Sparingi

Strefa Trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Drużyna KS Troszyn  ma wolne terminy na sparingi .Mile widziane kluby z IV ligi .Prosimy o kontakt telefoniczny 606-396-907

*     *     *

Hutnik Warszawa zaprasza zawodników z roczników 2001-2005 na testy do drużyn seniorskich. Prosimy o przesłanie na adres e-mail biuro@hutnikwarszawa.pl następujących danych: imię i nazwisko, data urodzenia, pozycja, obecny klub

*     *     *

KS Drukarz Warszawa poszukuje sparingpartnera na 31 lipca. Nie dysponujemy boiskiem, więc chętnie dojedziemy. Po naszej stronie koszt sędziów. Proszę o kontakt z II trenerem Przemkiem Cegiełko 889-252-271

Polecane strony

M Gol

logofacebook"Piłka na Mazowszu" postanowiła w przerwie zimowej przyjrzeć się bliżej stronom internetowym i profilom w mediach społecznościowych (przede wszystkim facebook) poświęconym mazowieckim klubom grającym w czwartej lidze. Poniżej pierwsza część, poświęcona wybranym klubom rywalizującym w grupie radomsko-siedleckiej.

 

Ważne - cykl ma głównie, z drobnymi wyjątkami, charakter informacyjny (co jest, czego nie ma), a wszystkie dostępne profile i strony internetowe, niezaleznie od tego, czy prowadzone są przez osoby związane z klubem, czy nie ( i czy prowadzą osoby, które się znają, czy może są dla siebie anonimowe), traktowane są jako jedna całość. 

Przy każdym klubie pojawi się też informacja o "wyniku" akcji uzupełniania danych (miała miejsce wiosną), a także o "kontaktowości" przedstawicieli klubu (sztab szkoleniowy, władze). Przegląd dotyczy publikacji i wiadomości wysłanych i zamieszczonych po 30 czerwca 2020 roku.

Część "Ewentualne poprawki" - dotyczy znalezionych błędów, nieaktualnych informacji lub zwykłych propozycji zmian. Często mogą to być jedynie drobne sugestie. Publikowana jest jedynie liczba ewentualnych sugestii do rozważenia - szczegóły zostaną przekazane administratorowi profilu lub strony internetowej, jeśli wyrazi zainteresowanie.

*     *     *

Pilica Białobrzegi

Strona internetowa pilicabialobrzegi.pl i profil fb: Miejski Klub Sportowy Pilica Białobrzegi (3 168 obserwatorów)

Strona i profil są prawdopodobnie ze sobą powiązane, bowiem i tu, i tu ukazują się te same teksty (np. relacje meczowe). Z każdego rozegranego w jesiennej części rozgrywek (ligowego i pucharowego) spotkania zamieszczona została relacja (strzelcy, skład ze zmianami i opis), zazwyczaj ukazująca się dzień po meczu. Dzień przed meczem pojawiały się także posty informujące o zbliżającym się meczu (kiedy, z kim, o której). Mniej więcej od połowy października na profilu facebookowym dodatkowe udogodnienie - tekstowa relacja "na żywo" z meczu (z najważniejszymi informacjami), prowadzona wówczas, jeśli nie było bezpośredniej relacji wideo (jak w meczu z Podlasiem czy w finale okręgowego Pucharu Polski).

Istnieje też kanał youtube "Pilica Białobrzegi" - ostatni film został jednak udostępniony w lipcu 2019 roku.

Kontakt z klubem: bardzo dobry

Kontakt z profilem fb: Piłka na Mazowszu w okresie od 1 lipca 2020 roku do dziś nie podejmowała kontaktu. Wcześniej dobry.

Ewentualne poprawki na stronie/fb (sugestia PnM - liczba): 2 (strona internetowa), 1 (strona lub fb)

Uzupełnienie informacji o klubie-poszukiwane: pojemność stadionu (miejsca siedzące), zdjęcie stadionu z dobrze widoczną trybuną (pustą), informacja o pozycji na boisku (bramkarz, obrońca, pomocnik lub napastnik) jednego zawodnika.

Mazovia Mińsk Mazowiecki

Strona internetowa mksmazovia.pl, profil fb: MKS Mazovia (2 390 obserwujących)

Podobnie jak w przypadku Pilicy - udokumentowany został każdy jesienny meczu (skład, zmiany, strzelcy goli). Z większości meczów prowadzono na profilu fb króciótką relację na żywo (informowano o strzelanych golach). Z niektórych meczów na stronie pojawiały się opisy. Regularnie też publikowane były zdjęcia z meczu lub udostępniane galerie (powyższe dotyczy pierwszej drużyny), na profilu facebookowym pojawiło się też kilka materiałów filmowych z konferencji prasowych.

Strona internetowa Mazovii w obecnym kształcie została udostępniona w sierpniu i wciąż jeszcze jest w fazie dopracowywania.

Klub posiada profil na Instagramie, twitterze (brak aktualizacji od października), a także konto na youtube (ostatni przesłany film - 4 lata temu)

Kontakt z klubem: bardzo dobry

Kontakt z profilem fb: Piłka na Mazowszu w okresie od 1 lipca 2020 roku do dziś nie podejmowała kontaktu. 

Ewentualne poprawki na stronie/fb (sugestia PnM): 4

Uzupełnienie informacji o klubie-poszukiwane: zdjęcie stadionu z dobrze widoczną trybuną.

Zamłynie Radom

Strona: zamlynie.kombud.com.pl. Profil fb: KS Zamłynie Radom Z.A. Kombud S.A (1 147 obserwujących) 

Strona niemal pusta (jedynie lista zawodników, zarząd i sztab szkoleniowy). Profil w rundzie jesiennej ubogo informował o dokonaniach beniaminka IV ligi - znalazły się jedynie wyniki 11 z 15 rozegranych meczów (dwa razy pojawiały sie wpisy informujące o aktualnym wyniku w trakcie meczu). W informacjach meczowych poza wynikiem jedynie strzelcy goli, raz pojawił się skład (podstawowa jedenastka). Profil w poszukiwaniu bardziej szczegółowych informacji odsyłał na inne portale (wrzucał linki, zazwyczaj na stronę internetową regionalnej gazety "Echo dnia")

W czeluściach internetu można znaleźć stronę: zamlynieradom.futbolowo.pl, która nie jest aktualizowana od 2011 roku. 

Kontakt z klubiem. Słaby, z pojawiającą się ostatnio nadzieją poprawy.

Kontakt z profilem fb. Od 1 lipca jedna wiadomość, bez odpowiedzi. Wcześniej dobry.

Uzupełnienie informacji o klubie-poszukiwane: pozycje boiskowe wszystkich piłkarzy (bramkarz, obrońca, pomocnik lub napastnik), zdjęcie stadionu (z dobrze widoczną trybuną).

Mszczonowianka Mszczonów

Strona mszczonowianka.pl, profil fb: Klub Sportowy Mszczonowianka (1 811 obserwujących)

W rundzie jesiennej regularnie pojawiały się relacje meczowe i skróty z meczów. Relacje zawierają szeroki opis wydarzeń i dokumentację (składy, strzelcy, kartki). 

Na facebooku istnieje jeszcze jeden profil Mszczonowianki, który jednak od ponad roku nie jest aktualizowany.

Kontakt z klubem. Znakomity

Kontakt z profilem fb. PnM od bardzo długiego czasu nie próbowała kontaktować się z profilem.

Ewentualne poprawki na stronie/fb (sugestie PnM): 1

Uzupełnienie informacji o klubie-poszukiwane: pozycje boiskowe pięciu zawodników, zdjęcie stadionu z dobrze widoczną pustą trybuną.

Mazowsze Grójec

Strona mazowszegrojec.pl, profil fb: mazowszegrojec.pl (1870 obserwujących)

Profil fb w zasadzie (jak wskazuje nazwa) nie jest profilem klubu, a strony internetowej. Na facebooku nie ma jednak w zasadzie profilu o nazwie "Mazowsze Grójec", poza tym strona jest, jeśli nic nie uległo zmianie, oficjalną klubową, także i profil pod tą nazwą za takowy można potraktować. Na stronie informacje z wszystkich meczów - dokumentacja w postaci składu i strzelców goli, a z niektórych spotkań także dłuższe relacje. Na profilu fb od momentu, gdy kibice nie mogli pojawiać się na trybunach, robiona była krótka tzw. "relacja na żywo". Wcześniej podawano wynik do przerwy i końcowy. 

Kontakt z klubem. Dobry

Kontakt z profilem fb. PnM od lipca nie kontaktowała się z profilem. W przeszłości procent odpowiedzi na wiadomości wynosił 60 procent.

Ewentualne poprawki na stronie/fb (sugestie PnM): 4

Uzupełnienie informacji o klubie-poszukiwane: zdjęcie stadionu z dobrze widoczną trybuną (pustą).

Tygrys Huta Mińska

Strona: gkstygrys.futbolowo.pl, profil fb: GKS Tygrys Huta Mińska (934 osoby obserwujące)

Ze względu na fakt, iż część stron futbolowo w momencie przygotowania wpisu nie otwierała się prawidłowo, w przypadku strony Tygrysa odniosę się jedynie w trybie "przypuszczającym" - wygląda na to, że od jakiegoś czasu nie jest aktualizowana. Jeśli chodzi o fb - z wszystkich meczów ligowych i prawie wszystkich pucharowych pojawiały się informacje w postaci składu ze zmianami i strzelców (wyjątkiem finał pucharu), w drugiej części sezonu pojawiały się też dość regularnie opisy spotkań. Profil informował też o zbliżających się meczach, wynikach innych spotkań w grupie, itp.

Kontakt z klubem: Brak kontaktu.

Kontakt z profilem fb: Od lipca PnM nie kontaktowała się z profilem. W przeszłości procent odpowiedzi na wiadomości wynosił 67 procent.

Ewentualne poprawki na fb (sugestie PnM): 2

Uzupełnienie informacji o klubie-poszukiwane: rok założenia, barwy, pojemność stadionu, prezes, kierownik drużyny, pozycja na boisku 7 zawodników, zdjęcie stadionu z dobrze widoczną trybuną.