Błękitni Korytów

Przybyli: Jakub Bojanowski, Błażej Politowicz i Jakub Rowiński (zespół juniorów), Bartosz Gontarz i Marcin Grajek (powrót do gry), Kacper Mąka (ostatnio Żyrardowianka Żyrardów), Damian Młynarski (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki)

Odeszli: 

Błonianka II Błonie

Przybyli: Damian Dymkowski i Maciej Pękosławski (Józefowianka Józefów), Jakub Dzido (BUKS Pruszków), Emil Koperda (powrót do gry), Daniel Lemański (Escola Varsovia - CLJ), Mateusz Mikulski (Partyzant Leszno), Kacper Mościcki (bez klubu)

Odeszli: 

Józefowianka Józefów

Przybyli: Nikt. Klub wycofał się z rozgrywek

Odeszli: Piotr Balcerzak, Bartłomiej Brzeziński, Patryk Jakubowski, Krzysztof Jastrzębski, Łukasz Schumacher i Adam Szczyglak (FC Płochocin), Piotr Bauman (KS Teresin), Damian Dymkowski i Maciej Pękosławski (Błonianka II Błonie), Mateusz Krajewski (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Sebastian Milewski (Passovia Pass), Tomasz Pawtel (Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki), Mikołaj Plichta (UKS Ołtarzew), Marcin Szymański i Michał Wąsowski (Cuervos FC)

KS Blizne

Przybyli: Andrzej Łukomski i Kamil Małkiewicz (Rozwój Warszawa), Jarosław Łuniew (???), Przemysław Marciniuk (bez klubu), Mateusz Nicewicz (Piast Białystok), Adrian Olkiewicz (Błękitni Gąbin), Łukasz Widelski (powrót do gry)

Odeszli: Jacek Mikuśkiewicz (GLKS Nadarzyn)

LKS II Chlebnia

Przybyli: Michał Małek (powrót do gry), Maciej Perka i Bartłomiej Piórkowski (bez klubu), Damian Rudy (Orion Dereźnia)

Odeszli: Konrad Bulik (Jedność Warszawa)

LKS Osuchów

Przybyli: Dariusz Boniecki (Madziar Nieporęt), Patryk Cieplak i Mateusz Wojdalski (Mszczonowianka Mszczonów), Rafał Cybulski (AP EsKadra Warszawa), Jakub Kaczmarek (ostatnio Victoria II Sulejówek), Michał Kijek (Grom Warszawa), Łukasz Krzemiński (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Łukasz Kwiatkowski (powrót do gry), Konrad Owczarek (Żyrardowianka Żyrardów), Ayoub Ramdani (???), Kacper Szymanowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki - juniorzy), Tomasz Żygadło (bez klubu)

Odeszli: Dariusz Cackowski (Jedność Żabieniec), Norbert Korczak (LKS Promna), Andrzej Rogoziński (GPSZ Głuchów)

Orzeł Kampinos

Przybyli: Wiktor Ambroziak, Stanisław Kędzierski, Jakub Kowalczyk i Paweł Szułczyński (???), Eryk Białecki, Przemysław Dolega, Kacper Drozdowicz, Jakub Kociszewski, Mateusz Kowalkowski i Adrian Troszak (bez klubu)

Odeszli: 

Partyzant Leszno

Przybyli: Dominik Kanabus i Kamil Kuczewski (bez klubu), Piotr Krawczyk (Victoria Głosków), Cezary Przybylak (Świt Warszawa), Tomasz Rogoziński i Serhij Zahidulin (???)

Odeszli: Mateusz Mikulski (Błonianka II Błonie)

Piast Feliksów

Przybyli: Przemysław Bardziński, Cezary Czarnecki i Przemysław Malinowski (Orkan Sochaczew), Piotr Marcinkowski i Michał Sobański (powrót do gry), Damian Pączek (Stegny Wyszogród)

Odeszli: Damian Łukawski (KS Teresin)

Promyk Nowa Sucha

Przybyli: Krystian Centkowski (ostatnio zespól juniorów), Adrian Jaworski i Paweł Księżak (powrót do gry), Kamil Jeznach (Orkan Sochaczew), Karol Kaźmierczak, Przemysław Kubisz i Łukasz Wróblewski (bez klubu)

Odeszli: Damian Chełmiński (Mszczonowianka Mszczonów), Daniel Krasoń (Sokół Budki Piaseckie)

Tajfun Brochów

Przybyli: Michał Foks (Orkan Sochaczew), Adrian Nowakowski (powrót do gry), Patryk Pisarek (bez klubu)

Odeszli: 

Tur Jaktorów

Przybyli: Karol Gontarczyk (bez klubu), Kacper Świąder (ostatnio Znicz Pruszków - juniorzy), Mariusz Troszczyński (Guzovia Guzów)

Odeszli: 

Wrzos Międzyborów

Przybyli: Patryk Grzelak (Anprel Nowa Wieś), Bartłomiej Koziarski i Igor Motyliński (bez klubu), Jarosław Kubat (powrót do gry), Marcin Leptacz (Pogoń Leżajsk), Adrian Łukawski (ostatnio Żyrardowianka Żyrardów)

Odeszli: 

Zaborowianka Zaborów

Przybyli: Daniel Dąbrowski (???)

Odeszli: