zzzz obrazekPłock jest miastem, w którym tradycje piłkarskie są bardzo długie – wszystko dzięki Wiśle, która od sezonu 2016/2017 występuje w Ekstraklasie. Kibice piłki nożnej z Płocka mogą nie tylko oglądać mecze Wisły na stadionie przy ul. Łukasiewicza, ale także typować wyniki meczów u legalnych bukmacherów – zarówno w punktach stacjonarnych w Płocku, jak i przez Internet.

ARTYKUŁ POZAREDAKCYJNY

 

Przypomnijmy krótko, że klub z Płocka występuje pod nazwą Wisła od 1955 r. Wcześniej, w latach 1947-1950, znany był jako Elektryczność Płock, Ogniwo Płock (1950-1955) oraz Sparta Płock (1955). Od sezonu 2016/2017 występuje w piłkarskiej Ekstraklasie. W 2006 r. zdobył Puchar Polski oraz Superpuchar Polski. W 2005 r. Wisła Płock zajęła czwarte miejsce w Ekstraklasie, w 2008 r. drużyna U-17 zdobyła mistrzostwo Polski. Wisła trzykrotnie reprezentowała nasz kraj w Pucharze UEFA, za każdym razem kończąc udział na II rundzie eliminacyjnej.

Gdzie można typować wyniki piłki nożnej w Płocku?

Choć legalny bukmacher LasVegasBET nie posiada lokalu stacjonarnego w Płocku, to jednak jest dość mocno związany z tamtejszą Wisłą – zalicza się bowiem do grona jej sponsorów. W 2018 r. umowę sponsorską przedłużono do końca sezonu 2020/2021. – Niezmiernie cieszymy się, że rok przed wygaśnięciem podpisanej w ubiegłym roku umowy firma LasVegasBET postanowiła związać się z nami na dłużej, gwarantując przy tym klubowi jeszcze lepsze warunki niż poprzednio. To świadczy o sporym zaufaniu jakim zostaliśmy obdarzeni i za to bardzo dziękujemy. Jesteśmy przekonani, że w kolejnych latach nasza współpraca nadal będzie układała się bez zarzutów – mówił wówczas Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock.

Kibice Wisły w trakcie sezonu Ekstraklasy mogą regularnie typować wynik meczów swojej drużyny za pośrednictwem strony internetowej LV BET. Firma ma w swojej ofercie nie tylko typy na polskie rozgrywki ligowe, ale także na kilkadziesiąt innych lig i rozgrywek, zarówno klubowych (Premier League, Bundesliga, Serie A, La Liga), jak i reprezentacyjnych (mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy, Liga Europy).

Uwaga! Podczas rejestracji w serwisie LV BET warto skorzystać z kodu promocyjnego, co pozwala na zwiększenie dostępnego dla nowych klientów bonusu na start do 3430 zł (dodatkowe 20 zł za kod promocyjny w LVBET przyznawane jest jako freebet, czyli darmowy zakład bukmacherski i 50 zł dla kibica Wisły).

Jeden lokal stacjonarny prowadzi w Płocku firma bukmacherska Totolotek. Znajduje się on przy ul. Królewieckiej 13. Z kolei aż siedem punktów naziemnych ma w tym mieście legalny bukmacher Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Są one zlokalizowane m.in. przy ul. Armii Krajowej 1A, Kobylińskiego 2, Miodowej 8 oraz Sienkiewicza 36. W przypadku obu tych licencjonowanych firm typować można również przez Internet (gdzie jest dostępny m.in. freebet bez depozytu na bezpłatne postawienie zakładu piłkarskiego).

Kibice w Płocku mogą obstawiać wyniki meczów piłkarskich (zobacz wyniki ligi okręgowej grupy Płock) także w lokalach stacjonarnych STS-u. W mieście tym są dwa – przy ul. Kwiatka 29/6 oraz przy ul. Czwartaków 16. Oczywiście w ich ofercie są również spotkania ligowe oraz pucharowe Wisły Płock. W punktach naziemnych STS skorzystać można także z promocji dla graczy – jedną z nich jest promocja "Twoja gra - pewna kasa". Po spełnieniu określonych warunków można w jej ramach odbierać nawet trzy bonusy w miesiącu o łącznej wartości 100 zł. Dla tych, którzy wolą obstawiać piłkarskie spotkania przez internet, STS również ma atrakcyjne bonusy, a pakiet powitalny jest jeszcze korzystniejszy, jeśli podczas rejestracji konta online wykorzystamy kod bonusowy LEGALSPORT. Otrzymamy wówczas bonus powitalny w wysokości 100% pierwszej wpłaty do kwoty 1200 zł oraz freebet 25 zł. To dodatkowe środki, które wykorzystać można na obstawianie wyników Wisły Płock.

Hazard może uzależniać. Zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień. Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny.

Źródła: http://www.plock.eu/pl/aktualnosci_sportowe.html, www.legalsport.pl,

*     *     *

Tekst został przygotowany przez partnera zewnętrznego. "Piłka na Mazowszu" nie ingerowała w jego treść