Akcja Jastrzębia

Przybyli: Filip Białczak i Paweł Głuchowski (bez klubu), Łukasz Ławrecki (Zodiak Sucha), Paweł Mąka (???), Piotr Rokiciński (KS Potworów), Łukasz Siczek (powrót do gry)

Odeszli: Michał Rębiś (Gracja Tczów), Dominik Woźniak (Drogowiec Jedlińsk)

Broń II Radom

Przybyli: Krzysztof Ciecierski, Piotr Kiełbasa, Łukasz Machnio i Stanisław Więcaszek (zespół juniorów), Damian Janduła i Krzysztof Lis (ostatnio Radomiak Radom - juniorzy), Paweł Sułecki (Radomiak Radom - juniorzy) 

Odeszli: Hubert Bursa (Oronka Orońsko), Patryk Lis i Tomasz Oparcik (Centrum Radom), Mateusz Małecki (Świt Staroźreby), Kacper Moskwa (Zodiak Sucha), Jan Pawluk (Zorza Kowala), Bartłomiej Wójcik (Zwolenianka Zwoleń)

Energia II Kozienice

Przybyli: Jakub Cieślakowski (zespół juniorów), Kamil Szczęśniak (WKS Zajezierze)

Odeszli: Marcel Korzeń (pierwszy zespół), Jan Kowalski (Zwolenianka II Zwoleń), Piotr Włodarczyk (Megawat Świerże Górne)

Gracja Tczów

Przybyli: Artur Boruciński (Energia Kozienice), Bartłomiej Kwiatkowski (zespół rezerw), Michał Rębiś (Akcja Jastrzębia), Damian Szczepański (Centrum Radom)

Odeszli: Paweł Rogala (Gryf Policzna)

Gryfia Mirów

Przybyli: Łukasz Minda (bez klubu), Sebastian Stąpór (Orzeł Wierzbica)

Odeszli: Maciej Kosela (Orzeł Wierzbica)

Hubertus Chomentów

Przybyli: Igor Jastrzębski (ostatnio Orzeł Wierzbica - juniorzy), Piotr Sawicki (bez klubu), Piotr Sobania (???)

Odeszli:

Krępianka Rzeczniów

Przybyli: Damian Chmielnicki (bez klubu), Filip Konarski (ostatnio Zawisza Sienno - juniorzy), Damian Okurowski (ostatnio Zawisza Sienno), Kacper Pastuszka (???)

Odeszli:

KS Jastrząb

Przybyli: Grzegorz Kubat (bez klubu), Jakub Sasal (zespół juniorów), Paweł Walasik (powrót do gry), Kamil Wiaderek (Hubal Chlewiska)

Odeszli:

KS Magnuszew

Przybyli: Tobiasz Starzyk (powrót do gry), Antoni Szostak (zespół juniorów), Michał Talaga (bez klubu)

Odeszli:

KS Potworów

Przybyli: Krystian Bienias (ostatnio LKS Promna), Patryk Bilski (ostatnio GKS Belsk Duży), Maciej Gędaj (ostatnio GKS Kobierzyce), Maciej Kolecki (Iskra Gózd), Damian Majewski (bez klubu), Jakub Nowak (Zorza Klwów), Mateusz Stańczyk (Mogielanka Mogielnica), Sebastian Szczepaniak (Ruszcovia Borkowice)

Odeszli: Bartłomiej Narożnik i Dariusz Zima (MKS Wyśmierzyce), Piotr Rokiciński (Akcja Jastrzębia)

Plon Garbatka-Letnisko

Przybyli: Paweł Kowalski i Oskar Łyjak (powrót do gry), Bartłomiej Kuźmicz i Mateusz Styczyński (bez klubu), Bartosz Nowakowski, Mateusz Szafrański i Jakub Szczodry (Gryf Policzna), Dawid Stachura (Postęp Łaziska)

Odeszli: Tomasz Banach i Damian Konopka (Legion Głowaczów), Mateusz Kuliński (Gryf Policzna), Michał Rolnik (Królewscy Jedlnia)

Polonia Iłża

Przybyli: Michał Banaś i Krzysztof Wojtyniak (Radomiak Radom - juniorzy), Jakub Boniek (bez klubu), Maciej Dusiński (powrót do gry), Łukasz Kłos (Zawisza Sienno), Paweł Kopciał (Łysica Bodzentyn), Ernest Matysiak (zespół juniorów)

Odeszli: Rafał Wojciechowski (Wulkan Zakrzew)

Skaryszewianka Skaryszew

Przybyli: Adrian Gajda, Jakub Mędrzecki i Michał Wołoszyn (bez klubu), Albert Mortka (???), Wojciech Ziętek (Strażak Wielogóra)

Odeszli:

Wisła Chotcza

Przybyli: Kacper Banasik, Maciej Dohojda i Kacper Dolega (SP Radomiak Radom - juniorzy), Kacper Snopczyński (Mogielanka Mogielnica)

Odeszli:

Wisła Solec

Przybyli: Maciej Kwiatkowski i Mateusz Stępień (powrót do gry), Mateusz Szczerba (bez klubu)

Odeszli: Damian Lis (Zawisza Sienno)

WUKS Ruda Wielka

Przybyli: Klub wycofał się z rozgrywek

Odeszli: Kacper Bieniek, Piotr Masiarz II i Kamil Szafrański (Zorza Kowala). Maciej Giezgała, Karol Skrzyniarz, Albert Tomczyk, Damian Tomczyk i Patryk Tomczyk (Hubal Chlewiska)