowski (bez klubu), Radosław Tarnowski (powrót do gry)

Odeszli: Mateusz Czupowski, Dawid Kochański i Bartłomiej Wróblewski (???), Szymon Macioch (zespół juniorów)

Naprzód Skórzec

Przybyli: Michał Filipek (ostatnio Pogoń II Siedlce), Piotr Goś (Miedzanka Miedzna)

Odeszli: Michał Barszcz, Kamil Gołoś i Michał Piotrowski (Kujawiak Stanin), Jarosław Kisiel (???), Piotr Młynarz (Grodzisk Krzymosze)

Orzeł Unin

Przybyli: Michał Burek (ostatnio Burza Pilawa)

Odeszli: Jan Błachnio, Kamil Brych, Artur Meloyan, Szymon Styś i Adam Szklarz (???), Mateusz Matysiak (Amur Wilga), Patryk Seroczyński (Zryw Sobolew)

Płomień Dębe Wielkie

Przybyli: Olaf Gontarek (bez klubu), Paweł Kowalski (LUKS Rzakta), Calistus Uchenna Nwoke (???)

Odeszli: Daniel Głuchowski, Kacper Konowrocki i Piotr Rogala (zespół rezerw), Patryk Salazar i Adrian Ulejczyk (???)

Polonez Mordy

Przybyli: Marek Adamczyk, Konrad Gaworek, Piotr Karniszewski, Sebastian Szcześniak, Dawid Walczuk i Patryk Zbieć (bez klubu), Karol Kowieski i Kacper Mróz (powrót do gry)

Odeszli: Dawid Kobyliński, Daniel Paczuski (???), Jacek Kozaczyński (Huragan Międzyrzec Podlaski), Tomasz Lada (Wektra Zbuczyn)

Victoria Kałuszyn

Przybyli: Eryk Bednarski, Sylwester Hernik, Przemysław Jakimiak, Kamil Karpiarz i Łukasz Stryczyński (bez klubu), Daniel Broniarek, Damian Gózd, Bartosz Jędrzejkiewicz i Jakub Lech (zespół juniorów), Łukasz Krążała (powrót do gry)

Odeszli: Jakub Bączek (Grodzisk Krzymosze), Dawid Łukasiak, Alaksandr Maksymowicz, Maciej Polemberski (???), Paweł Rybski (Huragan Morąg)

Watra Mrozy

Przybyli: Remigiusz Jaworowski (Victoria II Sulejówek), Łukasz Paciorek (ostatnio Naprzód Skórzec), Jan Włodarek (Ursus Warszawa - juniorzy)

Odeszli: Paweł Cegiełka, Adrian Lachowski, Szymon Sikora i Maciej Żydkiewicz (???), Kamil Kielak (Iskra Kotuń)

Wektra Zbuczyn

Przybyli: Piotr Jastrzębski, Wojciech Krasuski i Hubert Wierzejski (powrót do gry), Tomasz Lada (Polonez Mordy), Krystian Musiejczuk i Damian Wróbel (zespół juniorów)

Odeszli: Łukasz Czarnocki, Robert Narwojsz i Kamil Szczepanik (???)

Wilga Miastków Kościelny

Przybyli: Konrad Baran, Łukasz Jakubik, Bartłomiej Nowak i Adrian Oszczędłowicz (zespół juniorów), Maksymilian Baran (Mazowsze Miętne - juniorzy), Filip Trzpil (Promnik Łaskarzew), Oliwier Trzpil (Znicz Pruszków - juniorzy), Jakub Wardak (Hutnik Huta Czechy)

Odeszli: Krzysztof Aniszewski, Paweł Cichecki, Piotr Kondej i Hubert Kruk (???), Patryk Salamończyk (Promnik Łaskarzew)

Zryw Sobolew

Przybyli: Kornel Kowalczyk (zespół juniorów), Sebastian Mańkowski (GLKS Nadarzyn), Patryk Seroczyński (Orzeł Unin), Patryk Syga (ostatnio Mazowsze Miętne - juniorzy), Jakub Szwed (Wilga Garwolin)

Odeszli: Cezary Błażejczyk i Konrad Więckowski (???), Mateusz Nakonieczny (Amator Leopoldów-Rososz), Mariusz Nozorek (Wisła Maciejowice)