Sparingi

Strefa Trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Drużyna KS Troszyn  ma wolne terminy na sparingi .Mile widziane kluby z IV ligi .Prosimy o kontakt telefoniczny 606-396-907

*     *     *

Hutnik Warszawa zaprasza zawodników z roczników 2001-2005 na testy do drużyn seniorskich. Prosimy o przesłanie na adres e-mail biuro@hutnikwarszawa.pl następujących danych: imię i nazwisko, data urodzenia, pozycja, obecny klub

*     *     *

KS Drukarz Warszawa poszukuje sparingpartnera na 31 lipca. Nie dysponujemy boiskiem, więc chętnie dojedziemy. Po naszej stronie koszt sędziów. Proszę o kontakt z II trenerem Przemkiem Cegiełko 889-252-271

Polecane strony

M Gol

AP Brychczy Warszawa

Przybyli: Kuba Kopeć, Artur Kozanka-Lipka i Piotr Kusarek (bez klubu), Konrad Ziółkowski (ostatnio BUKS Pruszków)

Odeszli: 

AP EsKadra Warszawa

Przybyli: Bartłomiej Ciszewski (DKS Dobre Miasto), Maciek Dąbrowski (GKS Dąbrówka), Maciej Godorowski i Jędrzej Węgrzynek (???), Krzysztof Gonerka (Rozwój Warszawa), Mateusz Kinast (ostatnio Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Bartek Murza, Dariusz Murza, Piotr Pękosławski, Krzysztof Protazy, Kamil Świderski i Łukasz Zaremba (bez klubu), Mateusz Murza (Coco Jambo Warszawa), Marcel Stec (ostatnio Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Kacper Szatan (ostatnio RKS Wygoda)

Odeszli: Tomasz Borys, Damian Talarek i Tomasz Terpiłowski (Mazur Radzymin), Rafał Cybulski (LKS Osuchów), Filip Karkowski (Agape Białołęka), Piotr Kiewesz (Progres Warszawa), Jakub Wólkiewicz (Kosa Konstancin)

Cuervos FC

Przybyli: Piotr Barzał (Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki), Mateusz Grabowski i Jarosław Ostas (???), Tomasz Kasprzak i Igor Przybułek (bez klubu), Kamil Krawczyk (ostatnio GKS Chynów), Adrian Pawłowski (ostatnio Jedność Warszawa), Mohamed Rami (Wisła Jabłonna), Marcin Szymański i Michał Wąsowski (Józefowianka Józefów)

Odeszli: Takudzwa Chirara (Korona Góra Kalwaria), Pablo Guzman i Wojciech Wadziński (Passovia Pass), Cristopher Romero (Talent Warszawa), Jakub Wiankowski (KS II Raszyn)

Inter Warszawa

Przybyli: Mateusz Bąk (powrót do gry), Kacper Bugała, Jan Kuc i Stanisław Loks (bez klubu), Grzegorz Krajewski (GKS Dąbrówka), Eryk Wachowicz (Bednarska Warszawa)

Odeszli: Adrian Dadas (Talent Warszawa)

Jedność Warszawa

Przybyli: Mariusz Brzozowski, Michał Kurowski, Dawid Lipka, Łukasz Salach i Artur Trojanowski (bez klubu), Konrad Bulik (LKS II Chlebnia), Roman Marwenko (???), Dawid Nowak i Przemysław Witkowski (powrót do gry)

Odeszli: Lech Niewiadomski (Talent Warszawa)

Marymont Warszawa

Przybyli: Anass Adnane i Robert Rudnicki (???), Piotr Dygała, Paweł Jaworski i Bartosz Malicki (ostatnio Agape Białołęka - juniorzy), Marcin Jóźwiak (Rozwój Warszawa), Adam Mojski i Christophe Zerbone (powrót do gry), Stanisław Orliński (ostatnio Sarmata Warszawa), Mateusz Parada (Unia Rejowiec), Aleksander Zakrzewski (ostatnio Unia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: 

Sparta Marki

Przybyli: Jakub Godlewski, Jakub Kawałko, Dawid Łukasik, Maksymilian Petschke, Ernest Rębelski i Maciej Werczyński (bez klubu), Aleksej Gogula (Drukarz Warszawa - juniorzy), Oleksandr Hutarow, Filip Kosiński, Martin Layth i Adam Wojciechowski (???), Marek Niemyjski (powrót do gry)

Odeszli: Kacper Czarnecki (Madziar Nieporęt)

Talent Warszawa

Przybyli: Oskar Bartyska i Jakub Kostrzewa (zespół juniorów), Adrian Dadas (Inter Warszawa), Krystian Jeziorek (ostatnio Marcovia Marki), Lech Niewiadomski (Jedność Warszawa), Cristopher Romero (Cuervos FC), Mateusz Sokólski (Coco Jambo Warszawa)

Odeszli: Jakub Czarnecki (Victoria Sulejówek), Szymon Wodzyński (Płudy Warszawa)

Targówek Warszawa

Przybyli: Mikołaj Ciecierski (ostatnio Drukarz Warszawa - juniorzy), Paweł Leśniewski, Patryk Milewski, Paweł Niegowski, Dariusz Pocztowski, Arkadiusz Roskosz, Paweł Strzyga i Kamil Wojciechowski (bez klubu)

Odeszli: Artem Solonikow (Okęcie Warszawa)

UWKS Legia Warszawa

Przybyli:

Odeszli: 

Victoria Warszawa

Przybyli: Michał Konieczny, Karol Lepianka i Piotr Wojtyński (bez klubu), Krystian Kontek (powrót do gry), Mateusz Sokoluk (Farmacja Tarchomin)

Odeszli: Wiktor Owczarczyk (Józefovia II Józefów)

Victoria Zerzeń

Przybyli: Jan Jakubowski (PKS Radość), Eryk Kondratiuk (Drukarz Warszawa - juniorzy), Bartosz Nanasik (powrót do gry), Artur Nowak (bez klubu), Patryk Olszewski (ostatnio PKS Radość), Janek Śleszyński (zespół juniorów)

Odeszli: