BUKS Pruszków

Przybyli: Filip Bereza, Szymon Bieś, Artur Gonczar, Jakub Lek, Michał Szmyd i Grzegorz Szyszko (bez klubu), Damian Fabisiak (powrót do gry), Damian Jałowiecki (ostatnio Milan II Milanówek), Paweł Posch (???), Michał Wójcicki (ostatnio FC Komorów - juniorzy)

Odeszli: Jakub Dzido (Błonianka II Błonie)

FC Płochocin

Przybyli: Piotr Balcerzak, Bartłomiej Brzeziński, Patryk Jakubowski, Krzysztof Jastrzębski, Łukasz Schumacher i Adam Szczyglak (Józefowianka Józefów), Adam Macutkiewicz, Bartosz Wiśniewski i Tomasz Wypych (bez klubu), Albert Walkiewicz (powrót do gry)

Odeszli: Bohdan Romaniuk (Passovia Pass)

FC Komorów

Przybyli: Tomasz Brzuska (ostatnio Ursus II Warszawa), Maciej Cendrowski (ostatnio UKS Borzęcin), Rafał Kabala i Łukasz Sadowski (bez klubu), Oumar Kande (zespół juniorów)

Odeszli: 

Guzovia Guzów

Przybyli: Adrian Dąbrowski (Sokół Budki Piaseckie), Adrian Kubis, Tomasz Płużyński i Karol Vibert (bez klubu), Robert Stawiarski (ostatnio Mszczonowianka Mszczonów), Radosław Wasilewski (powrót do gry)

Odeszli: Mariusz Troszczyński (Tur Jaktorów)

KS II Raszyn

Przybyli: Jan Butkiewicz, Cezary Krynicki, Kacper Malczewski i Jakub Skibiński (bez klubu), Damian Stępniak (Ruch Izbica), Jakub Wiankowski (Cuervos FC)

Odeszli: Jan Butkiewicz (pierwszy zespół), Daniel Wiśniewski (Walka Kosów)

KS II Teresin

Przybyli: Kacper Pietrzak (LKS Chlebnia - juniorzy), Grzegorz Węsek (pierwszy zespół)

Odeszli: Damian Buczyński i Tomasz Gral (Sokół Budki Piaseckie)

Milan II Milanówek

Przybyli: Hubert Jabłoński (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Jakub Krzemiński (???), Krystian Michalczyk (Piast Piastów), Paweł Sitko i Jakub Zawieja (zespół juniorów), Wojciech Szyjka (powrót do gry), Krzysztof Wałęka i Andrzej Wysocki (powrót do gry)

Odeszli: Filip Górecki, Szymon Markiewicz i Piotr Miksa (Passovia Pass), Jakub Traczyk (pierwszy zespół)

Naprzód II Stare Babice

Przybyli: Sambor Nesterowicz (???)

Odeszli: 

Orion Cegłów

Przybyli: 

Odeszli: 

Relax Radziwiłłów

Przybyli: Łukasz Andzelak, Kacper Dębski i Gracjan Strzelczyk (Widok Skierniewice - juniorzy), Konrad Koziarski (Żyrardowianka Żyrardów), Bartłomiej Wojciechowski (bez klubu)

Odeszli: 

Sokół Budki Piaseckie

Przybyli: Rafał Bajurski i Robert Błaszkiewicz (powrót do gry), Damian Buczyński i Tomasz Gral (KS II Teresin), Artur Fijołek i Marcin Rosa (Bzura Chodaków), Radosław Kleśniak (bez klubu), Daniel Krasoń (Promyk Nowa Sucha)

Odeszli: Adrian Dąbrowski (Guzovia Guzów)

SRS Zamienie

Przybyli: Grzegorz Dudek (powrót do gry), Daniel Korczak i Dariusz Zabiżewski (Jedność Żabieniec), Jarosław Listosz i Aleksander Tomaszewski (bez klubu), Kamil Roguski (GKS Podolszyn), Paweł Wojciechowski (MKS II Piaseczno)

Odeszli: 

UKS Borzęcin

Przybyli: Paweł Gadomski, Paweł Kierzkowski, Patryk Owczarek i Kacper Wojtaś (bez klubu), Mariusz Leszczyński (powrót do gry), Szymon Skowroński (???)

Odeszli: Michał Leśniewski (Ryś Laski)

UKS Łady

Przybyli: Marcin Dąbrowski i Stanisław Stachurski (ostatnio KS Raszyn - juniorzy), Adrian Korzeniowski (bez klubu), Jakub Niegowski (???), Piotr Wiśnios (ostatnio FC Lesznowola - juniorzy)

Odeszli: Jakub Samerdak (Zodiak Sucha)

UKS Ołtarzew

Przybyli: Jakub Cieloch, Mateusz Król i Bartłomiej Sochaj (bez klubu), Mikołaj Plichta (Józefowianka Józefów)

Odeszli: 

Victoria Głosków

Przybyli: Artur Antecki, Patryk Franczuk i Mikołaj Kęciek (???), Daniel Sołek i Patryk Więckiewicz (bez klubu), Karol Wijatkowski (GLKS Nadarzyn)

Odeszli: Piotr Krawczyk (Partyzant Leszno)