Sparingi

Trenerzy

Polecane strony

M Gol

logofacebook"Piłka na Mazowszu" rozpoczyna nowe życie i nowy cykl. Od dziś w jednym miejscu i w jednym wpisie każdego dnia (oprócz niedziel) będziecie mogli znaleźć zebrane różne informacje związane z mazowieckimi klubami, nie tylko drużynami seniorskimi. Każdy dzień będzie miał swój podział - poniedziałek poświęcony będzie bezpośrednio lub pośrednio na informacje (krótkie) związane z klubami z czwartej ligi. Od czasu do czasu wśród informacji pojawiać się będą także wybrane informacje związkowe.

Pomysł, który dziś rozpoczynam wcielać w życie, pierwotnie miałem zamiar realizować w mediach powiązanych z Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej (jeśli zostałby zaakceptowany). Obawiałem się jednak, że moja działalność związkowa potrwa bardzo krótko, pomysł z mojej strony się pojawi, a realzował go będzie już ktoś inny - dlatego też nie podzieliłem się nim (nie przedstawiłem) z nikim uznając, że w razie co będę mógł go realizować na swojej stronie, co też niniejszym czynię.

Zapraszam do współpracy wszystkie mazowieckie kluby występujące od IV ligi do Klasy B - dzieje się u was coś ciekawego? Chcecie się pochwalić nowym trenerem, wyborami władz, organizowanym turniejem lub sukcesem na turnieju, w którym braliście udział? Przesyłajcie informacje przez fb Piłki na Mazowszu lub e-mail. 

Mile widziane wszelkie komentarze, zwłaszcza krytyczne, co do pomysłu i jego ewentualnego ulepszenia. Poniżej wpis testowy.

*     *     *

W sobotę odbył się wielki finał turnieju Legia Futsal Kids (rocznik 2010) z udziałem ośmiu zespołów. W finale AP Sokołów Podlaski (trener Robert Parzonka) pokonała Stoczniowiec Płock 3:0. W meczu o trzecie miejsce Mławianka Mława wygrała z Warszawską Akademią Futbolu 4:1. W turnieju udział wzięły ponadto następujące zespoły: Delta Słupno, Sabio Miętne, Mazovia Mińsk Mazowiecki i Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

*     *     *

KS CK Troszyn poinformował na swoim profilu facebookowym, iż z klubem żegna się fizjoterapeuta Krzysztof Piszczatowski, związany z drużyną przez ostatnie 2,5 roku.

*     *     *

Miłosz Lewandowski, zawodnik Escoli Varsovia, przebywał w poprzednim tygodniu na testach we włoskim klubie U.S. Sassuolo.

*     *     *

Do Narwi Ostrołęka oficjalnie dołączył nowy bramkarz - Uzbek Amal Shavketov, który ostatnio występował w PFK Turon Yaypan (Uzbekistan).

*     *     *

1 kwietnia rozpoczeła się rejestracja do Certyfikacji Grassroots, w ramach której kluby będą ubiegać się o tzw. zielony certyfikat. Więcej informacji na stronie Mazowieckiego ZPN (link)