Amator Maszewo

Przybyli: Igor Falkowski (???), Mikołaj Folgier i Damian Tomczyk (zespół juniorów), Patryk Janiszewski i Maciej Sobiesiak (Świt Staroźreby)

Odeszli: Jakub Godlewski, Łukasz Kiełbasa, Jakub Kopyciński, Radosław Marszałek, Piotr Skierkowski i Bartłomiej Sochalewski (???), Dawid Krawczyński i Damian Niesłuchowski (zespół juniorów)

Błękitni Gąbin

Przybyli: Paweł Bojaruniec (Delta Słupno), Adam Dylewski (???), Ahmed Elgebaly i Jakub Perka (bez klubu), Kuba Faryn (Lwówianka Lwówek)

Odeszli: Damian Koryto (Stoczniowiec Płock), Wiktor Górecki i Adrian Wypyszyński (???), Adrian Olkiewicz (KS Blizne), Bartosz Rosiak (Delta Słupno)

Delta Słupno

Przybyli: Nikodem Bachurski i Maciej Żłobecki (bez klubu), Kacper Burdyka (Wisła Płock - juniorzy), Bartosz Rosiak (Błękitni Gąbin), Kacper Rutkowski (bez klubu), Wiktor Zawadka (powrót do gry)

Odeszli: Paweł Bojaruniec (Błękitni Gąbin), Janusz Czubak, Sebastian Giżyński i Maciej Piórkowski (???), Wojciech Gapiński (Tłuchowia Tłuchowo), Kacper Maciejewski (Świt Staroźreby)

Mazur Gostynin

Przybyli: Jakub Gapiński (ostatnio zespół juniorów), Dariusz Kurkowski (powrót do gry), Patryk Matusiak (bez klubu), Eryk Wydrzyński (Wisła Płock - juniorzy)

Odeszli: Tomasz Jóźwiak, Przemysław Kamiński i Jakub Stachowski (???), Maciej Kowalski (SL Salos Róża Kutno - juniorzy)

Orkan Sochaczew

Przybyli: Kamil Dłutek (ostatnio Piast Feliksów), Radosław Jaworski (powrót do gry), Jakub Kowalczyk, Bartłomiej Rybak i Łukasz Ziółkowski (zespół juniorów), Cezary Pietrasik (Wisła Płock - juniorzy), Mariusz Wilczek (???)

Odeszli: Grzegorz Affek, Antoni Gomza, Konrad Kuśmider i Adrian Rzeźniczek (???), Przemysław Bardziński, Cezary Czarnecki i Patryk Malinowski (Piast Feliksów), Kamil Jeznach (Promyk Nowa Sucha), Michał Foks (Tajfun Brochów)

Orzeł Goleszyn

Przybyli: Dawid Bartkowski (bez klubu), Damian Domeradzki (powrót do gry), Kacper Dzikowski (ostatnio Sparta Mochowo), Marcin Rokicki (Wkra Bieżuń), Jakub Witkowski (Skra Drobin)

Odeszli: Jarosław Brzemiński (Błękitni Raciąż), Grzegorz Krzewicki (Wisła Nowy Duninów), Łukasz Suliński i Piotr Wysiński (???)

Pogoń Słupia

Przybyli: Konrad Pawelski (ostatnio Delta Słupno), Paweł Sadowski (powrót do gry), Dawid Seweryn (Jutrzenka Unieck), Kamil Witkowski (Tłuchowia Tłuchowo)

Odeszli: Marcin Bońkowski, Jakub Drążewski, Łukasz Kowalewski, Konrad Kwiatkowski, Łukasz Murawski i Patryk Zawalich (???)

Skra Drobin

Przybyli: Kamil Domeradzki (powrót do gry), Marcin Gajewski i Bartłomiej Weresiński (bez klubu), Patryk Gałamaga, Bartłomiej Mielczarski, Paweł Nowak i Szymon Żebrowski (Stoczniowiec Płock), Dominik Szymański, Kacper Witkowski i Miłosz Zieliński (zespół juniorów)

Odeszli: Łukasz Adamkowski (Dąb Barcin), Mateusz Bączek, Jarosław Ciarkowski, Marcin Kiciak, Kamil Reguliński i Maciej Talaga (???), Mateusz Jakubowski i Dominik Pikalski (Błękitni Raciąż), Jakub Witkowski (Orzeł Goleszyn), Damian Wojkowski (zespół juniorów)

Skrwa Łukomie

Przybyli: Nikt

Odeszli: Konrad Dąbrowski, Kamil Górecki i Marek Tyburski (???)

Stegny Wyszogród

Przybyli: Jarosław Grabarczyk, Adam Myszkowski i Paweł Pacholski (bez klubu), Robert Gucwa i Kacper Pączek (???), Jakub Pawlak (ostatnio Wisła Płock - juniorzy)

Odeszli: Tobiasz Macion, Daniel Popiołek, Damian Szczepanowski, Maciej Więckowski i Sebastian Zalewski (???), Damian Pączek (Piast Feliksów)

Stoczniowiec Płock

Przybyli: Michał Dzierżanowski (Wisła Płock - juniorzy), Artur Ignaczewski (Wisła II Płock), Igor Kępczyński, Bartosz Policiewicz i Kamil Wieczorkowski (zespól juniorów), Damian Koryto (Błękitni Gąbin), Piotr Majchrzak (Kasztelan Sierpc)

Odeszli: Krystian Białecki, Kajetan Dorobek, Kasjan Klimkiewicz, Hubert Lewandowski i Dariusz Sutkowski (???), Patryk Gałamaga, Bartłomiej Mielczarski, Paweł Nowak i Szymon Żebrowski (Skra Drobin)

Unia Czermno

Przybyli: Bartosz Chyra i Bartłomiej Cichosz (bez klubu), Mateusz Tarka (zespół juniorów), Sebastian Zaleski (powrót do gry)

Odeszli: Michał Malesa, Bartosz Sztendor i Mateusz Szymański (???)

Unia Iłów

Przybyli: Kacper Krzemiński i Mateusz Traczyk (bez klubu), Adam Zwierz (powrót do gry), Piotr Werner (ostatnio Boruta Zgierz)

Odeszli: Hubert Duda i Marcin Rząp (???), Łukasz Józwik (Mazowia Słubice)

Zryw Bielsk

Przybyli: Kamil Gapiński i Przemysław Makowski (powrót do gry), Bartłomiej Lorenc (Granica Bogatynia)

Odeszli: Marcin Głowacki, Patryk Karpiński, Damian Lewandowski i Hubert Pessel (???)